320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1-3 võõralt väljakult v6tta v6it on suurepärane.City hakkas pilti mahtuma 75 min kuskil ,kui tegime paar vahetust aga nuh ilus mäng ja sammume kindlalt alagrupi v6idusuunas.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Järgmised 2 mängu CL-is Plzeni vastu, kus võit on kohustuslik, peaksid teoreetiliselt juba edasipääsu kindlustama.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Esimesel poolajal oli City nagu umbes 18 aastane süütu kutt, kellest tüdrukud kunagi välja ei tee ja siis kui hetkeks tähelepanu saab, siis teise lause ajal kisub juba pükse maha (loe: taob peale, kiirustab suluseisu), et "asjaga" peale hakata...
        Salvestatud. Minu poolest kandideerib ühele aasta parimale lõigule . Tore näha, et mitte ainult ühel Manchesteri klubil vesi ahjus pole. Paraku seda kõike varjutab asjaolu, et me ise suutsime Shittylt 4-1 pähe saada.

        Kommentaar


          Kui keegi leiab eilse mängu fännide "Football's coming home!" chanti, siis jagage

          Kommentaar


            Võtan kõik sõnad tagasi Rafinha suhtes. Hirmul ei olnud alust. Tuju on hea ja mehed tegid, mis vaja. Mida veel tahta

            Lahm on ka mõnusalt "aeglane"

            Ja no Robbeni PAREMA jala värav oli vist aasta üks highlightse
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Üleüldiselt väga korralik mäng, kõik oli kontrolli all, aga viimased 10 minutit umbes ma juba kirusin ja vandusin, et WATAFAK!?
              6p tabelis ja Saksa klubidele üldse korralik voor(Bayern-City 3:1, Dortmund-Marseille 3:0, Schalke-Basel 1:0, Leverkusen-Sociedad 2:1), MBFN.

              Kommentaar


                Says it all:
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Kas Lahm ongi nüüd DMiks ümber vorbitud? Schweinsteiger suudaks ju samuti seda positsiooni mängida (eeldan et Martinez ja Thiago on vigased).

                  Kommentaar


                    Kui Thiago ja Martinez saavad fully-fit, siis ehk Lahm dropib tagasi RB kohale.
                    Pepile väga meeldib Rafinha ja hetkese seisuga on teinud Rafinha väga head tööd.
                    See just mulle Pep'is meeldibki, ta ei eelista nimesi vaid mängijaid, kes saavad oma tööga hakkama.

                    Muidu eilne mäng täitsa meeldis mulle, hoidsime City't pressi all.
                    Oleksime pidanud rohkem väravaid skoorima ja mitte seda viimast sisse laskma, aga muidu oli 5+.

                    Mäletate, mis juhtus eelmine kord, kui Inglismaalt võidu tõime koju? ^^

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rauntšik Vaata postitust
                      Mäletate, mis juhtus eelmine kord, kui Inglismaalt võidu tõime koju? ^^
                      Kokku siis Bayern 3 võitu Inglismaalt toonud aegade jooksul. Sinu mainitud eelmise hooaja võit Arsenali vastu ja lisaks ka 2001 ManU vastu. Teadagi, mis 2001 ja 2013 mais juhtus. Nii palju, siis ajalugu ja statistikat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rauntšik Vaata postitust
                        Mäletate, mis juhtus eelmine kord, kui Inglismaalt võidu tõime koju? ^^
                        Mul on meeles veel see asi, et vist 3 nädalat hiljem kaotati kodus Arsenalile 2-0. Vaja ikka kahe jalaga maa peal püsida. Praegu käimas alles alagruppi mängud.

                        Kommentaar




                          Suht porr

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rover Vaata postitust
                            Mul on meeles veel see asi, et vist 3 nädalat hiljem kaotati kodus Arsenalile 2-0. Vaja ikka kahe jalaga maa peal püsida. Praegu käimas alles alagruppi mängud.
                            Kas ta siis seda silmas ei pidanudki?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Kuidagi kindel tunne on küll sees kui Bayerni mänge vaatan CL-is ja kus vastaseks on paberil tugev sats, hoopis mäng jookseb sujuvamalt, pall püsib jala peal ja isegi tekib rohkem võimalusi, erinevalt jällegi liiga mängudest see hooag, kus on kohati palju praaki olnud ründes, kuigi tabel seda väga ei väljenda... labased palli kaotused jne vahel on küll jätnud mulje kus mängitakse nagu teadmisega, et pall ise väravasse läheb...
                              Suur kummardus muidugi ka fännidele kes staadionil olid eile, näidati kuidas tuleb kodumeeskond üle laulda.Võimas lihtsalt, pani ennastki kaasa hümisema. Usun, et Boatengita saame ka hakkama, max kaks mängu tuleb arvatavasti vahele jätta.Senised mängud ongi paras DvB ja Jani jagada enesekindluse kogumiseks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Kas ta siis seda silmas ei pidanudki?
                                Mina sain aru, et vihje käis meistrite liiga võidu üle. Ega ma midagi halba ei mõelnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X