320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olgu mul pole midagi otseselt nende vastu ja nii mõnigi neist võib hästi mängida (nt Usami või Petersen) aga selleks peaks ka neile mingi võimaluse andma. Praegu on ainult iga mäng standardvahetused Müller/Kroos, Olic ja Tymo. Ja praegu on seis nii, et Pranjic lahkub kindlasti suvel, Olic tõenäoliselt, Petersen tahab laenule minna, Breno tulevik on täiesti ebaselge ning Usami lahkub hooaja lõpus tagasi Jaapanisse.

    Kommentaar


      On a less positive note, there is a question mark over right-back Rafinha. The Brazilian has been unable to train with the flu, “and he'll very probably be unavailable for Saturday," Heynckes reported. “He doesn't have a temperature, but his blood readings weren't good. We'll see how it looks on Friday before taking a final decision."



      Samas tekib nüüd küsimus, kes läheks tema kohale. Kunagi kasutati Tymo...

      // Lahm vasakul, Contento mängimist ei usu (ka tema koht vasakkaitse), Boateng keskkaitses hästi hakkama saanud ja siis oleks vaja tema kohta lappima vaja hakata, Gustavo arvatavasti oma tavapärases kohas. Eks näis, kes.

      Kommentaar


        Võimalikud paremääred Rafinhale lisaks Lahm, Contento, Boateng, Luis Gustavo.

        Kommentaar


          Boateng on tõepoolest viimasel ajal keskel parem kui varem, las jääda sellele kohale. See kõigutamine ei tee mängukindlusele head, I guess.

          Gustavo-Swaini puudumisel tahaks teda ikkagi keskväljal näha, mitte vasakkaitses. Muidugi Tymo-Kroos paar toimiks ka ilmselt, aga siiski meeldiks Luisi keskel näha.

          Lahmi äärevahetus ja Contento sissetoomine tundub paraku selline käik, mida Jupp ei teeks...

          Loomult vasakkaitse Contento tõstmine paremale üsna olematu mängupraktika juures ei meiki ka eriti senssi...

          Eks me näe. Kui panustama peaks, ütleks, et Boateng, aga kes krt siis keskel alustab ?

          Ei pidanudki kaua ootama :

          Bayern Munich (4-2-3-1): Neuer; Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba; Luiz Gustavo, Kroos; Robben, Muller, Ribery; Gomez

          Subs: Butt, Contento, Schweinsteiger, Pranjic, Tymoshchuk, Petersen, Olic

          Hoopis Alaba siis sellel positsioonil... loodame, et saab ikka paremini hakkama kui keskpoolikus. Muidu minu mäletamistmööda on ta kaitses ikka pigem vasakul äärel mänginud.

          Swaini on pingil, selle üle on hea meel.

          Gomez alustab, selle üle ei ole hea meel.

          Kommentaar


            Gomez juba skooris ja suutis ka ennast vigastada. Bayernilt alguses igastahes väga teine mängupilt. Loodame et jätkavad samamoodi.

            Lahm paremal äärel ja ilusasti mängis välja penalti. Robben 2-0

            Gomez jäi vist ikka platsile. Ei olnud see nii hull kui arvasin alguses.

            18. Minut ja Kroos 3-0

            Ilusad rünnakud jätkuvad. Robben 4-0

            Gomezelt teine ja 5-0

            Kommentaar


              wooow, milline esimene poolaeg.
              Gut, very gut

              Ma peaksin vist tihemini Gomezit sõimama. Aga ma olen juba sellega harjunud, et kui ütlen, et keegi tuleks koosseisust välja jätta ja siis teeb just toosama tüüp väga hea mängu.

              Kommentaar


                Gomez lõi jah enda kolmanda peale poolaega.

                Ja 56. minut lonkab maha - olic peale.

                Ja ilus kontra peale hoof-i nurka ning Robben assist ja Ribery värav 7-0.

                Kommentaar


                  Ilus, mehed, ilus !!

                  Super on kuulata, kuidas Allianzil kõlab mikritest ROBB ja tribüünidelt kõlab vastu ERY ! Milline kontravärav !!

                  Pool tundi enne lõppu teeb Swaini ka oma comebacki !

                  Kommentaar


                    Oioioioi - Gustavo tegi kindlaks et Hoff väravat ei lööks ja lõi ise ühe omavärava.

                    Kommentaar


                      Täitsa pe***s !!
                      Ma korra mõtlesin, et äkki peaks Robbeni välja võtma, et ei korjaks mingit jama Baseliga mänguks üles ja viimasel hetkel toimuski kokkupõrge ühe Bayerni rejecti ja staari vahel kokkupõrge ja Robben lonkas minema.

                      Loodame et ei ole midagi tõsist.

                      Kommentaar


                        kahju et endale ka ühe lõime, aga muidu oli ilus mängupilt. Mul poleks selle vastu midagi kui Rafina pingile jätta ja Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba kaitseliiniga mängime

                        Kommentaar


                          Dortmund kaotas ka paar punkti.

                          Kommentaar


                            Väga hea voor üle pika aja: 7 väravat ning Dortmund ja Gladbach kaotasid punkte. AInuke negatiivne asi oli see värav, mis endale löödi. Nüüd sama moodi teisipäeval Baseli vastu.

                            Kommentaar


                              HEA ,paraku mängu ei näinud,aga vaatan homme yle
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Jaa, väga positiivne mäng. Kahjuks või õnneks mina mängu ei näinud. Koju jõudes vajus mul suu ammuli lahti, kas tõesti on suudetud lüüa 7 väravat Hoffenheimile. Hea on ka see, et Bastian on jälle tagasi. Oskab keegi kommenteerida ka kuidas tema come-back game oli? Gomez sai kirja üle pika aja väravaid, ehk sai ta nüüd enesekindlust ja on väheke asjalikum. Tiimi sisekliima (loodetavasti) paranes. Mängijad said kõik usku, et Bundesliga tiitel on veel võimalik võita, lõppude lõpuks hakkab Dortmund ka libastuma.
                                Teisipäeval vaja siis tagasi teha 1:0 võõrsilkaotus Baselile. Laupäeval sõidame külla Berliini Herthale.

                                Liikuvat pilti väravatest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X