320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gomez küll sai statistikasse 4 väravaga, aga tegelikult oli tema minu jaoks üks tähelepandamatuim bayerlane. Ribery vorm on väga positiivne hetkel. Loodame, et katki ei lähe kohe. Aga jah, kogu meeskond tegi häid asju - mõlemad äärekaitsjad, Kroos-Schweini. Igati superliigutused.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Thomas Müller 22-aastane!

        Kommentaar


          Ei tea, kas homme pealinnas mõni pubi või muu selletaoline asutus Bayerni mängu näitab ? Kas keegi teab öelda ?

          Kommentaar


            Kas keegi teab mis mängu tv6 täna üle kannab?

            Kommentaar


              TV6 näitab Benfica ja Manchester Unitedi mõõduvõttu.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                kellel kanal olemas, siis Sat1 peaks näitama

                Kommentaar


                  Streami keegi tänasest mängust?
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Üks arusaadav vahetus põhikooseisus ja üks üüberlamp vahetus. Aga algus on super olnud!

                    Neuer
                    Boateng - DvB - Badstruber - Lahm
                    Tymo - Schweini
                    Müller - Kroos - Ribery
                    Gomez

                    Butt, Rafinha, Contento, Usami, Alaba, Gustavo, Petersen

                    Kommentaar


                      sat1 kellel see võimalus

                      Esimene poolaeg vaadatud ja ütleks asi on kontrolli all,aga.... Villeriali vasturünnakud suht ohtlikud,ründjad päris tehnilised ja kiired ,seega peame olema eriti tähelepanelik.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Aitäh mehed ilusa synnakingi eest ja nuh võinuks ka rohkem võita kui 2-0
                        Pertesen sekkus ülihästi II poolaja alguseks sisse Mario oli enamus ajast sulus,Ribery jätkuvalt super,Grafi sekkus mängu sunnitusvahetuse järel ja tasus ära pomm lendas nurka kergevv eksimise läbi,aga aitäh veel kord super
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Liiga lihtne tundus, kuid oli väärt streamidega jamamist!

                          Kommentaar


                            Mäng oli kindlalt meie, Villareal on okei tiim, a meie oleme paremad. Hoog on hea, Cityga võrreldes kohe kaks punkti rohkem ka, mulle sobib. Järgmised mängud: Schalke V (18.09), Leverkusen K (24.09) ja City K (27.09). Pablamiseks põhjust pole, Robben ka veel juurde tulemas...

                            Kommentaar


                              Miks Boateng ikka äärekaitses mängib? Tema soov Bayernisse oli ju tingitud sellest, et ta soovib olla keskkaitsja mitte äärekaitsja.

                              Kommentaar


                                Alustas äärekaitses ja liikus pärast vBuyteni vigastust keskele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X