320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja ongi rekord purustatud, Neuer on vaevalt 4 kuud klubis mänginud ja juba purustanud rekordi.

    Saksamaa jalgpallimeeskonna Müncheni Bayerni esiväravavaht Manuel Neuer purustas klubi legendi Oliver Kahni rekordi.
    Neuer pole lasknud enda selja taha lüüa ühtegi palli 1018 minutit järjest. Varasem rekord kuulus Kahnile aastast 2002. (1011 minutit).

    «See ei ole personaalne rekord, vaid tunnustus tervele tiimile, kuna terve meeskond mängib värava puhtana hoidmisel suurt rolli,» kommenteeris suvel Bayerniga liitunud Neuer.

    Kommentaar


      http://www.sportal.bg/news.php?news=328046 viimase mängu skoorijad
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Krt ma ju ekstra veel mainisin, et õigekirja eest ei vastuta, tahtsin alguses üldse Borussia M kirjutada, kuna pole just lihtsamate nimede killast ja ikka järgneb pool lehekülge õigekirja parandusi. Kuna netist jälgin jalkat ja jalkauudiseid nagunii inglise keeles, siis hea et ma sedagi tean, et Cologne eestipäraselt Köln on .

        Aga see budulojuse link on kindlasti väga tähtsat informatsiooni sisaldav... või siis mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Kalvik sina vä?

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Maailmas #5 Sports Brand

            Manchester United are no longer the most valuable sports team in the world after being leapfrogged by baseball giants the New York Yankees. The Premier League champions have fallen to second in the list.

            Kommentaar


              Ma saan aru, et Texas on rikkad inimesed, aga pange siis sinna Romo asemele keegi teine quarterbackiks ehk kes aru ei saa, siis mina ei mõista, miks Cowboys peaks neljandal kohal olema.

              Kommentaar


                Robben katkestas koondise juures pärast 20 minutit treeningu ja ei osale Hollandi järgmistes mängudes. Vigastus annab jälle tunda. Ja Breno sai vanglast välja kautsjoni vastu.

                Kommentaar


                  Kõige tähtsam on, et Breno end maha ei löö.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Loodan et Robben rohkem viga ei saanud ja lihtsalt säästab end/annab endale rohkem aega paranemiseks.

                    e. tundub ikka et peees on tal kõik. 4 nädalat out vähemalt peale seda kui OPil käis.


                    Ja Pranjic tundub et peab meie juurest lahkuma kui midagi ei muutu. Oleks kahju tegelt.

                    Kommentaar


                      Lugesin ka just seda Robbeni operatsiooni uudist. Mul on juba selline tunne, et enne hooaja teist poolt teda enam ei näe. Nii oli ka eelmistel hooaegadel. Pranjici lahkumise vastu ma eriti ei ole. Ta on see hooaeg saanud ainult kaheks minutiks väljakule ja pole isegi pingile pääsenud ning meeskond on hästi ilma temata hakkama saanud.
                      Muidugi huvitav teema on, kuidas suudetakse Robben peale vigastust jälle meeskond integreerida. Praegu on kõik ilusti sissemängitud ja kõik teevad ka vajadusel kaitsetööd. Robben teadagi eriti keskjoonest tahapoole ei liigu.

                      Kommentaar


                        No selle uue vigastusega on see "mure" murtud. See integreerimiseprobleem oli hetkel just õhus. Aga ma Robbeni koha pealt vaidleks vastu. Olen teda näinud oma trahvikasti nurgas vastaselt palli ära võtmas. Kui on korralik vastane, siis ta on üsna kohusetundlik.
                        Üldiselt on kahju, aga samas mulle meeldib, et Kroos saab seda vastutust ja areneb.

                        Kommentaar


                          Usami näitab ka enda skilli II meeskonna juures: http://www.goal.com/en/news/14/asia/...d-produces-man

                          Kommentaar


                            Nii, koondise mängud on peetud ja aeg on naasta Bundesliga ja Champions League'i juurde tagasi. Samuti mängitakse ka DFB-Pokalis.

                            23 päeva jooksul peetakse erinevates sarjades 7 mängu, mis teeb keskmiselt 3 mängu nädalas. Küllaltki julm graafik, mehed peavad kiiresti taastuma ja kohe mõtlema hakkama juba uuele mängule. Nagu öeldatkse - aeg ei oota. Õnneks ei ole ka uusi vigastusi meestele tekkinud. Klaasmees Robben tundub ainukesena mulle, kes siis juba jälle vigastusega võitleb.
                            Tõin välja siis tiheda mängude graafiku järjestuse. Raskeid ja olulisi mänge on ikka palju.


                            15.10.2011 16:30 FC Bayern München - Hertha BSC (Bundesliga)
                            18.10.2011 21:45 SSC Napoli - Bayern München (Champions League)
                            23.10.2011 18:30 Hannover 96 - FC Bayern München (Bundesliga)
                            26.10.2011 21:30 Bayern München - FC Ingolstadt (DFB-Pokal)
                            29.10.2011 16:30 FC Bayern München - 1. FC Nürnberg (Bundesliga)
                            02.11.2011 21:45 Bayern München - SSC Napoli (Champions League)
                            06.11.2011 18:30 FC Augsburg : FC Bayern München (Bundesliga)

                            Kommentaar


                              Olic peaks varsti ka kuuldavasti platsile naasema. Võimalik et juba sellel nädalavahetusel.

                              Kommentaar


                                kusjuures suure eufooria ja kõige muu vahele jäi mainimata, et täitsa tore oli herr Tymo't näha kohalikul arenal madistamas. Antud olukorras muidugi
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X