320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaitsev poolik oskab ehk sööta nagu Pirlo näituseks?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Neuer
      Lahm, Boateng, Badstuber, Can
      Gustavo, Kroos
      Robben, Müller, Ribery
      Mandzukic

      Starke, Dante, Tymoshchuk, Schweinsteiger, Shaqiri, Weiser, Pizarro

      Kommentaar


        Poolajaks 1:0 Mandzukici väravast. Mingit suurt mänguilu pole. Regensburg seisab ainult kaitseks ja ega Bayernil pole ka mingeid suuri võimalusi olnud.

        Kommentaar


          Päris häbiväärne on vaadata kuidas üks maailma parimaks kuulutatud meeskond täis kooseisus ei suuda teisel iiga heidikule sisse ära vajutada. Kohutav kui aus olla, nagu kogu see "klubi"
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Päris häbiväärne on vaadata kuidas üks maailma parimaks kuulutatud meeskond täis kooseisus ei suuda teisel iiga heidikule sisse ära vajutada. Kohutav kui aus olla, nagu kogu see "klubi"
            Tüüpiline hooaja algus ju. Ühel on mott laes, teisel eesmärk minimaalse pingutusega tulemus ära võtta.

            Aga eks ootame Itaalia liiga alguse, siis näeme, mida selle riigi pealinna au ja uhkus korraldama hakkab. Eks ma siis otsin su posti üles ja tuletan seda meelde vähe asju. Aga nagu ma aru olen saanud, siis osade klubide suhtes sul nkn pime viha. Bayern, Arsenal, Barca vist mõned nendest.

            Kommentaar


              Lisaks ma ei alahindaks 2 ja 3 BL klubisi. Neil mõlemal on hooaeg juba üle kuu aja peal ja selle tõestuseks on kuue Bundesliga klubi välja kukkumine esimeses ringis.

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Päris häbiväärne on vaadata kuidas üks maailma parimaks kuulutatud meeskond täis kooseisus ei suuda teisel iiga heidikule sisse ära vajutada. Kohutav kui aus olla, nagu kogu see "klubi"
                Miks sul häbiväärne vaadata? Ei tea 0:4 täiesti piisav ju Aga Romat ei kannatagi Bayerniga võrrelda, ajalugu ütleb kõik

                Kommentaar


                  Jep, peab nõustuma, pingutati nii palju, kui vaja oli, üritati vältida lolle vigastusi. Ega siin mänguilu tähtis olnud, eesmärk oli võtta võit ja sellega saadi ilma suurema vaevata hakkama.
                  Can on selgelt veel liiga toores vasakkaitses mängimiseks. Liigamänguks liigutaks mina Lahmi vasakule, keskele tooks Dante ja paremale lükkaks Boatengi.
                  Shaqiri tegi päris hea mängu. Ilus karistuslöök (juba teine free-kickist otse väravasse Bayerni särgis), 2 assisti.
                  Pakun, et Gomez poleks löönud sealt kohast väravat kust lõi Mandzukic oma II, vigastatud hr. oleks arvatavasti küljevõrku löönud. A noh, mis siin spekuleerida, Mandzukic lõi värava ja kõik on hästi.

                  Laupäev siis Greuther Fürthiga mäng võõrsil ees ootamas

                  Kommentaar


                    Nonii, kuna Marca on suhteliselt usaldusväärne allikas, siis tundub, et Martinezi ülemineku ametlikuks tegemine on vaid aja küsimus.

                    Google translate on küll pask, aga midagi saab küll aimu seda kasutades: http://www.marca.com/2012/08/22/futb...345631662.html

                    Kommentaar


                      Samas Höeness ütles täna Saksa meedias, et Bilbao juhtkond teeb kõike, et üleminek ära hoida ja võibolla ei saagi sellest asja (http://www.tz-online.de/sport/fc-bay...s-2470217.html).
                      Tõenäoliselt Martinez siiski tuleb on minu arvamus.

                      Edit: Nüüd tuli välja, et Bilbao boss keeldub Bayerni bossidega suhtlemisest ja kohtumise kokkuleppimisest (http://www.bild.de/sport/fussball/ja...6754.bild.html)

                      Teine teema: Ribery mängimine Fürthi vastu kahtluse all - külmetus ja palavik. Seetõttu sai Regensburgi vastu ainult poolaja mängida. Nüüd on hullem ja pole saanud 2 päeva treeningutel osaleda.

                      Kommentaar


                        Ribery kohapealt ei muretse, SHAQIRI.

                        http://www.fcbayern.telekom.de/en/ne...669b023e1620d4 - hästi läheb (jälle teised).

                        Kommentaar


                          Õnneks ei komistatud Fürthi otsa ja kindel 0:3 võit meile, väravad Müller, Mandzukic, Robben. Esimesed punktid võetud, nii edasi!

                          Kommentaar


                            Vaatasin mängu ja nati rabe oli aga jh v6tsime siiski ära alguse asi,saame aint parmaks minna
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              DFB-Pokali II ringi vastaseks on kodus Kaiserslautern.

                              Kommentaar


                                Eile toimus igaaastane Traumspiel ühe bayerni fänniklubi koosseisu vastu, mis loomulikult võideti 17 väravaga.

                                Fanclub-Auswahl Selters - FC Bayern 0:17 (0:11)

                                Koosseis: Neuer (46. Starke) - Lahm (46. Kroos), Dante (46. Wein), Badstuber (46. Gustavo), Can (65. Rankovic) - Tymoshchuk, Schweinsteiger - Weiser (65. Hürzeler), Müller (46. Weihrauch), Robben (46. Shaqiri) - Pizarro (65. Mandzukic)

                                Väravad: Pizarro (4), Robben (2), Lahm (2), Tymoshchuk (2), Weiser, Neuer, Schweinsteiger, Weihrauch, Kroos, Mandzukic, Shaqiri

                                Kommentaar

                                Working...
                                X