320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Tänud mehed tiitli ja viletsa teise poolaja eest!

    Nüüd CL!!
    Nu ei ütleks,et vilets oli, 80 min jäime kyll surve alla aga nuh vahetused v6tsid looovust ära.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Arvan, et kärab see uudis siia küll.
      Eelmisel nädalal Saksamaa jalgpalliliigas Müncheni Bayernile 2:9 kaotanud Hamburg kutsub fännid grillipeole, et häbiväärse kaotuse eest vabandust paluda.

      Kommentaar


        Üks on käes, loodetavasti tuleb kaks veel ja saab Osrami jälle loopida taeva poole. Vana saab lennutamisest veel pärast infarkti ka



        Natuke numbrimaagiat ka

        Lisatud failid

        Kommentaar


          Sellise väravaga kindlustati siis tiitel. Juba teist mängu järjest kannaga värav, kas uue seeria algus?

          Kommentaar


            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

            Lihtsalt pean siia selle linkima.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              http://www.youtube.com/watch?v=ZeNMffTcRUo
              Lihtsalt pean siia selle linkima.
              No Kahn'i taset on väravavahtidel väga raske saavutada, kuid mu arvates on Neuer juba väga lähedal :P
              FC Bayern München!

              Kommentaar


                Juppil peaks treeneriametis nüüd kõvasti turgu olema. Kosilasi ?
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Juppil peaks treeneriametis nüüd kõvasti turgu olema. Kosilasi ?
                  Tõsi. Kui alguses tundus, et Jupp läheb pensionile ära, siis hetkel nii kindel enam poleks. Veebruaris käisid jutud, et Schalke on äärmiselt huvitatud. Bayerni poole kaldu Süddeutsche Zeitung aga pidas seda varajaseks aprillinaljaks. Jupp pole aga ise midago välistanud, väites, et on küllalt vana mees, et asja rahulikult võtta. Fakt on see, et tegemist hetkel kuumima nimega treeneriturul.

                  Isiklikult olen üpris kindel, et kui peaks jätkama, siis kindlasti saksamaal. Aga saksamaal on paar klubi, kes teda hetlel rahaliselt lubada suudab. Schalke ja Wolfsburg tulevad esimestena meelde.

                  Kommentaar


                    Kas ta mitte kuskil ei öelnud, et välismaal teda juhendamas ei näe ? Miskipärast oleks Cityt kohe pakkunud või isegi Chelseat.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Nii loll ta vast ei oleks, et neisse kahte klubisse siirduks.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Kas ta mitte kuskil ei öelnud, et välismaal teda juhendamas ei näe ? Miskipärast oleks Cityt kohe pakkunud või isegi Chelseat.
                        Ole nüüd ikka. Vanamehel on ikka elukogemusega mõistust ka tulnud. Miks peaks mingite debiilikutest omanike juurde minema, kes inisevad isegi siis kui kõik okei on ? Selles ma olen enam kui kindel, et nendesse naftaklubidesse ta küll ei lähe. Vanust on omajagu ja usun, et oma 100-aastase sünnipäevani veab ka senise teenistusega välja...

                        Aga eile oli põnev mäng ja tiitlipõud lõpetatud ! Super töö mehed ! Swaini värav ja Neueri tõrjed olid maailmaklass. Pärast mängu nägin esimest korda Robbenit inglise keeles intervjuud andmas !

                        Kommentaar


                          Die Feierlichkeiten nach Abpfiff in Frankfurt.Spieler und Verantwortliche des FC Bayern sind überglücklich, die 23. Meisterschaft errungen zu haben.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Leidsin lõpuks midagi mängujärgsest ka

                              Die Feierlichkeiten nach Abpfiff in Frankfurt.Spieler und Verantwortliche des FC Bayern sind überglücklich, die 23. Meisterschaft errungen zu haben.


                              E: Kuradi pime olen, märkasin alles nüüd, et see varem pandud siia.

                              Kommentaar


                                Oli siin just.

                                Aga Neuer ründesse saada, siis tuleb lihtsalt Mülleriga kohad vahetada:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X