320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aega ju veel on, aga mõned uued tegelased juba kohal ka:

    Kommentaar


      Natuke juttu ka üleminekutest. Läbi aegade esimene jaapanlane Bayerni särgus on Usami, kes võeti laenule. Lisaks on juttu Boatengist ja Vidalist. Artikli leiad siit

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Seda muidugi mitte, aga keegi ei oodagi, et nad Boatengi ilma rahata Bayernile annaks. Nad võiks lihtsalt mehe reaalset turuväärtust arvestada. Ma usun, et mingisuguse 13-14 milkuga saaks kaubale küll näiteks. Seda enam, et Shity jahib näiteks Cahilli, kui tema ka veel koosseisu lisanduks, siis pole Boatengil enam niigi palju platsile aega kui eelmisel hooajal.
        kulla poja, kui kõik mängijad ostetaks nn omaturuväärtust silmaspidades siis oleks ju väga lihtne. Saad aru kutt, tal on pikk leping ning üks päris rahakas jõmm jahib teda, miks peaks laskma praegune tööandja ta põhimõtteliselt tasuta minema. Ma tean, et Bayern on harjunud kõiki koorima, kuid ükskord võiks reaalsustaju ka peas olla.

        Ribery ei tahtnud minna Hispaaniasse? Te küsisite muidugi reaalset hinda ka tema eest? Eksju?

        Kommentaar


          Seda me tegime.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            kulla poja, kui kõik mängijad ostetaks nn omaturuväärtust silmaspidades siis oleks ju väga lihtne. Saad aru kutt, tal on pikk leping ning üks päris rahakas jõmm jahib teda, miks peaks laskma praegune tööandja ta põhimõtteliselt tasuta minema. Ma tean, et Bayern on harjunud kõiki koorima, kuid ükskord võiks reaalsustaju ka peas olla.

            Ribery ei tahtnud minna Hispaaniasse? Te küsisite muidugi reaalset hinda ka tema eest? Eksju?
            Saan su mõttest aru, aga kustotsast näiteks 14-15 miljonit tasuta oleks ? Rohkem kui tema eest aasta tagasi maksti ja ka üle selle räägitud turuväärtuse. Seda ei saaks jah öelda, et Bayern oleks harjunud Shity stiilis iga mehe eest topeltturuhinna maksma. Ja õige ka !

            Aga muidu päris hea võrdluse oskasid tuua ikka. Ribery oli sel ajal, kui teda taheti ära meelitada STAAR NUMBER ÜKS Bayernis, Boateng seevastu ei ole Shitys isegi põhimees.

            Kommentaar


              Ma arvan, et ka City asjapulgad saavad aru tegelikult, et kui neil pole just 100% plaani panna mees põhisse kindlalt, siis seda turuväärtust ei jätku tal kauaks. Ja juhtub, et müüvad aasta lepingu lõpuni jääva mängija Evertonile 2.5 milliga. Kas neil on vahet üldse? Võibolla mitte. Aga no üsna reaalne, et nad ikkagi mingi teema ära teevad see suvi.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Saan su mõttest aru, aga kustotsast näiteks 14-15 miljonit tasuta oleks ? Rohkem kui tema eest aasta tagasi maksti ja ka üle selle räägitud turuväärtuse. Seda ei saaks jah öelda, et Bayern oleks harjunud Shity stiilis iga mehe eest topeltturuhinna maksma. Ja õige ka !

                Aga muidu päris hea võrdluse oskasid tuua ikka. Ribery oli sel ajal, kui teda taheti ära meelitada STAAR NUMBER ÜKS Bayernis, Boateng seevastu ei ole Shitys isegi põhimees.
                Nad tahavad ju ka teenida või mis ?
                Palgaraha on ka ju makstud.

                Vigastusi võib ka ette tulla ning siis kulub ju põhisse Boateng hädasti ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Nad tahavad ju ka teenida või mis ?
                  Palgaraha on ka ju makstud.

                  Vigastusi võib ka ette tulla ning siis kulub ju põhisse Boateng hädasti ära.
                  Tahavad ikka ? Mina selles küll nii kindel ei ole. Minu meelest on antud klubi just võimaluseks araablastel oma raha põletada, muud seletust mina lihtsalt nende ostu- ja ka palgapoliitikale lihtsalt leida ei oska.

                  Kommentaar


                    Cahill pmtslt Arsenalis juba

                    Kommentaar


                      Häid uudiseid - Olic liitub pärast kaheksakuulist eemalolekut meeskonna treeningutega !

                      Ja väidetavalt saavad klubid Boatengi osas kokkuleppepe küllaltki sarnase hinnaga, mis ma eelpool pakkusin (pakkusin 14-15M ja nüüd on jutt 15M€).

                      Kommentaar


                        Võistkond on siis läinud taas Põhja-Itaaliasse Trentino'sse treeninglaagrisse, kus käib uue hooaja ette valmistus.
                        Boatengi saatus peaks siis lähi päevade jooksul selgeks saama ja väidetavalt on 15 miljoni suurune pakkumine lõpuks siis ManCity't rahuldamas. Ning Bayernisse ihkav Boateng võib peagi meeskonnaga liituda.
                        Lisaks on veel lähedal Bayerniga liitumisele Dale Jennings Tranmere Roversist. Kas keegi oskab kirjerldada, millised head omadused sel 18 aastasel noormehel on ?

                        Kommentaar


                          Selle Trentino laagriga läks küll kehvasti. Nad on seal 10ndani vist ja ma paraku sõidan alles 14nda hommikul paariks päevaks samasse piirkonda. Oleks olnud jackpot, kui graafikud oleks ühtinud.

                          Kommentaar


                            Kuna Boateng on võib mängida ükskõik mis (kaitsval)positsioonil ja kui ma ei eksi, siis on ManC teda rohkem äärel kasutanud. Igastahes City täiendas oma ridu Clichy-ga ja loodetavasti see suurendab veelgi Boatengi Bayerni ridadesse siirdumise tõenäolsust !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Kuna Boateng on võib mängida ükskõik mis (kaitsval)positsioonil ja kui ma ei eksi, siis on ManC teda rohkem äärel kasutanud. Igastahes City täiendas oma ridu Clichy-ga ja loodetavasti see suurendab veelgi Boatengi Bayerni ridadesse siirdumise tõenäolsust !
                              Jah, boatengi tahaks küll näha Bayernis rohkem kui Citys pinki nühkimas.
                              http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                              Kommentaar


                                Hooaja esimene sõpruskohtumine peetud, vastaseks oli kohalik mingisugune Trentino Team. Igatahes võideti 15-0. Petersen lõi 3, Gomez, Schweini ja Kroos lõid igaüks 2, ning Robben, Olic, Pranjic, Tymo, Gustavo ja Cüneyt Köz ühe. Güneyt Köz ? Omavärav ? Ei, duublist edutatud kaitsja... Ei tea, kas ta jääbki esindusmeeskonda, sellisel juhul ilmselt peale Boatengi kedagi juurde ei osteta, sest vaikselt hakkab jalaga perse lööma ka mängijate arvu limiit, kui see meil liigas üldse on, euroopas peaks olema vist, 25, kui õigesti mäletan, a võin jama ka ajada praegu ... .
                                Squadis hetkel 4 väravavahti ka. lisaks Neuerile ja Buttile edutuse saanud Rouven Sattelmaier ja Maximilian Riedmüller.
                                Alustati täna siis algkooseisuga: Neuer; Lahm, DvB, Badstruber, Rafinha; Schweini, Tymo; Robben, Kroos, Alaba; Gomez.
                                Heynckes kapteneid ei vaheta, Lahm jääb esimeseks ja Schweini teiseks, sealt edasi Robben ja Ribery. Järgmine sõprusmäng on 9ndal Katari koondise vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X