320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Thomas Müller tegutseb jälle murul (pilt 1, pilt 2, pilt 3)...kuid siiski mitte jalgpallimurul.

    Kommentaar


      Bayern: Starke - Rafinha, van Buyten, Dante, Contento - Tymoshchuk, Gustavo - Robben, Shaqiri, Alaba - Mandzukic

      Napoli: Rosati - Campagnaro, Cannavaro, Britos - Zuniga, Inler, Dzemaili, Dossena - Hamsik, Insigne - Vargas

      Kommentaar


        Praegu käib

        Kommentaar


          esimene poolaeg läbi, seis 1:1 Alabalt värav

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Mis enesekindluse taastamise penaltitest me siin räägime, mees on kogu oma klubis oldud aja olnud esimene valik 11-meetri löökidele ? Ja muideks enne neid kahte per**kukkunud üritust oli Robbeni saldo 6/6...

            Siin võrreldi teda Ribery'ga (ei mäleta kas olid sina v mitte) ja tuldi järeldusele et sama effektiivsed on nad olnud. Mina ütlen, et penaltid viskavad selle võrdluse metsa kõik. Ma ei mäleta et Ribery oleks 6 penaltit löönud.

            olles 90% Bayerni mängudest vaadanud, olen ma 100% kindel et Robben ei ole ammu enam maailmaklass. Not even close. Kõik teavad mida ta teeb. Kui ta proovib midagi muud teha, siis ei tule tal see välja ning kui 1 kord mängus ka tuleb, siis tekib mul küsimus, kas mõni teine mängija ei saaks paremini hakkama tema positsioonil, või siis kas tema ei saaks paremini hakkama teistel positsioonidel. Meil kahjuks aga pole väga selline meeskond kus kõik koguaeg igalepoole platsile minna saavad.

            Shaqiri vähemalt toob sellele positsioonile sellist konkurentsi, et Robben seal enam vastu ei saa. Kas vahetatakse ta positsiooni, or he has to step it up. Igati positiivne minumeelest. Pakun et peale 10. mängu on Robben pingil mängu alguses.

            Kommentaar


              Shaqiri free kick vs Napoli

              Kommentaar


                Alaba vigastatud 6-8 nädalat. Hooaja algus siis ilma temata. Rafinha 4-5 nädalat vigastatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  Siin võrreldi teda Ribery'ga (ei mäleta kas olid sina v mitte) ja tuldi järeldusele et sama effektiivsed on nad olnud. Mina ütlen, et penaltid viskavad selle võrdluse metsa kõik. Ma ei mäleta et Ribery oleks 6 penaltit löönud.

                  olles 90% Bayerni mängudest vaadanud, olen ma 100% kindel et Robben ei ole ammu enam maailmaklass. Not even close. Kõik teavad mida ta teeb. Kui ta proovib midagi muud teha, siis ei tule tal see välja ning kui 1 kord mängus ka tuleb, siis tekib mul küsimus, kas mõni teine mängija ei saaks paremini hakkama tema positsioonil, või siis kas tema ei saaks paremini hakkama teistel positsioonidel. Meil kahjuks aga pole väga selline meeskond kus kõik koguaeg igalepoole platsile minna saavad.

                  Shaqiri vähemalt toob sellele positsioonile sellist konkurentsi, et Robben seal enam vastu ei saa. Kas vahetatakse ta positsiooni, or he has to step it up. Igati positiivne minumeelest. Pakun et peale 10. mängu on Robben pingil mängu alguses.
                  Jah, mina võrdlesin. Ja lõpuks veel mainisin eraldi ära ka, et see numbriline tulemus ei tähenda, et Robben oleks Riberyst lõppenud hooajal parem (või isegi võrdne olnud), kahtlemata oli Ribery hooaeg parem !

                  Enne kui kaitsekõnega esinen siis tahaks öelda - ära "mine palun perse"
                  nii, see öeldud siis :
                  Robbeni viimane hooaeg oli ilmselgelt ebaõnnestunud, mees ise ütles ka, et see oli tema elu halvim hooaeg. Aga no eks mõistame, et mõne mehe mälu on viimased viis mängu. Sisuliselt on ju Robben saanud mängida ühe hea hooaja Bayernis ja sellel hooajal oli ta meeskonna "stand out performer" ilma kahtluseta. Järgmised kaks aega on see vigastuste needus (mis paraku tema ja nii mõnegi teise Hollandi päritolu mängijaga kaasas käinud on pidevalt) mõjule pääsenud. Vigastused on tema mängu rikkunud .

                  Seda ma juba omaarust mainisin, et midagi tuleks muuta. Sellele ei vaidle keegi vastu. Ja no ilmselgelt oled Sa palju targem kui vastasmeeskondade peatreenerid, kes endiselt seda "mitta maailmaklassi lähedalegi" mängijat kahe mehega käsevad katta... üleüldse - kuidas saab keegi, kes pole "maailmaklass" mängida Bayerni suguses meeskonnas ja Hollandi koondises, huvitav küll

                  see 100% jutt - üks tark mees on öelnud "Ainult idioodid ja fanatid ei kahtle kunagi, tark inimene kahlteb"... eks siin ole oma tõetera sees. Ma ei saa ka kindlalt väita, et ta tõuseb oma esimese hooaja tasemele tagasi, aga ma usun, et kõik eeldused selleks on veel olemas.


                  Algselt postitas KID Vaata postitust
                  Alaba vigastatud 6-8 nädalat. Hooaja algus siis ilma temata. Rafinha 4-5 nädalat vigastatud.
                  FUUUUUUCCKK kuradi kahju Alaba vigastusest !! Rafinha on eniveis mõttetu ballast, aga Austria noormees just pommitas hästi, EMil ei käinud, terav noor ja vihane ja nüüd siis kuni kaks kuud eemal....

                  Kommentaar


                    Mul on millegipärast selline tunne, et nüüd paneb Jupp jälle Lahmi vasakule ja Boatengi paremale kui Alaba vigastatud on. Kuigi võiks ju Contentot proovida, sest miks muidu temaga lepingut pikendati.

                    Kommentaar


                      Annaks jumal, et nad teda vähemalt penaltipunkti ligi ei lase.
                      Alaba vigastus on muidugi kurb, aga õnneks pool sellest kannab ennem hooaja algust ära juba + taastumisperiood.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Nüüd kui tundub, et Martinezist asja ei saa, siis on Lars Bender sihikule võetud.

                        Uute andmete kohaselt peab Alaba ka operatsioonile minema, mis tähendab pigem 8 nädalast pausi.

                        Kommentaar


                          Napoli on viimase 3 mänguga (+ CL) Rafinha, Alaba ja Schweinsteigeri vigaseks teinud.

                          //

                          Bayern XI
                          : Neuer - Boateng, van Buyten, Dante, Contento - Tymo, Kroos - Robben, Shaqiri, Ribery - Pizarro

                          Starke, Mandzukic, Weiser, Badstuber, Can, Gustavo, Muller, Gomez

                          vs. Beijing Guo'an F.C., algusega 14.30

                          Shaqi võib ka Bundesligas näha mängimas nr 10 positsiooni kohal, Kroos sobib paremini veidi allapoole ja Müller
                          äärele. Lisaks Benderile on ka City de Jongist juttu olnud, kuid ei usu tema tulekut. + Luiz Gustavo sai 25!

                          Kommentaar


                            Oi Pizarro mulle meeldib.

                            Kommentaar


                              Milline mäng...
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Hiina tiim hetkel oma liigas 5ndad.
                                6:0 Pizarro (2), Gomez, Mandzukic, Robben, Müller

                                Kommentaar

                                Working...
                                X