320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub,et käik v6eti välja,krt närvi juba lähen.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Teine poolaeg oleks nagu Bayern C mänginud.

      Kommentaar


        Saime kodus Citylt taha? Vot see on midagi uut. Laseme ringi nagu lollid selle palliga, aga midagi tarka ei tee, vägev.
        City ei suuda isegi PLs võõrsil võitu saada.....

        Kommentaar


          Olematu kaitse. Keegi saab kevadel raske vastase grupivõitjatest ja Ibanez saab mitmes teemas jälle oma sõnad tagasivõtta. Kahju! aga ju oli millekski hea...
          siiski esimene

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Teine poolaeg oleks nagu Bayern C mänginud.
            Täpselt niii pettunud,et mitte midagi ei suudetud või ei tahetud II poolajal mängida.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Ma nägin küll ainult ühte kordust, aga kas penalt natuke kahtlane ei tundunud? Võin küll eksida selles.
              Muide Pepil oli jälle õigus. Ta eile ütles intervjuus, et kui me City vastu nii mängime nagu täna (eile) trennis, siis kaotame.

              Kommentaar


                Mul pole midagi tagasi võtta. Tänane tulemus pole oluline ja hea, et täna sõprusmäng kaotati. Alagrupis võib.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Mul pole midagi tagasi võtta. Tänane tulemus pole oluline ja hea, et täna sõprusmäng kaotati. Alagrupis võib.
                  Nu kodus v6iks ikka fännidele ilusat mängu näidata ju ja esimeselpoolajal oligi mäng ok,käik oli sees ja tempo oli super.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Kuradima kahju,et täna nii läks.Teine poolaeg läks täitsa käest ära aga loodame,et järgmises liiga mängus sellist asja ei näe.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Mul pole midagi tagasi võtta. Tänane tulemus pole oluline ja hea, et täna sõprusmäng kaotati. Alagrupis võib.
                      Ei vabandame ikka kuidagi selle kaotuse välja, jumala eest ega meeskond ju kehva polnud (II poolajal), lihtsalt oli sõprusmäng. Hale.

                      Euroopa tipptiimidest (üks) kõige kehvema away formiga tiim lasta enda kodus 2:0 pealt 2:3 peale on müstika.

                      Kommentaar


                        Ükskord pidi see kaotus ka nüüd tulema. Õnneks tuli see sellisel kohal, kus midagi see ei otsustanud. Kui neljanda oleks veel lasknud siis oleks jah kuri karjas olnud.
                        Kuni 25. minutini toimis mäng ideaalselt. Cityl oli raskusi jõudmisega Bayerni poolele. Siis aga järsku tulistati nagu tervet tiimi ühte jalga ja midagi enam ei õnnestunud. Pressing muutus väga laisaks ja mitte meeskondlikuks. Samuti ei õnnestunud enam rünnakul midagi.
                        Võib-olla Pep kiirustas Lahmiga kuna täna ei olnud ta üldse omas elemendis. Edasi Boateng - no viimasel ajal kohe väristab kuidagi palju jalga. Selgelt nõrgim lüli praegu. Dante jaoks algas mäng väga ilusti selle Müllerile sööduga. Edasi küpsetas ka parajalt, esiteks pennal ja lõpuks puterdas selle palli Negredole vist. Alaba mäng oli ka hambutu. Minu arust suurim viga oli Thiago 6 kohale kuna peale seda kui mäng kontrolli alt väljus jäi ta liiga õblukeseks keskele. Silva ja Jeesuslaps ei ole jah mingid monstrumid. Lihtsalt Thiago ei ole lõhkuja tüüpi. Hiljem toodi küll Martinez kuid ta ei sulandunud mängu üldse sisse. Ribery mängu alguses lustis sajaga ja viis Zabaleta normaalselt kohvile, aga II poolaeg oli ka tema tuju kadunud. Kroosilt ka haruldaselt palju praaki palliga. Götze mäng oli umbes nagu Riberyl, alguses oli ohtlik, aga siis kadus ära. See mingi vigastus või mis asja pärast ta eilse trenni puudus andis tunda ja ega ta 90 minutiks valmis polnud. Mandzukic on ka viimased mängud kahvatu olnud nagu tänagi. Müller oli mu meelest ainus kes tüüpilise oma ära tegi.
                        Ma arvan, et ilma "ründajata" mängimine oleks täna rohkem sobinud, aga lihtsalt polnud keda panna. Müller ehk võinuks seal mängida. Götze Mülleri äärel, Thiago Götze kohal ja Martinez kaitsjate ees.

                        See oli ilus mängu alguses.

                        Kommentaar


                          Miks peaks kaotust välja vabandama? Erinevalt mõnest olen realist ja saan aru, et igat mängu ei võideta siin maailmas. Hale on haletseda ja pisaraid valada, kui selleks puudub igasugune põhjus. Aga sulle ilmselt raske aru saada sellistest asjadest. Mine parem blogima ja kirjuta, kuidas Bayern hetkel kriisis on või midagi muud andekat.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Kaotus kaotuseks, vähemalt ei käi teiste klubide fännid siin si*al nagu mõni teie omadest teistes teemades käivad.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Mis kuradi sõprusmängu huinjaad siin üldse ajada saab ? Bayern oli bloody lähedal alagrupis teisele kohale kukkumisele ! Kuigi Bayern võitis eelmisel hooajal pretty much kõik mis võita andis, siis ei tähenda see seda, et see hooaeg saaks minna CLi mütsiga lööma ! On ikka vahe küll, kas kohtuda mõne teise alagrupi võitja või teise koha omanikuga.

                              Ja lisaks veel see, et 3 väravat endale lasta lüüa on lubamatult palju, mingis teises mängus võib väga valusaks saada...

                              Nõustun, et midagi hullu ei ole ja teinekord tuleb kaotusi ka ette, aga ei saa nüüd päris nii ka võtta, et "ah, saime tala, sitta sellest..."

                              Kommentaar


                                Kaotus hea.
                                Saksa meedia veits kritiseerib meie mehi, nod hakkavad rohkem pingutama ja toovad järgmised võidud koju.
                                Vahepeal tuleb sealt "7-0" teavast meie poistel ka alla tulla, et siis uuesti sinna pürgida.
                                Ma ise oleks tahtnud näha teisel poolajal mängus Van Buytenit, vahetamaks Boatengi/Dante välja, aga eks Pep teab paremini.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X