320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas molbert Vaata postitust
    Usun, et siis jääks juba Kroos pingile. Kroos on muidugi super mees, aga Thiago on täpselt Guardiola tüüpi mängija.
    Ma pakuks, et pigem jääks Robben pingile. Ta oli pingil, siis kui Kroos terve oli ja sellest, et Pep tahab Robbeni üldse minema saata, oli ju ka juttu varem.

    Kommentaar


      Pep olla just öelnud, et Robben on talle kui taeva kingitus.
      Aga see selleks.
      Thiago annaks meile kindlasti palju juurde ja vaevalt peatreener, kes meest aastaid teab ja treeninud on, nalja pärast teda soovib enda valikus näha.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Thiago ? YES PLEASE! Oleks fantastiline täiendus, meeldib, et pilk on pööratud noorte poole, nii Götze ja Thiago ju väga noored ja fantastilised talendid

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Thiago ? YES PLEASE! Oleks fantastiline täiendus, meeldib, et pilk on pööratud noorte poole, nii Götze ja Thiago ju väga noored ja fantastilised talendid
          Pigem on küsimus, et mida Pep siin parandada tahab? Ma ei näe küll midagi sellist, mida fiksida vaja. See võib olla päris rumal käik Pepi poolt, sest Thiago nõuab sisuliselt algkoosseisu garantiid ning keegi lükatakse senini päris valutult toimunud meeskonnast seega välja. Imelik käik igatahes.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Kui Thiago ka tulema peaks, siis peab Pep praktiliselt iga mäng erineva koosseisu väljakule saatma, et kõik ennast rahulikult tunneksid.

            Kommentaar


              Pole ju raske valik:

              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Kas tõesti on mees nii hea, et tuleb ja lükkab Bayerni põhijõmmid lihtsalt pingile? kahtlen. Tahate või mitte aga mulle küll see käik ei meeldiks. Pepil on tõesti mugavusprobleemid hetkel, peaks nagu mõtlema kuhu kõik need olemasolevad mehed mängima panna.. mitte juurde tooma. Hetkel: Ribery/Shaqiri(/Alaba)-Kroos/Götze-Müller/Robben, saaks moodustada kaks maailmatasemel keskvälja. lisaks Gustavo, Schweini ja Martinez kelle arvelt ei tohiks samuti kärpida.

                Kommentaar


                  Ei, ei ja veelkord EI sellele Thiagole. Kurat, milleks on teda veel vaja? Ma saan aru, et ta on veel noor ja blablabla, kuid milleks on vaja ikka hakata meistrite liiga võitnud ja imelist mängu näidanud kokkutöötava ja väga balanseeritud tiimi lõhkuma? Ok Götze tulekuga olen rahul, samuti kui Stuber vigastatud siis Kirchhoff. Guardiolale võib see vend meeldida, kud ma loodan, et Sammeril ja KHR-il on piisavalt mune, et ta pikalt saata Thiagoga. Meil on olemas juba 9 tippklassi poolkaitset. Ning kurat kaitse on ka hea, Martinezi CB-ks tegemist ei taha ma näha.

                  Kommentaar


                    Leian, et arx räägib õiget juttu.
                    Samas noore ja nii andeka (juba nõnna noorelt ühe tippkoondise liige) mängija soetamine naeruväärse summa eest saab ainult kasu tuua.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Jep las Sammer keelab ära, sest ega treener ju otsustama pea keda ta oma mänguplaanis näha soovib.
                      Paistab aga sedamoodi vaikselt, et kas Schweinist, LUiz Gustavost või Martinezest tehakse keskkaitsja ning tõenäoliselt brass ka lahkub satsist.

                      Thiago tulek tähendaks ka ilmselt seda, et Shaqiril võib minek olla varsti.

                      Kusagil käis meediast läbi ka lause, et Riberyd plaanib ta 10 peal kasutada.

                      Viimaste aja uudised aga tähendavad seda, et Müller mängib tipus ja Mandzukic istub kenasti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                        Ei, ei ja veelkord EI sellele Thiagole. Kurat, milleks on teda veel vaja? Ma saan aru, et ta on veel noor ja blablabla, kuid milleks on vaja ikka hakata meistrite liiga võitnud ja imelist mängu näidanud kokkutöötava ja väga balanseeritud tiimi lõhkuma? Ok Götze tulekuga olen rahul, samuti kui Stuber vigastatud siis Kirchhoff. Guardiolale võib see vend meeldida, kud ma loodan, et Sammeril ja KHR-il on piisavalt mune, et ta pikalt saata Thiagoga. Meil on olemas juba 9 tippklassi poolkaitset. Ning kurat kaitse on ka hea, Martinezi CB-ks tegemist ei taha ma näha.
                        ahahahahahaha, oleks ma bayerni fänn ma vist nutaks mida Guardiola tulek tootma hakkab
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Nüüd pärast Pep´i huvi Thiago vastu tuli Hispaania meediast kuulujutt, et Kroos Real-i. Praegune asjade käik kuidagi ei meeldi mulle üldse - erinevad kuulujutud, taktika vahetus, mängijate positsiooonide vahetus jne. Kuigi Pep ütles oma esimesel pressikonverentsil, et ei kavatse eriti palju muutma hakata. Tuleb esimene ametlik mäng ära oodata, tõenäoliselt alles siis saab päris aimu, millised plaanid uueks hooajaks on.

                          Kommentaar


                            Bayern Munich would especially want to sign Thiago to be able to play 3-4-3, with Schweinsteiger-Kroos-Thiago-Gotze in midfield. [md]
                            Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas xavic Vaata postitust
                              Bayern Munich would especially want to sign Thiago to be able to play 3-4-3, with Schweinsteiger-Kroos-Thiago-Gotze in midfield. [md]
                              Martinez? et siis 40milline poolkaitsja lükatakse koguni keskkaitsjaks ja kaitse näeks välja selline: Lahm,Martinez,Alaba? kuhu jääks Dante ja Boateng? või Lahm,Dante,Martinez? siis kuhu jätta Alaba? ebarealne... ja kõik sellelks, et oma sõpru klubisse tirida...

                              Kommentaar


                                Ei usu, et asi sõprade klubisse toomises niiväga on.
                                Ootame ennem hooaja alguse ära, vaatame esimesed mängud üle ja siis võtame sõna.
                                Teeme ennatlikke järeldusi siin praegu.
                                Ainult härrad Allianz Arena katakombides teavad, mis lähitulevikus toimuma hakkab.
                                Ja vaevalt Kroos tahab Reali oma karjääri rikkuma minna!
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X