320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisaks Meistrite liiga alagruppidele selgus Monacos eile ka Euroopa klubihooaja 2012-2013 parim jalgpallur. Planeedi popimad vutimehed Lionel Messi ja Cristiano Ronaldo pidid tunnistama Franck Ribery paremust. Kuidas, miks ja oli see õiglane?

    Lisaks Meistrite liiga alagruppidele selgus Monacos eile ka Euroopa klubihooaja 2012-2013 parim jalgpallur. Planeedi popimad vutimehed Lionel Messi ja Cristiano Ronaldo pidid tunnistama Franck Ribery paremust. Kuidas, miks ja oli see õiglane?

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Ämmm...üleliigne ei ole?
      20 000 oleks juba 460EUR.
      Eks ma paningi selle kerge irooniaga koos.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Niisiis Schweinsteiger ei saa ikkagi Chelsea vastu mängida. Kuna ka Martinez, Thiago ja Kirchoff on vigased, siis on sellest positsioonist probleemne koht saanud. Tõenäoliselt, siis mängib Lahm seal ja Rafinha paremkaitses.

        Kas Supercup on lisaajaga või tuleksid kohe penaltid?

        Kommentaar


          Vahel ikka kasu kui palju mängijaid samale kohale. Rafinha osalus paneb kukalt kratsima. Aga Robbery duo põhjustab Jose peas suuremat täide pidu, ma arvan.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Neuer - Alaba, Dante, Boateng, Rafinha - Lahm - Ribery, Kroos, Müller, Robben - Mandzukic

            Pink: Starke - van Buyten, Martínez, Shaqiri, Pizarro, Götze, Contento
            Hmm Rafinha vs Hazard. Ei tea kui hästi see toimib

            Kommentaar


              Olgu see RB ja DM koht nagu nad on, aga ROBBERY raisk. (Nagu van Gaali aegadel)

              Kommentaar


                Koosseis siis tõepoolest

                ------------Neuer-----------
                Rafinha-Boateng-Dante-Alaba
                ------------Lahm-----------
                -Robben-Müller-Kroos-Ribrery
                -----------Mandzukic-------

                Loodetavasti toetab Kroos ikka Lahmi ka... Üldiselt Bayerni võidule panustada ma ei julgeks (viiimaste mängude valguses ja nii...). Aga loodame parimat!!

                Kommentaar


                  Muidu kõik tore n shit, aga Rafinha on täielik flop, ma arvan, et kui täna kuidagi sumpar tuleb, siis tema pärast, aga üldiselt ikka toome VÕIDU KOJU!

                  Kommentaar


                    ega midagi head küll väga öelda pole... götze sisse

                    Kommentaar


                      Suht masendav on just Ribery hetkel. Ülejäänd ka hea pole. Enne väravat oli veel ok, a siis parkisid bussi j selle vastu ei saa kohe yldse hakkama.

                      Kommentaar


                        Ega Götze oma viimases kahes mängus veel midagi väga head ei olnud, aga mingil hetkel sekkub ta kindlasti mängu. Ribery on täna oma agressiivse mängu režiimis, loodetavasti ei tule teist kollast talle.

                        Kommentaar


                          Kui midagi siiit ei tule v6ib suuret6ega väita,et Bayerni juhtkond on otsustanud selle 2013 2014 a hooaja peesse keerata,aga misseal ikka tuleb pea pysti ja v6istkonda endiselt toetada nii heas kui halvas.Hetkel näen ma kahjuks ainult negatiivsust.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Let's do this sirs!

                            Kommentaar


                              Sa ütled seda kui 2 eelmise aasta keskvälja marmorposti vigastusega väljas on. Suht hea ennustusmasin sul.

                              Kommentaar


                                This is bayern!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X