320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ta on seda juba ammu-ammu õelnud.

    Kommentaar


      Mida arvate, kas peaks Schweinsteigeril laskma Freiburgi vastu puhata ja saatma Tymo väljakule? Küsimus ajendatud sellest, et järgmise kollase kaardi saamisel peaks ta jätma vahele mängu Dortmundi vastu. Mina isiklikult Götze ja co vastu küll Tymot näha ei tahaks.

      Kommentaar


        Millalgi on see uudis kindlasti läbi käinud siit. Kuid jah, Ribery on seda juba varemgi öelnud, et tema karjäär lõppeb Bayerni särgis ükskord. Hetkel veel sellele mõelda ei tule.
        Vigastest. Paranemise märke ilmutab Robben. Ma loodan, et klaasmees veel terveks ei saa, kuna Bayerni mäng ilma temata on mulle see hooaeg palju rohkem meeldinud, kui temaga. Ribery-Kroos-Müller on üldiselt hästi esinenud. Musti päevi on küll kõigil ette tulnud, kuid häid märkimisväärselt rohkem.
        Nüüd on ka Boateng terve ja huvitav saab olema, kes jääb pingile - Dante, Boateng või Badstuber? Dante lõi viimane mäng värava ja on alguse kohmetusest üle saanud ning tema on kõige kindlamalt üks CB. Badstuber ja Boateng on mõlemad olnud katki ja eelist ei oska kummalegi anda. Kui siis ehk minu prognoos oleks Boateng, kaks vasakujalgset ei sobi keskkaitsesse koos.
        Sama mõistatus on ka ründe osas. Gomez on tagasi ja millise isuga, nähes viimast mängu. Mandzukic on mänginud hooaja alguses väga hästi, viimasel ajal pole päris kõik õnnestunud. Pizarro on niipalju, kui väljakule saanud ka hästi ja loovalt esinenud. Freiburgi mängus võiks ehk alustada Gomez, kuna Dortmundi vastu oleks vaja vähe rohkem liikuvamat mängijat ette ja sellena sobiks kõige paremini Mandzukic.
        Keskel alustavad duo Schweinsteiger-Martinez. Gustavo on vigastatud ja kuuldavasti olevat käinud ka opilaual. Tema tagasitulek võib venida isegi uue aastani.
        Ja noh, äärekaitsjad ja väravavaht on ka kindlad kohad. Vasakul Alaba ja paremal Lahm. Väravas Neuer.

        Väike sissejuhatus laupäeva:



        Muide, kas kuskil (Tallinna)pubides on see mäng kavasse sisse ka kantud juba? Ei saa ju sellist mängu kodus nelja seina vahel vaadata . Ennem tuleb veel samas mängida ka Freiburgiga võõrsil. 6 punkti sellest nädalast oleks jackbot, magus, rahuldav. 4 punkti okei, mitte midagi hullu. Alla selle väga leppida ei taha.

        KID'i küsimusele vastuseks, et see variant tuleb täiesti kõne alla. Vaevalt Osram sellega riskida tahab kuna palju tähtsam mäng on ees laupäeval. Samas on võimalik nihutada Kroos poolikusse ja tuua Shaqiri nr. 10 kohale.

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Muide, kas kuskil (Tallinna)pubides on see mäng kavasse sisse ka kantud juba? Ei saa ju sellist mängu kodus nelja seina vahel vaadata
          Hiiu Pubis on kavas see täitsa

          Kommentaar


            Algselt postitas KID Vaata postitust
            Mida arvate, kas peaks Schweinsteigeril laskma Freiburgi vastu puhata ja saatma Tymo väljakule?
            Sobib!

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Sobib!
              Ohoh, teeks ühe korraliku ühisvaatamise ?
              Hiiu on meeldivalt lähedal ja selleks ajaks saab terve päev kestev koolitus ka läbi... Siis kulubki väike õlle, snäkk ja korralik vutimäng ära ju.

              Kommentaar


                Ma kavatsen Hiiul kohal olla igatahes.

                Kommentaar


                  Neuer
                  Lahm, Dante, Badstuber, Alaba
                  Martinez, Kroos
                  Shaqiri, Müller, Ribery
                  Gomez

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jürks Vaata postitust
                    Neuer
                    Lahm, Dante, Badstuber, Alaba
                    Martinez, Kroos
                    Shaqiri, Müller, Ribery
                    Gomez
                    kus swaini on?:S
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      kus swaini on?:S
                      Tribüünil, et mitte kollast kaarti ja mängukeeldu võtta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KID Vaata postitust
                        Tribüünil, et mitte kollast kaarti ja mängukeeldu võtta.
                        Nii,et Jupp hoiab laup swainit.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Nii,et Jupp hoiab laup swainit.
                          Üsna mõistlik ka ju, eriti kui arvestada Gustavo vigastus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jürks Vaata postitust
                            Neuer
                            Lahm, Dante, Badstuber, Alaba
                            Martinez, Kroos
                            Shaqiri, Müller, Ribery
                            Gomez

                            Pildis ka:


                            Subs: Tymo, Mandzukic, Pizarro, Rafinha, Starke, Contento, Boateng

                            500kb/s http://www.stadium-live.com/Channel2.html

                            Alguses näitab et Shaq ikka keskel ja Müller paremal äärel.

                            12. minut Müller penalt ja 0-1

                            Kommentaar


                              Penalti löök oli suht sitt aga vähemalt sisse läks.

                              Kommentaar


                                Punane ka Freiburg 18. minut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X