320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht kohutav vile Mayerilt,aga njhhh 1:0 pen,aga v6iks ikka mängida ka ,mitte veeretada.Freiburg on hea,hästi teevad pressi ja hea mulje jätnud isegi vähemuses mängides.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Eks suuremaid, kuulsamaid ja rikkamaid pidavatki soosima. Punane oli pigem õige ja kohtunik määras isegi õigesti, et viga kastist väljas. Aga kui sa annad lambise käe ühes kastis, siis samasuguse võiks ära vilistada ka teises...

      Ega Bayern eriti ei suru ja Freiburgil pole ilmselgelt väga võimalustki midagi loota. Poisid on vähemalt hästi kaitses seisnud ning õnneks lagunemist tulnud ei ole.

      Kommentaar


        Nu kas just soosivaid aga Mayer ongi minuarust k6ige viletsam BL kohtunik niipalju kui tema mänge näinud olen.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Mida vahetusi!!!!
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Masendav mäng seni vähemuses vastase vastu.
            Ei saa aru sellest meeskonnast teinekord.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              79. minut Tymo 0-2

              Kommentaar


                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                Masendav mäng seni vähemuses vastase vastu.
                Ei saa aru sellest meeskonnast teinekord.

                Nu ilmselgelt yritatakse v6imalikult ekonoomselt,aga tänapäeva jalgpallis nii enam ei saa.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Vähemalt kasvatati edu Dortmundi ees.
                  See ongi põhiline.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Mida vahetusi!!!!
                    Rafinha sööt, Tymo värav - mure?

                    Kommentaar


                      2:0 võit Freiburgist. Tulemusega olen rahul, mängupildiga mitte. Hea, et 3 punkti tulid. Paar aastat tagasi oli Bayern väga hea võõrsilvõistkond, nüüd peab mainima, et ikka väga tujutult mängitakse väljaspool Allianz Arenat.
                      Tavaliselt mulle kohtunikke kritiseerida ei meeldi, kuid vaata kust nurgast tahad, siis Freiburgile tehti liiga. Bayernile anti selline kahtlane käega palli puutumise eest penalt, kuid Freiburgile mitte, kui seda tegi Martinez. Lisaks muid kaheldavaid otsuseid.
                      Ründajatele tuleks selgeks teha termin "suluseis". 11 korda sattuda suluseisu ei ole normaalne.
                      Kui mu mälu mind ei peta, siis täna värava löönud Tymoschuki skooris viimati 2010. aastal Torinos, kui mängiti kohaliku Juventusega.

                      Dortmundi vastu alustab Bayern 80% tõenäosusega selliselt, ainult kas Badstuber või Boateng.

                      Neuer

                      Lahm-Dante-Badstuber-Alaba

                      Martinez-Schweinsteiger

                      Müller-Kroos-Ribery

                      Mandzukic

                      Kommentaar


                        njaa, lisaks Dortmundile kasvas vahe ka Shalcke ja Francfurtiga, Laupäeval on võimalik Dortmund jätta 14 punkti kaugusele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jürks Vaata postitust
                          Rafinha sööt, Tymo värav - mure?
                          oligi enne seda väravat mure
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            2:0 võit Freiburgist. Tulemusega olen rahul, mängupildiga mitte. Hea, et 3 punkti tulid. Paar aastat tagasi oli Bayern väga hea võõrsilvõistkond, nüüd peab mainima, et ikka väga tujutult mängitakse väljaspool Allianz Arenat.
                            Tavaliselt mulle kohtunikke kritiseerida ei meeldi, kuid vaata kust nurgast tahad, siis Freiburgile tehti liiga. Bayernile anti selline kahtlane käega palli puutumise eest penalt, kuid Freiburgile mitte, kui seda tegi Martinez. Lisaks muid kaheldavaid otsuseid.
                            Ründajatele tuleks selgeks teha termin "suluseis". 11 korda sattuda suluseisu ei ole normaalne.
                            Kui mu mälu mind ei peta, siis täna värava löönud Tymoschuki skooris viimati 2010. aastal Torinos, kui mängiti kohaliku Juventusega.

                            Dortmundi vastu alustab Bayern 80% tõenäosusega selliselt, ainult kas Badstuber või Boateng.

                            Neuer

                            Lahm-Dante-Badstuber-Alaba

                            Martinez-Schweinsteiger

                            Müller-Kroos-Ribery

                            Mandzukic
                            nu II poolajal tehti kolmel korral siiski olematu suluseisuga liiga meile,aga nujh .... sitt brigaad oli üldiselt.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Suluseisude kohta ütleks mina, et pigem oli tegu Freiburgi kaitseliini hea tööga. varasemates Bayerni mängudes ma küll massiliselt suluseise ei mäleta.

                              Kommentaar


                                No arvestades, et Dortmundiga mäng ees on laupäeval siis ilmselgelt ei ole mõtet endid surnuks joosta ja piisab 1-2 väravalisest edust küll...peaasi, et vastastel suruma ei lasta hakata. Seepärast ei üllatanud see tänane mängupilt. Katastroofi küll midagi ei olnud (erinevalt Valencia mängust).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X