320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Super,kuigi ega mai kahtlenud,et Neuer + Scalke vs Bayern kaubale ei saa
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas molbert Vaata postitust
      Me vaidleks nagu kahel erineval teemal. Sa leidsid, et Agüerot ja Vidali poleks kusagile panna ja ma leian, et et väide, et neil poleks Bayernis kohta on idiootne, aga sa ajad vastu mingit random paska.
      Vastasin enam kui adekvaatselt sellele jamale mis kirjutasid. Carrolit teil ei ostetud ju pingile? oli vajadus ja osteti platsile. Kui sinuarvates oleks Agüero ja Vidal 100% algkoosseisu mehed ja nad peaks igatpidi Bayernisse tooma siis sul ei ole õrna aimugi Bayerni mängust nagu ka kirjutasin ja Messi tasuta lolli väitele ei leidnud et ma peaks vastama sest see oli ikka väga üle pandud.

      Kommentaar


        HELL YEAH!!!
        World's best is ours now!
        Teretulemast, Neuerikesekene. :')
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          Okei, minu paha !
          P.S kas ma olen ainukene, kellele Rafinha meenutab seda tüüpi seriaalist "Kutsuge Kobra 11" ?

          Algselt postitas käbi Vaata postitust
          Vastasin enam kui adekvaatselt sellele jamale mis kirjutasid. Carrolit teil ei ostetud ju pingile? oli vajadus ja osteti platsile. Kui sinuarvates oleks Agüero ja Vidal 100% algkoosseisu mehed ja nad peaks igatpidi Bayernisse tooma siis sul ei ole õrna aimugi Bayerni mängust nagu ka kirjutasin ja Messi tasuta lolli väitele ei leidnud et ma peaks vastama sest see oli ikka väga üle pandud.
          Ma arvan, et nii head hoivat poolikut kui Vidal, Bayernis praegu ei ole. Iseasi, kas Vidali ja Tymo/Gustavo tasemevahe on piisavalt suur, et tema eest soliidne summa välja käia.
          Agüeroga on hoopis teine lugu - tegemist on maailma TOP5 ründajaga ja sõltub küll taktikast, aga minul oleks raske näha, et selline mees mingisuguse valemiga pingile jääma peaks. Muidugi pole tema näol tegemist sellise suure kolliga nagu Gomez, aga see-eest on Agüero väga tehniline ja kiire ning värava ees "kliiniline" - hoopis teist tüüpi ründaja. Praeguse taktika juures eeldaks tema mängimine (koos Gomezega ees), et Müllerile poleks kohta, kuna 4-2-3-1st saaks siis 4-2-2-2 aga keegi ei tea ju, mis taktikat kavatseb uus treener kasutada. Jällegi on probleemiks kosmiline hind - kuna päris meeleheitlikku vajadust uue ründaja järele ei ole ning probleemid peituvad peamiselt siiski kaitses, siis on kaitse lappimine eesmärk number üks.
          Still... i would love to see him playin' for Bayern

          Kommentaar


            Tegelikult peaks nüüd ikkagi keskkaitsest rääkima. Ründes pole meil midagi hullu praegu.

            Rafinha kohta veel see ju, et just enne Itaaliasse minekut oli ka Bayern temast huvitatud (väidetavalt). Olevat olnud ka liiga 1 parimaid paremkaitseid ikkagi (Lahm oli vist ainuke temast parem ka?).

            Mind ikkagi huvitaks, kas kuskilt keskkaitse jutte pole kuulda? Arvate et ootame ära kas ManC langetab Boatengi hinda?

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Mind ikkagi huvitaks, kas kuskilt keskkaitse jutte pole kuulda? Arvate et ootame ära kas ManC langetab Boatengi hinda?
              On kuulda, aga vähevõitu. Arvestades Bayerni meeleheitlikku vajadust keskkaitsjate järele, siis liiga vähe. Ei tea kas ManC raatsib hinda langetada, aga nagu ma ühes eelnevas postituseski mainisin, siis ma arvan, et ta ei ole seda raha väärt, seda enam, et ta pole puhtatõuline keskkaitsjagi ju.

              Aga eilset Austria-Saksamaa mängu kokkuvõtet vaadates tekkis küsimus, et mis Alabast järgmisel hooajal saab ? Sellel hooajal oli laenul, aga mis nüüd edasi ? Eilses mängus andis ta väga terava tsenderduse värava ette, millest sündis sakslaste omavärav, niiet võib öelda, et Bayerni mängijad lõid kolmest kolm väravat.

              Kommentaar


                Midagi huvitavat Neueri kohta, intervjuu on küll tehtud enne Austriaga mängu aga siiski.

                Kommentaar


                  Klose siis otsustas Bayerniga lepingut mitte pikendada ja lahkub nüüd tasuta üleminekuga.
                  Ei oska sellest midagi arvatagi kohe. Ühest küljest on tegemist ülimalt sümpaatse mängijaga, kellele tegemistele (eelkõige ikka koondises) on saanud kaasa elada juba maast-madalast peale, aga teisest küljest ei oska öelda, kui palju Bayernile temast kasu oleks sündinud, kui ta kauemaks oleks jäänud. Tooks siis välja tema mängitud mängud ja löödud väravad (kõik turniirid kokku) välja:
                  07-08: 47 mängu; 21 väravat
                  08-09: 38 mängu; 20 väravat
                  09-10: 38 mängu; 6 väravat
                  10-11: 26 mängu; 5 väravat
                  KOKKU: 149 mängus 52 väravat.
                  Aga aitäh väravate eest, Miro, ning õnnestumisi uues sihtkohas (ükskõik mis selleks ka olema saab) !

                  Kommentaar


                    Loodetavasti läheb Miro tagasi kas Bremenisse või Kaiserslauternisse. Mõlemale oleks ründajaid vaja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Loodetavasti läheb Miro tagasi kas Bremenisse või Kaiserslauternisse. Mõlemale oleks ründajaid vaja.
                      Bremen huvitatud!?!?
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Laziosse?
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Bremen huvitatud!?!?
                          Nii see on. Iseasi kas ta sinna ka suundub. Üsna soolaseid pakkumisi on muidu ka mujalt talle tulnud.

                          Kommentaar


                            Pärast Saksa koondise mänge jõudis Neuer ka nüüd oma uude koduklubisse, kus tehti meditsiiniline kontroll ja n.ö Neueri esitlemine

                            Kommentaar


                              Klose siis jah Romas nüüd. Sai kolme aastase lepingu.

                              Kommentaar


                                Kaheaastase pigem?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X