320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Guardiolat huvitab Bayern!!!

    Sygavalt kahtlen,et Pep Saksamaal hakkama saaks,eriti sellise klubiga nagu on seda Bayern.Isiklikult pole mul selle vastu midagi kui nati loovust tuleks aga jh.. eks näis
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      minumeelest on lahe küll, aga kuna siin käivad igasugused jutud Milanist ja Chelseast ka, siis vähe kahtlane, lisaks on see Luka Toni spekulatsioon lihtsalt, ning hetkel võib Osrami tegudega rahul olla, ja vaevalt teda keegi lahti kangutama hakkaks, muidugi näis mis hooaeg edaspidiselt toob.
      Eks see ole natuke risk ka kuna tal pole ju enne Barcat suuremaid kogemusi ja teadagi, et see klubi võib mistahes vähegi tasemel treeneriga hästi mängida.

      ma nii väga ei loodaks aga jh, samas tema taktika on mitmekülgsem ja loovam erinevalt Juppist.

      Kommentaar


        Selle Guardiola asjaga olen ma ka kahevahel. Tulemused loomulikult räägivad tal enda eest, aga samas oli ta Barcas mänginud 18 (kaasaarvatud noortevõistkonnad) ja teadis enne treeneriks saamist praktiliselt kõike, mis võimalik sellest meeskonnast - kuidas mängitakse, milline mentaliteet on meeskonnal, kuidas vastased nende vastu mänginud, lisaks veel kõike kohalikust liigast jne. Samas Saksamaal on asjad teistsugused. Eriti veel Bayernis, kus on Höeness, Rummenigge, Sammer ja natuke kaugemal ka Beckenbauer, kellel kõigil on alati midagi öelda. Lisaks nendele leiaks veel igasuguseid poolt ja vastu argumente. Ehk siis nagu öeldud, olen kahevahel selle teemaga. Võib olla oleks kindlapeale minek hoopis Slomka. Samuti pole ka midagi selle vastu kui Jupp aastakese oma lepingut pikendaks (eeldusel et tiitlit maha ei mängita).
        Ja selle taktika koha pealt, van Gaalil oli ka loovam taktika kui Juppil, aga lõppudelõpuks piisas sellest ainult üheks heaks hooajaks. Jupp on nüüd suutnud oma kahe hooajaga ka kaitset korralikult stabiliseerida, mis loomulikult hea.

        Kommentaar


          Algselt postitas KID Vaata postitust
          Jupp on nüüd suutnud oma kahe hooajaga ka kaitset korralikult stabiliseerida, mis loomulikult hea.
          Treeneri tegu et kaitsesse lõpuks lisajõudud sai?

          Kommentaar


            Täna siis prantslaste Lille vastas, võtaks äkki ära ?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Täna siis prantslaste Lille vastas, võtaks äkki ära ?
              Peab võtma! teist varjanti ei taha kuuldagi!
              aga eeldan, et täna saavad pikemalt mängida Robben, Martinez ja võibolla ka Alaba, näis!

              Kommentaar


                lol, variant ikka

                Kommentaar


                  Robben on ju... teate isegi.

                  Neuer
                  Lahm, Boateng, Dante, Badstuber
                  Martínez, Schweinsteiger
                  Müller, Kroos, Ribéry
                  Mandžukić

                  Starke, Rafinha, Shaqiri, Alaba, Gustavo, Tymoshchuk, Pizarro

                  Oleks võinud Alabaga alustada. http://www.stadium-live.com/Channel_9.html

                  Kommentaar


                    Mängu näeb ka yle tv 2
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Imelik mäng. Väravavõimalusi pole nagu kummalgi meeskonnal olnud, aga vähemalt 1:0 juhitakse. Mandzukicil ja martinezil pole just õnnestunuim päev. Seda ka, et Lille paremkaitsja oleks pidanud juba teise kollase ka saama.

                      Kommentaar


                        Pm avapoolaja 30min tegi mäng murelikuks,hakkab see jura pihta passiiivsus,õnneks tuli poolaeg ja.. tahaks näha head jalgpalli.

                        Nu mis mängu me mängime II poolaja 10 min mängitud täiesti jura:S
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Ulmeliselt healõpp aga ulmeliselt sittmäng,vast üks hullemaid mida ma läbi kogesin
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Ikka väga väga närviline lõpp, kartsin juba kõige hullemat. Õnneks punktid kodus ja nüüd kolmel klubil 6 punkti kirjas, läheb põnevaks

                            Kommentaar


                              Ise nägin alates 55ndast minutist, väga pingeliseks asi tegelt ei läinudki, kui selle vahetusmehe Mende vms esimesed pallipuuted välja arvata. Aga noriks kohtunike tegevusega, võiduväravat pole näind, aga 100% pennal jäeti andmata (Shaqiri tsenderdus), mis toimus täpselt värava taguse kohtuniku nina all + mõtetud kollased Shaqirile ja Schweinile selliste olukordade eest. Samas jäeti prantslastele kaardid ja vahel ka koguni vead vilistamata. Aga lõpp hea, kõik hea.

                              Kommentaar


                                Üldiselt võib öelda, et Lille oli väga ebameeldiv vastane. Kogu aeg tagusid seljatagant kossi ja tegid palju vigu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X