320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Harju ära juba.

    Kommentaar


      Närvi ajavad need mängud Bayerniga alati. Enne mängu endale illusioone ei sea ja punkte otseselt ei looda. Siis mängu ajal vaatad, et suudetakse ju küll mängida (olgugi,et B-meeskonna vastu). Ja siis teed ühe kerge valearvestuse ja lilliput karistab kohe ära. Aga Bayerni fännidele küll õnnitlused mängu ümmarguseks muutumise pärast. Tahaks näha mõnda mängu olulises sarjas tõsiselt suure vastase vastu. Kas see jääbki nii mittemidagiütlevaks või suur osa tingitud mingist motivatsioonikriisist.

      *PS. Rafinha on paras munn. Mida ta keksib ja plõksib seal alailma nagu hampelmann?

      Kommentaar


        Täitsa kole on vaadata, kõigutamine, metsikult valesööte. See kui lihtsalt kontrasse Freiburg lendas näitab ka kenasti olukorda. Aga ma asja veel päris lootusetuks ei pea

        Kommentaar


          No suht kohutav mäng, selline väga ümar palli veeretamine ning Freiburgi rünnakute korral kaitse üsna ebakindel

          Kommentaar


            See nägi praegu väga halb välja, kuidas Schweinsteiger minema lonkas platsilt. Kui nüüd tema ja Thiago mõlemad pikemalt vigastatud on, siis see küll hea pole.

            Edit: ja Freiburg viigistas ka.

            Kommentaar


              Viik on paras tra, isegi viigiseisus lükati palli taga nagu oleks maa ja ilm mängida. Masendav, Pep võtku aru pähe...

              Kommentaar


                Njaa kokkuvõtteks võib öelda, et liiga palju rotatsiooni sellises hooaja faasis otsustas mängu. See on selline mäng, kus on vaja 3 punkti võtta. Viiki võib Dortmundi, Leverkuseniga jne mängida.

                Kommentaar


                  Pettunud pole, äkki hakkab Pep nüüd midagi muutma. Võit kogu Bundesligale.

                  Kommentaar


                    Ja minu imetlus Bayerni pihta väheneb minutitega...

                    Täna ei tasuks isegi viriseda niivõrd tulemuse pärast - vastane oli eelmisel aastal ju ikkagi BL viies meeskond ja Bayern kasutas oma B võistkonda, ehk siis komistuskive tuleb ikka ette. Aga kas keegi selgitaks mulle ära, mille kuradi pärast on vaja Lahmi keskväljal solgutada, samal ajal, kui tema positsioonil mängib mingisugune paugujääk, keda viigivärava olukorra ligiläheduseski ei olnud ?
                    Kas Bayernil pole keskväljal piisavalt sügavust (P.S Swaini sai vigastada pärast seda vahetust)? Kas pole piisavalt häid ründavaid poolikuid ? Ma saan aru kui mehel lastakse puhata, aga milleks teda kurat solgutada, kui Sul on maailma tippklassi äärekaitsja, kes eelmisel hooajal tootis ÄÄREKAITSEST 20 assisti??? Mängupilt oli ka ikka üsna saamatu, aga see selleks...

                    Kommentaar


                      3 CBga pole hea mängida.

                      Kommentaar


                        YEEEE, Guardiola mine ausõna perse. Uskumatu. Ma mäletan, et kui see kiilakas latiino Bayernisse tuli lubas ta ründavat jalgpalli öeldes umbes mulle meeldib ründav jalgpall, aga mida me näeme. Me näeme seda, et faking kõige rohkem puuteid teeb Neuer. Mäng peab käima läbi 9 mitte 1 raibe. Kokkuvõtvalt oli tänane mäng midagi sellist - Neuer söödab viiekastist palli van Buytenile. Van Buyten Rafinhale, Rafinha Neuerile, Neuer edasi Schweinsteigerile, Swaini tagasi Neuerile, Neuer Contentole, Contento Kroosile, Kroos Shaqirile, Shaqiri Pizarrole.... ning Pizarro kaotab palli. Võidame palli, pall Schweinsteigerile, Schweinsteiger Neuerile ja nii see tivoli karussell käis. Palju õnne Pep - sa oled muutnud ühe ilusamat ja atraktiivsemat jalgpalli mängiva klubi igavaks veeretamiseks.
                        Peruulane oli ka ees nagu mingi lobster, kes uimerdas ja tolgendas, kui rohkem kasu oli.
                        See, et millalgi lõpuks ära karistatakse oli vaid aja küsimus.
                        Schweinsteiger oli juba teise poolaja alguseks omadega kaputt. Ei, laseme tal enne chelski mängu ikka edasi rammida ennast. Keda me nii kaitsvaks poolikuks veel paneme? Laseme Gustavo ka golfsburgi minna ja kõik on tore.

                        A nüüd tuleb kindlasti mingit teksti veel kellegi poolt, et Bayerni tüübid ei oska kaotada (viiki mängimine võrdus täna kui kaotusega). Oskab küll, aga siukse materjaliga, kogu austuse juures Freiburgi oleks pidanud mingi 3-0 võitma.

                        Kommentaar


                          Tundub esimeste uudiste järgi, et Schweinsteiger kõigest ainult väänas jalga natuke. Ma juba kujutan ette, et reedel pannakse Lahm tema positsioonile.
                          Muide Pep ütles mängujärgses intervjuus Saksa televisioonile, et mängisime hästi teisel poolajal ja selline vastuvärav võib alati juhtuda ning kokkuvõttes mängisime väga hästi. See oli siis nendele, kes arvavad, et Pep midagi muutma hakkab.

                          Kommentaar


                            Mängu ei näinud,slpärast s6na ei v6ta aga viik njh pole see tulemus mida isegi sellise koosseisu juures ootasin. Reede saab selgeks kas tuleks Pep tgasi saata,ainult v6it Reedel päästab Pep ennast ainult v6it.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Andke aega atra seada...

                              Kommentaar


                                Super au ja kiitus Freiburgile ja ericbanale. Baumannilt muidugi supermäng ja ma päriselt ka ei jõudnud ära oodata, millal see esimene libastumine tuleb. Lihtsalt seepärast, et Pep-poiss ka natuke maapinna lähedust tunnetaks.
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X