320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnusat lugemist enne ülehomset suurt mängu. Mõned huvitavamad nopped:
    With 12 wins and a draw from 14 games, Bayern have had the best start in the 50-year history of the Bundesliga, with the best ever goal difference (+35) thrown in for good measure.
    Bayern Munich have been top at New Year 18 times. On all but four occasions they have gone on to win the title. A 13th win of this season against Dortmund will surely mean a Bundesliga winner’s medal for both Bayern Marios come May.


    Life, it seems, couldn’t be much simpler for Jupp Heynckes. His Bayern Munich team are setting records by the match, but ahead of Saturday’s über-clash against Borussia Dortmund, the ve…


    Võrdlus eelmise hooajaga:
    - Eelmisel hooajal oli Bayern samal ajal 3. kohal Borussia klubide järel kaotades 1 punktiga. 9 võitu 1 viik ja 4 kaotust. Sel hooajal 12 võitu, 1 viik, 1 kaotus.
    - Samal ajal oli eelmisel hooajal koos 28 punkti, sel hooajal on juba 37. +9
    - Väravate vahe eelmisel hooajal 34:8 (+26), sel hooajal 40:5 (+35)

    Kommentaar


      Teeb Hiiu Pubis ühisvaatamise? Ma ise lähen kindlalt sinna.

      Kommentaar


        Tundub, et keegi ei lähe. Ei viitsi ka minna siis.

        Kommentaar


          Mul oli küll plaan minna.

          Ericbana, nagu ma aru sain, oleks ka huvitatud ? Mainisin ka BVB teemas seda (küll veits puudulikult vist, aga ). Niiet ma ei teagi siis...

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Mul oli küll plaan minna.

            Ericbana, nagu ma aru sain, oleks ka huvitatud ? Mainisin ka BVB teemas seda (küll veits puudulikult vist, aga ). Niiet ma ei teagi siis...
            Seekord ei saa paraku. Liiga suur ajakulu oleks täna see minu jaoks lihtsalt. Aga mainisin, et kui edaspidi plaane on mänge vaadata koos, siis võite ikka mainida ning oleksin käpp. Lihtsalt süstisin optimismi, et kui täna asja ei saa ühisvaatamisest, siis ärge teinekord meelt heitke ja andke ikka teada.

            Kommentaar


              Tänane algkoosseis siis täpselt selline nagu arvasin ja soovisin:

              Neuer - Alaba, Badstuber, Dante, Lahm - Martinez Schweinsteiger - Ribery, Kroos, Müller - Mandzukic

              Varus Starke, Rafinha, Boateng, Tymo, Shaqiri, Pizarro, Gomez

              Natuke veel mängu alguseni.

              Kommentaar


                Minu prognoositud koosseis oli kümnesse

                Nõmmele täna mängu vaatama minemine ei mänginud täna kuidagi välja.

                Väravaid üle 2 võiks täna ikka tulla. Tuleb huvitav õhtupoolik

                Kommentaar


                  Okei, selge siis. Jääb paraku tänane mäng nägemata. Üksi ei viitsi ka Hiiule mängu vaatama minna ja netti pole juba II päeva, kust mängu vaadata. Aga loodame parimat ! Võit venitaks vahe 14 punktini Dortmundiga. See oleks ikka päris kõva argument juba...

                  Kommentaar


                    Esimese poolaja esimene pool oli enamvähem, aga sealt edasi algas jälle see niisama palliveeretamine ja ründavate poolikute liin kadus üldse kuskile ära. Ok Ribery jooksis veel igal pool ringi, aga teised sealt eriti silma ei paistnud.

                    Ja tundub, et Badstuberit see aasta enam mängimas ei näe.

                    Kommentaar


                      Jaaaa, Toniii Krooooss!!!!

                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        Selle mängu oleks pidanud ikkagi ära võitma, kahju sellest. Aga no kuidas saab Götze kastis täiesti vabaks jätta.

                        Badstuberi kohta mainis kommentaator vahepeal, et tõenäoliselt hooaeg läbi, kuni 6 kuud vigastatud.

                        Kommentaar


                          1:1 viik. Kurat, see mäng oli Bayerni oma. Weidenfeller lõpus suutis ainult kahjuks tuua kõik välja. Jälle suudeti Götze kuidagi vabaks jätta... Kroosi värav oli ilus muidugi.

                          Jah, põlvevigastused on julmad, pool aastat enamasti jätavadki mängija platsilt eemale.

                          Kommentaar


                            Nujh on olnud palju mänge selliseid aga.. ei l6ppe reeglina nii nagu sooviks,millest on t6esti kahju,mängu ei näinud ei tea midagi rohkemat õelda aga viik ju pm ei muutnud mitte midagi,seega....
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Kõige halvem asi on muidugi Badstuberi põlvevigastus, mis tema jaoks tähendab hooaja lõppu. Nüüd on siis ainult 3 keskkaitsjad Dante, Boateng ja DvB, kellest kaks esimest on põhimehed. Tuleb loota, et põhikaitsjatest kumbki mõne tähtsa mängu eel viga või keeldu ei saa, sest DvB-d ei tahaks küll mõne suure vastase vastu näha.

                              Kommentaar


                                Mõne suure vastasmängija vastu aga tahaks küll Danieli.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X