320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gooaaaaall!!! Shallalalalal !!! Mülleeerrrr!!! Bayern !!! We are the champions!!!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
      Gooaaaaall!!! Shallalalalal !!! Mülleeerrrr!!! Bayern !!! We are the champions!!!!!
      Not yet.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        T6siselt närvidele käib see JUPP
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Gooaaaaall!!! Shallalalalal !!! Mülleeerrrr!!! Bayern !!! We are the champions!!!!!
          Trololol, mitte veel.

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Gooaaaaall!!! Shallalalalal !!! Mülleeerrrr!!! Bayern !!! We are the champions!!!!!
            idioot, rahune maha!!!

            Kommentaar


              miks Schweinsteiger ei löö. aru ma ei saa

              Kommentaar


                tea, kas robben unustas ära, et ta on ju ka cechiga samas klubis mänginud ja ehk teab cechki temast nii mõndagi. kahju-kahju.

                Kommentaar


                  Palun, Robben ära löö enam Bayerni särgis mitte KUNAGI pendlaid .

                  15 min veel. Mina hakkan juba vaikselt pendlaid ootama vaadates mängupilti .

                  Lukakule ütleks, et mine tõmble oma chelski teemas edasi.

                  Kommentaar


                    Täpselt petterii. Pendla löööja võinuks tõesti nt Shweini olla. Cech on neid Robbeni 11m lööke tõrjunud& sisse lasknud enne & peale sööki .

                    Kommentaar


                      Algamas LOTERII !!!!!!!

                      mIS paraku lõppes kaotusega kahjuks Palju 6nne Chelseale
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Liigas teised.
                        Karikas teised.
                        Cl... nu onja.
                        Uskumatud luuserid......
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Karm värk. Shweini viis finaali, aga tema pennalt ei süüdistaks.

                          Robbenile lihtsalt Lol.

                          Kommentaar


                            võib-olla saite teada, miks Schweinsteiger pennalt ei löönud Kurb hooaeg bayernile, head võimalused võita 3karikat, aga ei võidetud ühtegi.. shit happens

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                              võib-olla saite teada, miks Schweinsteiger pennalt ei löönud Kurb hooaeg bayernile, head võimalused võita 3karikat, aga ei võidetud ühtegi.. shit happens
                              Ega slpärast vast eluseisma ei jää,tulevad uued mängud uued CL ja uued LOTERIID
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Uskumatu lugu. Minna juhtima ja tegelikult omada mängus initsiatiivi-võimalusi, kuid siiski lasta viigistada. Lisaajal penalt raisata. Penaltiseerias olin ma üsna kindel peale Neueri esimest tõrjet, et tuleb ära, aga see väike eduke osati ka maha mängida. Uskumatu!
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X