320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Eem... mis ei olnud ? Kõik oli täna sitt. Ilma eranditeta.
    Väravavaht - nisanäpp, kaitseliin unistas, keskväli suutis ainult tagasi/küljele sööta ja ründeliin oli kollektiivne brainfart.

    Neuerilt sellist mängu ei oleks muidugi ette kujutanud. Alustades juba penaltist - kui juba suuna niimoodi ära aimad, siis tema klassiga väravaht oleks pidanud selle löögi ära võtma. Teine löödi konkreetselt jalgevahelt sisse ja siis viimase andis vastastele kandikul.
    Robben oli mittemidagiütlev, Ribery ja Gomez olid mõlemad 89 minutit ja 30 sekundit täispasad, mängu jooksul üks asjalik rünnak mõlemalt. Müller - ta oli ka väljakul II poolel vä ?

    Kaitse ja keskväli olid kollektiivselt ja ühtlaselt sitad, ei tasu eraldi kedagi välja tuua.

    Igastahes tundub, et avaldused "karikafinaali väga tõsiselt võtmine" oli niisama suusoojaks öeldud. Mitte, et see mingi vabandus oleks. Fakt on see, et kollased olid täna pea jagu üle ja said teenitud võidu. Peaasi, et selline tulemus moraali alla ei tõmbaks ja suur finaal ära võetakse. Kui ma päris ausalt ütlen, ei tekitanud tänane mäng isegi pettumust. Aga kui peaks nädala pärast ka midagi nihu minema, siis tuleb see muidugi ringiga ja mitmekordselt...

    Ahjaa, rääkige mulle veel Alaba geniaalsetest tsenderdustest palun ma kuulan hea meelega .
    Nu ma ei viitzi vääga vaidlema hakata aga mäng toimis 75% aga paraku jäi sellest väheseks,kuna kolmene tagatrio + ryndeteravus ja millega siis kollased paremad olid?. 1.Hullult hea realiseerimisoskus+meie kaitseliini uimamatus ja 2. Ylejooksmisega ja veelkord realiseerimisoskus,mängutaktika oli kollastel selline,mida paraku Jupp seda ei näinud või ei tahtnud näha. Järgmine hooaeg kohtume taas,seniks puhake nyyd kollased ja nautige duublit
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Nu ma ei viitzi vääga vaidlema hakata aga mäng toimis 75% aga paraku jäi sellest väheseks,kuna kolmene tagatrio + ryndeteravus ja millega siis kollased paremad olid?. 1.Hullult hea realiseerimisoskus+meie kaitseliini uimamatus ja 2. Ylejooksmisega ja veelkord realiseerimisoskus,mängutaktika oli kollastel selline,mida paraku Jupp seda ei näinud või ei tahtnud näha. Järgmine hooaeg kohtume taas,seniks puhake nyyd kollased ja nautige duublit
      75% ajast jätab koos lisaajaga vastastele üle 20 minuti rahulikult toimetada. Ja Dormundi mängijate taset vaadates on seda kaugelt liiga palju neile anda. Teiste tippsatside vastu on siiski raske saada, kui asi toimib 99% ajast.
      Ja teiseks tahaks ma ikka kangesti teada, et mis see Bayernil ka toimis siis ? Kui kollastel liikus pall ühe sööduga keskväljale, siis sööt ette, mängija jookseb palliga, sööt kõrvale ja värav. Nagu õpikust. Aga Bayernil ? Kaitses kolm söötu, kui pall keskväljale jõuab, on Dortmund ilusti kaitses tagasi, siis liigub pall vasakule äärde, sealt keskele, siis paremale, siis keskele, siis tagasi väravahile, siis uuesti keskväljale, siis paremasse äärde, paremalt vasakule, vasakult paremale, paremalt keskele, keskelt tagasi, siis ettepoole tagasi, jälle vaskule, jälle keskele ja siis saab Hummels jala vahele ja tuleb see nimetet nelja-viie söödu rünnak...

      See on muidugi omamoodi naljakas argument, et kollased nagu eriti head ei olnud, et hoopis kaitse oli nigel, või lihtsalt nende realiseerimisoskus... reaalselt oli aga nii, et iga liin töötas neil paremini

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        75% ajast jätab koos lisaajaga vastastele üle 20 minuti rahulikult toimetada. Ja Dormundi mängijate taset vaadates on seda kaugelt liiga palju neile anda. Teiste tippsatside vastu on siiski raske saada, kui asi toimib 99% ajast.
        Ja teiseks tahaks ma ikka kangesti teada, et mis see Bayernil ka toimis siis ? Kui kollastel liikus pall ühe sööduga keskväljale, siis sööt ette, mängija jookseb palliga, sööt kõrvale ja värav. Nagu õpikust. Aga Bayernil ? Kaitses kolm söötu, kui pall keskväljale jõuab, on Dortmund ilusti kaitses tagasi, siis liigub pall vasakule äärde, sealt keskele, siis paremale, siis keskele, siis tagasi väravahile, siis uuesti keskväljale, siis paremasse äärde, paremalt vasakule, vasakult paremale, paremalt keskele, keskelt tagasi, siis ettepoole tagasi, jälle vaskule, jälle keskele ja siis saab Hummels jala vahele ja tuleb see nimetet nelja-viie söödu rünnak...

        See on muidugi omamoodi naljakas argument, et kollased nagu eriti head ei olnud, et hoopis kaitse oli nigel, või lihtsalt nende realiseerimisoskus... reaalselt oli aga nii, et iga liin töötas neil paremini
        Liinid t66tasid neil paremini sestnad jooksevad nagu hullud metlased,kui vaatasid BL mänge Dortm esituses siis ehk panid tähele et enamus väravad mis löödi vastastele tuli arvulise ylekaaalu tekitamisest ,mida yritati ka EuroopaLIIGAS aga... seal see taktika jookse,löö ei toiminud aga miks ei toiminud,sest vasased olid paraku selles valdkonnas vaat et osavamad + muidugi Dortm kogenematusest.

        Ikkagi ma jään enda juurde me olime antud hetkel ja taaskord Dortm vastu väääga uimased eriti kaiteliin ja kui vaadata palli hoidmis % mis jalgpallis paraku ei anna väravaid siis... jh nii on paneme pikapalli ette jookseme järele ootame vastaste eksimusi ja taome vastastele puuri täis. Aga Dormundi fänidele võin ma üelda parem v6ita sita mänguga kui kaotada ilusa ja loova jalgpalliga
        Usun,et aitab sellest DB Finaalist!!! Meil on tulemas laup uus finaal
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          Selline vend oli omal ajal ikka stiilne.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            http://www.youtube.com/watch?v=RjvS0AsUtnY
            Selline vend oli omal ajal ikka stiilne.
            täitsa hambas...
            nii ilusad läbisöödud, et pisar tuleb silma !

            Kommentaar


              Praegu pole meil ainult Elberi sugust ründajat, kes oskaks nendele joosta.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Muide keda huvitab ja kellel võimalik vaadata, siis Sat 1-s on laupäeval peaaegu terve päeva programm CL-iga seotud.
                12.30 - Legendide mäng: Davor Suker, Michael Laudrup, Steve McManaman, Youri Djorkaeff, Stéphane Chapuisat vs. Paul Breitner ja co.
                18.30 - 19,30 - ran Spezial - Das Champions League-Finale - ehk kõige uuemad uudised finaali kohta
                19.30 - 21.00 - finaali eelsaade
                21.15-01.45 - mäng + autasustamine + kõik muu
                01.45 - 03.45 - Champions League - Road to Munich
                + Sealt edasi Madriidi mängude kordused.

                Kommentaar


                  kuhu tartlased mängu vaatama laupäeval?

                  Kommentaar




                    "Stand up if you hate Chelsea" ja "There's only one Bayern Munich"

                    Kommentaar


                      Elus esimest korda olen vist Bayerni poolt. Hävitage Chelsea!

                      FORZA BAYERN MUNICH!
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Elus esimest korda olen vist Bayerni poolt. Hävitage Chelsea!

                        FORZA BAYERN MUNICH!
                        Vot, see jutt mulle meeldib

                        Kommentaar


                          Mulle mitte. Igasugune hävitamine on nii mõttetu soov. Parem võitku ja ma oleks ülipettunud, kui see poleks Bayern.

                          Kommentaar


                            Tundub, et Tom Starke on nüüd olemas vähemalt kolmeks aastaks.

                            Kommentaar


                              Suure mängu eel:



                              E:
                              2011/12 hooaja CL väravad meie poolt:

                              Kommentaar


                                1999 kaotasime finaalis ja 2 aastat hiljem, 2001 võitsime. 2010 kaotasime, 2 aastat hiljem...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X