320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martinez on kindlasti väga hea, aga 40 milli on minu arvates ikka liiga palju!! Natuke üle nädala ja hakkavad need mängud pihta!!!

    Kommentaar


      Tänane uudis Martinezi teemal on selline, et Bayerni juhtkond on üleminekule rohelise tule andnud ehk teisisõnu rahakott on juba avatud.

      Kommentaar


        Martinez 40mil, Rvp ~20mil
        Rvp tunduks palju ahvatlevam.

        Kommentaar


          RvP küsiks kindlasti väga suurt palka. Samuti nii palju kui lugenud olen, siis tema ka selline niiöelda "raskema" iseloomuga (võibolla oleks õigem öelda suure egoga) mängija. Meil juba Robben ja Ribery sellised ning nende lepitamine võttis juba palju vaeva. Samas ma kindlasti ei taha öelda, et ta halb mängija oleks.

          Kommentaar


            Selgitage mulle rumalale, miks on Bayernil vaja 40 milli eest omale kaitsja/kaitsev poolkaitsja osta

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Selgitage mulle rumalale, miks on Bayernil vaja 40 milli eest omale kaitsja/kaitsev poolkaitsja osta
              Sest kaks hooaega ollaske kuival oldud ja midagi tahetakse muuta. Konkreetne üleminek ei peagi meikima senssi ...
              Rohkem selline käik, et "näe - tõime ju suure nime, olge nüüd rahul ja vait". Reaalselt ei näe, et ta kusagilt otsast seda pappi väärt oleks. Cazorla 20 milku eest oleks iga kell asjalikum lüke olnud.

              Ma ei tea, kui ta nüüd osteti kümneks järgmiseks aastaks keskkaitset tsementeerima... selle raha eest oleks ilmselt midagi asjalikumat ikka saanud. Aga samas pohh - ülemakstud täiendus on parem kui mitte üldse täiendust....

              Kommentaar


                Ma usun, et tahetakse kedagi, kes ka tagant poolt aitaks mänguehitusele kaasa. Gustavo on küll hea mängulõhkumises, aga mänguehituses ja rünnakufaasis mitte nii hea. Tymo umbes sama, ainult et minu silmis halvem. Kroos samas jällegi liiga ründav. Schweinsteigeril jällegi halb vorm jne. Minu arvates positiivne, et ka selline täiendus juurde osteti. Nüüd on Höenessi lubatud 60 miljonit kulutatud ja eks hooaja jooksul paistab, mida see väärt oli.

                Kommentaar


                  Pole Kursis eriti Martineziga, aga pikkust on vb ka pisut kohmakas aga õhuvõitlused peaks tema "leib" olema ja standard olukordades annaks see ka juurde kasti, ma nii kriitiliselt ei suhtuks eks hooaeg näitab mis ta tegelt väärt on.

                  Kommentaar


                    Kiire ülevaade Bilbao mehest

                    Kommentaar


                      Nii palju sin aru, et tackling on mehe leib ja õhupallidega ka suudab nii mõnedagi ette võtta. Paarist juutuubi videost jäid silma ka mõned tribla combod. Räägitakse, et vend ise on aeglane, kuid õigesti ajastamisega suudab palju ära teha. Võrreldakse Pirloga ka kes käib ikka väga all palli küsimas.
                      40mil liiga palju selle venna eest. Santi oleks ikkagi palju parem täiendus olnud. Kuigi Martinez ka parem kui mitte midagi. Juhul kui Sweini vigastatud siis näen Martinezil põhikoosseisu kohta pigem Kroosi kõrval kui Gustavo.
                      Gustavo võiks ikkagist paigutada vasakkaitsesse kus ta Münchenisse saabudes mängis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rammas Vaata postitust
                        Gustavo võiks ikkagist paigutada vasakkaitsesse kus ta Münchenisse saabudes mängis.
                        Kui mu mälu mind ei peta, on ta ise ka öelnud, et tema meelispositsioon on keskpoolikus...
                        Näiteks poolfinaalis Reali vastu mängis ta keskpoolikus ikka väga hästi.

                        Kommentaar


                          Bilbao treeningul olevat Martinez ja ka Llorente treeninud ülejäänud meeskonnast eraldi. Tundub, et nende lahkumine siiski kindel?

                          Kommentaar


                            Esmaspäev-teisipäev peaks üleminek saama vormistatud loodetavasti. Martinezi agent olevat ka juba Münchenisse lennanud. Athletic ilma Llorente ja Martinezita 1:3 kodus kaotusseisus Betisi vastu. See juba näitab, kui olulised need kaks klubile on olnud.
                            Pole küll Martinezit kunagi mängimas näinud, aga usun, et Bayern ei maksa ilma asjata sellist hinda.

                            Homme siis 21:30 võõrsil karikamäng SSV Jahn Regensburgi vastu.

                            Kommentaar


                              Martinez oleks viis pluss täiendus.
                              Ootaks huviga, mida juurde annab mängupildile.
                              Senine igav ja hambutu lükkamine võiks uue näo saada.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Kaitsva pooliku juurdetoomine muudaks seda kuidas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X