320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ulmeline mäng mehed v6imas,aga palun ärge olege II poolajal nagu treeningul hoiaks siiski tempo yleval
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas Rover Vaata postitust
      Miks Bayern muidu mustades vormides mängib? Kas koduvorm mitte punane pole?
      CL vorm on juba mitu aastat must olnud.

      Keegi mäletab, millal Schweinsteiger viimati karistuslöögi sisse lõi?

      Kommentaar


        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
        Sittagi ei näe aeglane ühendus ja sitad striimid, aga kollid muudkui kukuvad. Kolmandat nägin robben karistuslöögil tabas kaitset pall põrkas teise nurka sisse.
        hmm ehk sul mingi kala netiga,mul jookseb hästi ja kvaliteet on hea.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas KID Vaata postitust
          CL vorm on juba mitu aastat must olnud.

          Keegi mäletab, millal Schweinsteiger viimati karistuslöögi sisse lõi?
          Mind ennast huvitab sammuti,peaks targad märkmikud välja kookima
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            zdf.de pealt näeb ka mängu vpni kasutades.

            Kommentaar


              Ulme, mis hävitustöö käimas on. Nii hoida!

              Kommentaar


                Hoida, tõsiselt vä?

                Kommentaar


                  Algselt postitas jürks Vaata postitust
                  Hoida, tõsiselt vä?
                  tempot kui sellist jah, muidugi.

                  Kommentaar


                    5:0 esimesel poolajal pole veel kunagi varem CL-is seis olnud nagu kommentaator mainis. Seda ma ka ei mäleta varem, et Lahm oleks 3 resultatiivset söötu andnud mängus. Lille värav oli küll ebavajalik. Martinez oleks pidanud aktiivsemalt Kaloud peale võtma selles olukorras. Ja Robbenil oli küll ebaõnne, et ühtegi 1 vs 1 olukorda ära ei lahendanud. Intervjuus ütles, et homme hakkab värava löömist harjutama.

                    Kommentaar


                      Mäng iseenesest super. Loota, et teine poolaeg samasugust paugutamist jätkatakse oli suht naiivne.
                      Ja noh, mängu nõrgim lüli Bayerni poolt Robben. Võiks nagu mõne kandikul ette kantud võimaluse ära ka lüüa...

                      Nädalavahetusel, siis Allianzil üllatajameeskond Frankfurtiga.

                      E: Pizza on hakanud mulle vaikselt meeldima. Kui üleminek tehti ei oodanud ma temalt midagi.

                      E2: Claudio Pizarro scored the third fastest UEFA Champions League hat-trick as Bayern emphatically condemned the visitors to their fourth Group F loss.

                      Kommentaar


                        Lahe oli vaadata kuidas Ribery ja Pizza seina mängisid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          Mäng iseenesest super. Loota, et teine poolaeg samasugust paugutamist jätkatakse oli suht naiivne.
                          Ja noh, mängu nõrgim lüli Bayerni poolt Robben. Võiks nagu mõne kandikul ette kantud võimaluse ära ka lüüa...

                          Nädalavahetusel, siis Allianzil üllatajameeskond Frankfurtiga.
                          Nu n6rgim lyli realiseerimises ,muidu mees oli tasemel 11:1 v6inuks skoor olla jh... aga nuh Frankfurt,kahjuks endal jääb see mäng lives nägemata:S,aga ehk Jalkafriik paneb midagi siia pärast mängu
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Kuulujutud räägivd Mkhitaryanist, kellele olevat (?15 milkune?) ettepanek tehtud!!!
                            Ise ei usuks eriti, meil neid poolikuid küll ja tal oleks ka raske platsile pääseda... Kuid samas talenti mehel on Youtuubi vaadates ja, et miks ka mitte :d

                            Kommentaar


                              Tänane koosseis Frankfurti vastu.

                              Algkoosseis: Neuer - Alaba, Dante, Boateng, Lahm - Martinez, Schweinsteiger - Ribery, Kroos, Robben - Pizarro
                              Varus: Starke, van Buyten, Rafinha, Müller, Tymo, Shaqiri, Mandzukic

                              Muide teisipäeval kui enamus mehi on koondiste juures toimub sõprusmäng, kus on plaanitud Gomezi debüüt. Vastaseks on FC Falke Markt Schwaben.

                              Kommentaar


                                Enne poolaja lõppu tähtis värav Riberylt ja juhime 1:0

                                Frankfurt on kõike muud kui Bussiparkijad, tundub igastahes raske vastane!

                                E: 2:0 Alaba penaltist Robbenilt jälle vähemalt üks 100% võimalus, kuid suutis selle vv-le sülle lükata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X