320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    15 min pelatud ja 2:0 v6imas mängulink ka http://www.thefirstrow.eu/watch/1407...-mainz-05.html
    v6i kui kellegil paremat linki adke mulle ka
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      15 min pelatud ja 2:0 v6imas mängulink ka http://www.thefirstrow.eu/watch/1407...-mainz-05.html
      v6i kui kellegil paremat linki adke mulle ka

      Mulle istub: http://www.stadium-live.com/Channel2.html

      Kommentaar


        Inglise keelne sop ka: sop://broker.sopcast.com:3912/23597

        Dante lollus 59. minutil pennal ja 2-1

        Kommentaar


          Tahtsin just öelda, et lohakaks läks mäng II poolajal.

          Mülleril oli hea võimalus kiirrünnakusse minna mingi 4 vs 4 olukord oli ja tüüp söötis palli jumala külma kõhuga teisele poole väljakut ja võttis hoo maha. Lõpuks muututi kaitses ka lohakaks ja tuligi ära see 2:1. Selle pendla valguses tahaks taas küsida, et 40 milkut Martinezi eest - mida vttu, kui keskkaitses sellised tüübid mängivad ? Või tehaksegi Martinezist keskkaitsja ? Raske uskuda

          Kommentaar


            Lõpp hea kõik hea 3-1 Kroos

            Kommentaar


              ok teema lukku Martinez assist Kroosile ja 3:1 kotis
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Hooaja algus on rahuldav.
                Saaks nüüd CLis ka võiduka algusega maha.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Hakkasin mängu vaatama 30. minutist, kui seis oli 2:0. Mängu kohta võib öelda, et võit võeti poolkõvaga. Väga ei viitsitud pingutada. Juba kohe mängu alguses saime kiire(d) värava(d) ning edasi oli juba lihtne mängida. Rünne Mandzukic-Kroos-Müller-Shaqiri toimis üsna hästi. Nagu Stuttgardi vastu sai öeldud, siis taaskord on hea meel, et Schwaini sai värava kirja. Sellele mehele on kordaminekuid vaja, et unustada eelmise hooaja hävitanud penaltid ja erinevad vigastused. Mees hakkab vaikselt ülesmäge minema. Lisaks on head väravalöömist näidanud Mandzukic ja Gomezist hetkel puudust pole. Positiivsele poolele läheb ka kindlasti Kroos, kes pani 92' minutil kena väravaga mängule punkti, kiita tuleb ka Martinez'st tolles olukorras. Pizarro oli 4-5 minuti jooksul suhteliselt kohmakas ja tema vajadusest tuua klubisse mina pole aru saanud. Kurja pilguga tuleb vaadata ka Dante poole, kes idiootselt lihtsalt väravale mitte ohtu kujutava venna karistusalas maha tõmbas. Ootan juba, kui saab Alaba terveks.
                  Üldiselt eelistaks mina sel hooajal näha rohkem sellist kaitseliini: Alaba-Badstuber-Boateng-Lahm.
                  Kokkuvõtteks okei tulemus. Muretsemiseks pole põhjust ja hooaeg on alanud hästi, tasuks liigaliider ja Supercupi võit

                  Kolmapäeval ootab ees siis Champions League. Allianz Arenale tuleb külla Valencia. Ilmselt jäeti pisivigastuste tõttu Robben ja Ribery täna Mainzi vastu meeskonnast välja.
                  Natuke ka Bayerni ja Valencia omavahelisest mängude ajaloost:
                  Kokku on kohtutud omavahel 4 korda. 3 kohtumist on lõppenud viigiga ja 1 Bayerni võiduga.
                  96/97 aastal kohtuti CL I ringis ja siis võitis Bayern 1:0.
                  1999/2000. hooajal kohtuti alagrupis ja siis lõppesid mõlemad mängud 1:1 viigilise tulemusega.
                  Kohe järgmisel 2000/01. hooajal kohtuti omavahel San Sirol finaalis. Ka siis oli tulemus 1:1 ja penaltitega võitis 5:4 Bayern München.
                  On oodata tulist mängu!

                  Kommentaar


                    Neueri stiilinäide eilsest mängust http://i.minus.com/ibqDfYohdRnIHK.gif

                    Kommentaar


                      Endlich wieder Champions League - VIDEO @ FB

                      Kommentaar


                        Dortmund ja Schalke on ilusa alguse teinud, jätkakem homme sama rada

                        Kommentaar


                          Tahks loota jh,et nii seee on
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Räägitakse, et Martinez alustab, tunneb Valenciat + assist nädalavahetusel. Ja et ka Pizarro saab algust teha, kuid eks näeb.

                            Kommentaar


                              Just nii!

                              Neuer
                              Lahm, Boateng, Dante, Badstuber
                              Javi Martinez, Schweinsteiger
                              Robben, Kroos, Ribery
                              Pizarro

                              http://www.stadium-live.com/Channel4.html - norm stream.

                              Kommentaar


                                Ilus!
                                Schweini 1-0!
                                Mäng täiesti meie kontrolli all.
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X