320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Alati on teised pahad ja sinu Interi poisid ikka nii inglid.
    Aga mis värvi prillidega sa koolis muidu käid?
    Pakun, et mingite roosadega. Igatahes see oleksite pask lõpeta ära eks. Kuna teil (Interi omadel) oli puhas õnn, et eilane leil 5 väravaline teile ei köetud. Inter oli täielikult Bayerni käpa all. Ja pealegi, isegi teie põhirivistusega saite kodus 2-0 põske. Mida veel on vaja siin rääkida? Olite sitemad, siis olite ja asi mutt. Kauemaks kui 1/8 finaal Interit niiehknaa CL-is ei ole (Y)
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Lõplik pott on siis:
      Real
      Celtic
      Porto
      Lille
      Barca
      PSV
      Roma
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Pakun, et mingite roosadega. Igatahes see oleksite pask lõpeta ära eks. Kuna teil (Interi omadel) oli puhas õnn, et eilane leil 5 väravaline teile ei köetud. Inter oli täielikult Bayerni käpa all. Ja pealegi, isegi teie põhirivistusega saite kodus 2-0 põske. Mida veel on vaja siin rääkida? Olite sitemad, siis olite ja asi mutt. Kauemaks kui 1/8 finaal Interit niiehknaa CL-is ei ole (Y)
        Esiteks, prille ma ei kanna ja pole proovinud ka mitte. Samaas kõrvakuulmine on mul väga hea, sest päris hästi oli kuulda kuidas paartuhat Interi fänni teie omad ilusti üle laulsid.

        Kodus saime põske, sest me saime kaks punast (ning ühe mehega vähemuses olime me paremad isegi) ning Cambiasso ja Vieira, meie keskvälja dünamod, olid mõlemad väljas. Üle ei olnud te seal samuti. Rääkimata sellest mängust, kus ei olnud kumbki kellegist üle ning tegu oli mõttetute viieminutiste rünnakutega.

        Sitadest rääkides ma võin Juve avatari peale aastaks kihla vedada, et me jõuame teist kõvasti kaugemale CL'is.
        sigpic

        Kommentaar


          Esiteks, prille ma ei kanna ja pole proovinud ka mitte. Samaas kõrvakuulmine on mul väga hea, sest päris hästi oli kuulda kuidas paartuhat Interi fänni teie omad ilusti üle laulsid.
          Soovitan kõrva- ja silmaarsti poole pöörduda. Sümptomid viitavad puudustele organite talitluses.

          Kodus saime põske, sest me saime kaks punast (ning ühe mehega vähemuses olime me paremad isegi) ning Cambiasso ja Vieira, meie keskvälja dünamod, olid mõlemad väljas. Üle ei olnud te seal samuti. Rääkimata sellest mängust, kus ei olnud kumbki kellegist üle ning tegu oli mõttetute viieminutiste rünnakutega.
          Bläku-bläku-bläku-bla-bla. Kui te nii üle olite siis oleksite pidanud toona täielikus alavormis olevast Bayernist rongiga üle sõitma. Paraku ... Ja Vieira kõlbab dünamoks ainult jalgrattale, sest üle ühe pirnikese ta põlema ei aja. Ja viieminutiline rünnak oli eelmises mängus Bayernil kuna seejärel üritas Inter viis järgmist minutit üle keskvälja saada.

          Sitadest rääkides ma võin Juve avatari peale aastaks kihla vedada, et me jõuame teist kõvasti kaugemale CL'is.
          Ma luban sul juve avatari niisama ka kanda. Samas kas see nagu Juve fänne ei solva, et neid Interi suguseks rämpsuks peetakse?
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Midagi asjaliku ka vahelduseks:Bayern 1 - 1 Inter
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Ma ei saa aru mida te(Bayerni fännid) räägite, te ütlete: "me oleks vähemalt 2-3 väravaga pidanud võitma". Teate oleks on sama mis poleks!! Kui te nii kõvad mehed olete miks te siis ei löönud neid väravaid.(sellepärast te ei löönud, et te olete sitad!!)
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                Soovitan kõrva- ja silmaarsti poole pöörduda. Sümptomid viitavad puudustele organite talitluses.
                Sinu vanaema puudustest ära palun räägi. Ma arvan, et Interi fännide chante ma tunnen enamvähem läbi ja lõhki ning neid oli ikka päris kobedalt kuulda vaatamata kodufännide haledale üritusele neid maha summutada.

                Bläku-bläku-bläku-bla-bla. Kui te nii üle olite siis oleksite pidanud toona täielikus alavormis olevast Bayernist rongiga üle sõitma. Paraku ... Ja Vieira kõlbab dünamoks ainult jalgrattale, sest üle ühe pirnikese ta põlema ei aja. Ja viieminutiline rünnak oli eelmises mängus Bayernil kuna seejärel üritas Inter viis järgmist minutit üle keskvälja saada.
                Sinu informatsiooniks ei olnud ka meie vorm tol ajal kõige parem ning vigastuste ja meeskonna kokkumänguga olid tõsised probleemid. (Peale Cambiasso ja Vieira istusid arstikabinetis ka ründajad Julio Cruz ning Alvaro Recoba, sel hetkel kolmas valik Adriano oli/on päris hale)

                Ma luban sul juve avatari niisama ka kanda. Samas kas see nagu Juve fänne ei solva, et neid Interi suguseks rämpsuks peetakse?
                Ma arvan, et rämps oleks Juventuse puhul lausa kiitus. Aga ma saan aru, et Beckenbauer on teile peapesu teinud.

                Kui teil on uhkus, et olite korra mänguliselt üle Interi teisest koosseisust ja korra poolvigasest üheksamehelisest tiimist, siis tõesti edu.
                sigpic

                Kommentaar


                  Perse Tanel, ära tee ennast alati NII täis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Perse Tanel, ära tee ennast alati NII täis.
                    Miks ma ei peaks reageerima, kui mingi Bayerni idioot Interit pasahunnikuks kutsub. Eriti, kui see ei ole mingi üherealine post vaid "mängu ülevaade".

                    Igatahes minu viimane postitus siin teemas hetkel on see, et Inter jõuab Bayernist Meistrite Liigas kaugemale! Ma olen suhteliselt veendunud, et kui me mängime algkoosseisuga, siis oleme sellest tiimist pea ja õlgade jagu üle.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      ...kui me mängime algkoosseisuga...
                      Juba tean kaotuse vabandust.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Miks ma ei peaks reageerima, kui mingi Bayerni idioot Interit pasahunnikuks kutsub. Eriti, kui see ei ole mingi üherealine post vaid "mängu ülevaade".

                        Igatahes minu viimane postitus siin teemas hetkel on see, et Inter jõuab Bayernist Meistrite Liigas kaugemale! Ma olen suhteliselt veendunud, et kui me mängime algkoosseisuga, siis oleme sellest tiimist pea ja õlgade jagu üle.
                        Palun mõtle enne kui ütled. Need sinu reservimehed olid siis: Ibrahimovic, Toldo, Figo, Zanetti, Vieira, Samuel, Maxwell, Maicon??? Ütle mitu Ronaldinhot teil siis pingil oli??
                        Kui nähti, et ollakse nagu sitahädad Bayerni käes, siis toodi sisse Crespo, Grosso ja Recoba. Mis sellest muutus?? Mitte midagi. Ära tule ajama iba, et teil pold head mehed mängus!! Kui nii sitta esitust millegi mõistlikuga vabandada ei oska ole parem vait! Tunnista, et Bayern oli selgelt üle teie "reservist" ja asi vask. Ja Interile on 1/8 finaaliga ka CL otsas.

                        Kodus saite lutti veel hullema "reserviga": Cesar, Cordoba, Zanetti, Stankovic, Figo, Ibrahimovic, Grosso, Maicon, Dacourt, Crespo ja Materazzi. Ja ikka saite lutti. Ja need punased ei õigusta midagi. Üheksakesi jäite te alles 85. minutil. Ja keegi teine peale Interi enda mängijate nendes kaartides süüdi pold. Oli Bayern parem, oli. Mis siin enam halada?
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Miks ma ei peaks reageerima, kui mingi Bayerni idioot Interit pasahunnikuks kutsub. Eriti, kui see ei ole mingi üherealine post vaid "mängu ülevaade".

                          Igatahes minu viimane postitus siin teemas hetkel on see, et Inter jõuab Bayernist Meistrite Liigas kaugemale! Ma olen suhteliselt veendunud, et kui me mängime algkoosseisuga, siis oleme sellest tiimist pea ja õlgade jagu üle.
                          Kuda see rallisõitjate vanasõna oligi, et: "Manchester kummi" või midagi sellist? Või oli see Chelsea? Ja Bayerni eesmärk tänavu CL -is oli alagrupist edasipääs. Rohkemat on sellelt meeskonalt raske nõuda. Aga noh, eks 15 detsember näeb mis edasi toimub. Ahjaa. Saksamaal suur vaheaeg tulemas. Kuni veebruarini. Loodetavasti söövad need vigaste massid kes meil on mitridaatsiumit või midagi seukest ja saavad terveks. Vormi võiksid ka jõuda... Muidu päikest teile kõigile.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                            Palun mõtle enne kui ütled. Need sinu reservimehed olid siis: Ibrahimovic, Toldo, Figo, Zanetti, Vieira, Samuel, Maxwell, Maicon??? Ütle mitu Ronaldinhot teil siis pingil oli??
                            Kui nähti, et ollakse nagu sitahädad Bayerni käes, siis toodi sisse Crespo, Grosso ja Recoba. Mis sellest muutus?? Mitte midagi. Ära tule ajama iba, et teil pold head mehed mängus!! Kui nii sitta esitust millegi mõistlikuga vabandada ei oska ole parem vait! Tunnista, et Bayern oli selgelt üle teie "reservist" ja asi vask. Ja Interile on 1/8 finaaliga ka CL otsas.

                            Kodus saite lutti veel hullema "reserviga": Cesar, Cordoba, Zanetti, Stankovic, Figo, Ibrahimovic, Grosso, Maicon, Dacourt, Crespo ja Materazzi. Ja ikka saite lutti. Ja need punased ei õigusta midagi. Üheksakesi jäite te alles 85. minutil. Ja keegi teine peale Interi enda mängijate nendes kaartides süüdi pold. Oli Bayern parem, oli. Mis siin enam halada?
                            Toldo, Figo, Samuel, Maxwell, Andreolli (III), Gonzalez (III), Solari, Recoba on kõik teise koosseisu mehed. Suur osa neist on väga vähe mänge sel hooajal teinud ning Figo näiteks londib väljakul täiesti mõttetult ringi viimane aeg ning isegi standardolukordades on roostes nagu teisipäeval perfektselt kinnitust sai jällegi. Ning kui Inter oleks tõesti arvanud, et oldi avapoolaja järel sitahädad, siis poleks Zlatanit elusees välja toodud ning põhimõtteliselt oli tegu juba mängu eel ette planeeritud vahetusega. Ning kui oleks tahetud palli sama palju hoida, siis oleks Cambiasso teisel poolajal vaatamata väikesel vigastusele kindlasti sisse pandud koos Recobaga.

                            Ja punastega paralleeli tuues võib ka öelda, et oma viga, et võimalusi ei suuda ära lüüa, kui seda näitajaks toote, et Bayern oli parem. Kuni punasteni ning põhimõtteliselt ka nende ajal oli mäng täiesti võrdne. Bayern oli parem, kuid seda oma ühe värava jagu vaid, ei rohkem ega vähem, sest mingeid supervõimalusi teil ei avanenud ning suhteliselt poolikud olid enamikud olukorrad.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              fuck it ninnu-nännu-tannu
                              inter is great, bayern suck. we get it
                              aga ole juba palun vait
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                krt ole veel tükk aega foorumist eemal et närve puhata ja kui tagasi tulla siis oh seda õnnistust küll....ikka miskine kretiin tuleb lahmima.....krt kui me ka hakkaks sama txti ajama mida sa siis oleks näiteks nii: vaata kui meie mehed oleks vormis olnud ja deisler oleks ka terve olnud mitte vigastatud ja kui lucio poleks vahepeal vigastatud olnud jnejne siis oleksime teid 10:0 võitnud - kas selline txt on normaalne? ei ole.....ja nüüd võrdle seda enda kirjutatud txtiga tanel! kui bayernist paremad olete miks siis ei võitnud ah? miks punaseid antakse ütle mulle? ikka selleks et vastavalt need samad mängijad ei oska lihtsalt mängida ja kui tehniliselt ei saa palli kätte siis peavad jõuga või ebasportlikult käitudes palli ära võtma aga oh õnetust küll nad said punased....ära vingu et punased saadi...see tähendab ainult et nad ei oska mängida või siis seda et nende närvid on vähe teatud kohas ja peaks natukeseks teatud haiglasse ravile saatma et mäng normaalne püsiks mitte ei läheks kaklemiseks ega sõimamiseks jnejne. kurat sa käitud nagu savisaar raisk peale presidendivalimisi kes ei suutnud kaotada väärikalt vaid kukkus kohe lahmima et oleks ja oleks.....meenutagem et savisaargi rääkis et oleks see üks "ebaseaduslik" hääl teisiti olnud siis oleks hoopis rüütel võitnud kuid tegelikult sedagi lahmis ainult kuna oleks see üks hääl teisiti olnud oleks ikka ilves võitnud......nii ja nüüd võrdle seda savisaare lahmimist ja enda lahmimist eks. ma ei saa aru kuidas sa moderaator saad üldse olla kui niiviisi lahmid siin. loeb reaalsus mitte mingi unistamine eks! mis teemasse tanel peale esimesi play-off mänge nutma läheb et oleks meil kõik mehed vormis ja terved olnud siis oleksime edasi pääsenud aga noh ÜKS põhikoosseisuvend oli puudu ja seepärast kaotati?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X