320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KID Vaata postitust
    Sry unustasin lingi lisada. Tegu siis Bildiga, mis üldiselt bayerni asju varakult teab(nt Götze, Guardiola)
    http://www.bild.de/sport/fussball/ma...7530.bild.html
    Lewa Bayernisse, Gomez Napolisse, Cavani siis järelikult Dortmundi?

    Vahest võivad nad ju pihta kobistada, aga üldiselt on ikkagi vaid saast see, mida sealt tuleb. Bild=The Sun. Kui kicker.de millestki kirjutab, siis võib seda juba tõepähe võtta, nemad tavaliselt ei lahmi. Hetkel pole kickeril antud teema kohta midagi öelda.

    Ma ei usu, et Bayern Gomez't enne maha müüma hakkab, kui Lewandowski on käes. Hetkel tundub seis Dortmundis selline, et Lewandowskile on selgeks tehtud "vali üks klubi välja ja me oleme nõus su maha müüma, aga Bayern on out". Dortmund oleks vist nõus Lewandowskit isegi aasta veel kinni hoidma ja siis lasta tal vabaagendina Bayernisse minna. Rahaliselt kindlasti kahjulik, aga Bayernil ei saa lasta nii lihtsalt tegutseda ja oma tahtmisi peale suruda. Bayernil poleks aga mingi probleem ka järgmisel hooajal Mandzukici ja Gomeziga jätkata.

    See meeskond, kes Gomezi endale peaks saama, on üks õnnelik meeskond. Kui ta vähegi vormis on siis 20-30 väravat hooajas on ikka täiesti tavaline tema puhul.

    Kommentaar


      Gomez võiks jääda.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Üldiselt see Scolari on paras m*nn küll. Dante ja Gustavo jäid finaalist eemale, et Brasiilias 90 minutit pingil istuda...Totaalne tropp.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Üldiselt see Scolari on paras m*nn küll. Dante ja Gustavo jäid finaalist eemale, et Brasiilias 90 minutit pingil istuda...Totaalne tropp.

          Gustavo ju alustas ja mängis poolaja.

          Kommentaar


            Ok, Gustavo nimi jäi protokollis ilmselt märkamata. Dante puhul jääb aga mõte konkreetselt samaks. Olnuks tegu siis lambise mänguga, aga mingi tujutsemise tõttu karikafinaalile vesi peale tõmmata, on debiilsus.

            Kommentaar


              Kuradi hea tunne on peale pöörast weekendi.
              Ja eriti tore on see, et Tymo sugune vend jätkab klubis, kust ta ise paras legend on. Aitähh mehed!
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Scolari on küll täis ain.
                Selle asemel oleks võinud ta meil 90min mängida...

                Kommentaar


                  Algselt postitas denisss Vaata postitust
                  Kuradi hea tunne on peale pöörast weekendi.
                  Ja eriti tore on see, et Tymo sugune vend jätkab klubis, kust ta ise paras legend on. Aitähh mehed!
                  Oot oot, minu andmete järgi mängib Tolik järgmine aasta Zenidis.

                  Kommentaar


                    Oota mida, Lewa diil ei olegi siis veel 'done' kulisside taga?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Oot oot, minu andmete järgi mängib Tolik järgmine aasta Zenidis.
                      Täpselt nii.
                      In 2008, Tymoshchuk won the UEFA Cup and the UEFA Super Cup as the captain of Zenit St. Petersburg. Üsna armastatud onu on seal, kui ma väga loll ei ole just. esmaspäev ja nii.
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Oota mida, Lewa diil ei olegi siis veel 'done' kulisside taga?
                        Tehtud ei ole jah. Vahepeal tundus tõesti, et kõik on juba otsustatud ja uudis on avalikustamise küsimus. Viimasel ajal on, aga see üleminek üpriski vaikseks jäänud. Eks Dortmund teeb ka kõik, et see üleminek läbi ei läheks.

                        Ning petterii, minu meelest on Bild täitsa usutav väljaanne. Viimasel ajal Bayerni teemadel suhteliselt tõeselt kirjutanud. Muidugi on seda "naised saunas räägivad" juttu ka omajagu.

                        Lisaks on Götze 10 nädalat audis ja tema hooajaeelne ettevalmistus jääb kole lühikeseks või üldse ära. Intriigi mõttes tahaks nüüd kuulda Bayerni bossidelt juttu, et Dortmund lõhkus meelega Götze ära jne... Aga Müller-Wohlfahrt Bayerni arstipersonalist suudab teha imesid ja küll ta varem mängima paneb poisi. Kui ma ei eksi siis külastab teda ka maailma kiireim mees Bolt.

                        Kommentaar


                          Saatke Götze meie juurde, Eva teeb kindlasti kohe korda

                          Kommentaar


                            Ei eksi Bolti osas. Aga kellegil treble celebrationit jagada? Sama, nagu tiirles siin pärast Bundesliga karika saamist.

                            Kommentaar


                              Hea diil oleks Cavani Gomeze eest saada.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Võib põhimõtteliselt öelda, et Götze jääb kogu ettevalmistusest ilma. Eeldatavasti saab ta jälle treenima hakata augustis, aga Bundesliga esimene voor on juba 9. augustil.
                                Schweinsteigerile tehti ka mingi operatsioon, aga tema peaks ilusti juuni lõpuks tagasi olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X