320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Mis kuradi sõprusmängu huinjaad siin üldse ajada saab ? Bayern oli bloody lähedal alagrupis teisele kohale kukkumisele ! Kuigi Bayern võitis eelmisel hooajal pretty much kõik mis võita andis, siis ei tähenda see seda, et see hooaeg saaks minna CLi mütsiga lööma ! On ikka vahe küll, kas kohtuda mõne teise alagrupi võitja või teise koha omanikuga.

    Ja lisaks veel see, et 3 väravat endale lasta lüüa on lubamatult palju, mingis teises mängus võib väga valusaks saada...

    Nõustun, et midagi hullu ei ole ja teinekord tuleb kaotusi ka ette, aga ei saa nüüd päris nii ka võtta, et "ah, saime tala, sitta sellest..."
    See postitus kattub minu mõtetega! ja see sõprusmängu jutt.. no kamoon. Olemegi realistid, oli heitlus esikoha nimel ja napilt pääsesime...

    Kommentaar


      Mängu ise ei näinud, ent no oli tähtusetu või mitte, kolm värvat lasta endale sisse ludistada peaks nagu igale fännile vähe alarming olema. Teise äärmusesse lennata ja mingidest kriisidest rääkida on ka muidugi jabur.

      Kommentaar


        Jerome Boateng sõlmis lepingupikenduse aastani 2018.


        Kommentaar


          Algselt postitas Rocky. Vaata postitust
          Jerome Boateng sõlmis lepingupikenduse aastani 2018.


          Ei imesta, et Boateng teil kobistab. Poiss on ju lühinägelik!
          sigpic

          Kommentaar


            Oleks kolm mingi Hertha käest sisse saadud, võiks alarming olla. Eks ta kodus Bayernil näotu on ükskõik, millise tiimi vastu kas või üks sisse saada aga ikkagi pole miski maailmalõpp veel käes. Itkuge palju te jaksate, aga kõiki tuleb finaali saamiseks nkn võita, seega essa või tessa grupis pole seesuguse kaliibriga satsile määrav.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Miks peaks kaotust välja vabandama? Erinevalt mõnest olen realist ja saan aru, et igat mängu ei võideta siin maailmas. Hale on haletseda ja pisaraid valada, kui selleks puudub igasugune põhjus. Aga sulle ilmselt raske aru saada sellistest asjadest. Mine parem blogima ja kirjuta, kuidas Bayern hetkel kriisis on või midagi muud andekat.
              Sa ei saa ikka üldse mu tekstile pihta. Ma küsin seda sult, miks pead kaotuse välja vabandama? Sina hakkasid rääkima et see oli sõprusmäng, mitte mina. Sina vabandasid kaotuse välja. Võta kaotus vastu nagu mees, tunnista et II poolajal oldi väga kehvad nagu kõik siin peale sinu tegid, mitte ära hakka ajama mingit joga sõprusmängust. Kui Pellegrini poleks nii loll olnud ja teadnud, et 4:2 viiks nad grupis esimeseks ja oleks teinud ründavamad vahetused, et ühte veel üritada lüüa ja oleks 4:2 tala saanud, kas siis oleks ka sõprusmäng olnud? Ja hale käis sinu öeldu kohta, mitte et ma nüüd selle kaotuse peale Bayernit haledaks peaksin vms. Nagu ma ütlesin, sa ei saa mu tekstist aru. Järgmine kord loe rahulikult mitu korda läbi. Sa ei pea vastama, aitäh!

              Kommentaar


                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                Sa ei saa ikka üldse mu tekstile pihta. Ma küsin seda sult, miks pead kaotuse välja vabandama? Sina hakkasid rääkima et see oli sõprusmäng, mitte mina. Sina vabandasid kaotuse välja. Võta kaotus vastu nagu mees, tunnista et II poolajal oldi väga kehvad nagu kõik siin peale sinu tegid, mitte ära hakka ajama mingit joga sõprusmängust. Kui Pellegrini poleks nii loll olnud ja teadnud, et 4:2 viiks nad grupis esimeseks ja oleks teinud ründavamad vahetused, et ühte veel üritada lüüa ja oleks 4:2 tala saanud, kas siis oleks ka sõprusmäng olnud? Ja hale käis sinu öeldu kohta, mitte et ma nüüd selle kaotuse peale Bayernit haledaks peaksin vms. Nagu ma ütlesin, sa ei saa mu tekstist aru. Järgmine kord loe rahulikult mitu korda läbi. Sa ei pea vastama, aitäh!
                Meenub koheselt Arsenal - Bayern vastasseis kevadel, kus Bayern oli võitnud Londonis 3-1 ja kodus saadi siis teine mäng 0-2 tappa, kusjuures Arsenal lõi oma teise värava 85ndal minutil vms ja sama tuumik, kes ka praegu siin targutajateks on, vabandas selle umbes sama labaselt ("edu oli ju nii turvaline, Arsenali sugune sats ei oleks elusees kolmandat lüüa suutnud") välja. Typisch.

                Kommentaar


                  oi kui tore on Bayerni-hateritel siin alafoorumis liugu lasta hetkel
                  FC Bayern München!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RR9 Vaata postitust
                    oi kui tore on Bayerni-hateritel siin alafoorumis liugu lasta hetkel
                    Võib tulen lasen ka ühe liu? Tõsiselt maitsetu ja kole ja väärakas meeskond on küll. Kaotagu kasvõi Narva Transile või võitku 10 CL i järjest, see ei muuda midagi.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      10 CLi järjest muudab päris palju. See tähendab, et neid ei võida Roma või mõni teine Itaalia sats. Ja siis tuleb ainult hala ja juttu, et kole ja väärakas.
                      Aga noh, jalgpalli huvides ma loodan, et ei võida keegi siin ei 10 ega ka 3 korda järjest mitte.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas petteri Vaata postitust
                        Meenub koheselt Arsenal - Bayern vastasseis kevadel, kus Bayern oli võitnud Londonis 3-1 ja kodus saadi siis teine mäng 0-2 tappa, kusjuures Arsenal lõi oma teise värava 85ndal minutil vms ja sama tuumik, kes ka praegu siin targutajateks on, vabandas selle umbes sama labaselt ("edu oli ju nii turvaline, Arsenali sugune sats ei oleks elusees kolmandat lüüa suutnud") välja. Typisch.

                        mida vi**u sa pasandad koguaeg ? ma ei saa aru, järjekordne debiilist hater.
                        Ma ei mäleta kohe mitte, et mingi taoline diskussioon oleks üles võetud, et Arsenal on lausa nii kehv, et isegi pärast 0:2 taha jäämist oleks võinud 98ndal aastal sündinud vellodega lõpuni veeretada. Absoluutselt ei usu, et selline suhtumine oli või isegi kui midagi ligilaadset oli, siis olen suhteliselt kindel, et keegi juhtis sellele tähelepanu, et oldi meeletult pasad ja kaotus oli väga lähedal.
                        Kohutavalt häirib ikka, et tahetakse ära panna mingites labastes kohtades. Kõik see eelmise hooaja jämm, treble ja nüüd veel Pep vist annab ainult hagu juurde. Kohe kui keegi suu lahti teeb dissimise poole pealt, siis on hundid karjas.
                        Last edited by Mõmmik; 11.12.13, 19:04. Põhjus: tärnid

                        Kommentaar


                          Päris koomiline.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            mida vi**u sa pasandad koguaeg ? ma ei saa aru, järjekordne debiilist hater.
                            Ma ei mäleta kohe mitte, et mingi taoline diskussioon oleks üles võetud, et Arsenal on lausa nii kehv, et isegi pärast 0:2 taha jäämist oleks võinud 98ndal aastal sündinud vellodega lõpuni veeretada. Absoluutselt ei usu, et selline suhtumine oli või isegi kui midagi ligilaadset oli, siis olen suhteliselt kindel, et keegi juhtis sellele tähelepanu, et oldi meeletult pasad ja kaotus oli väga lähedal.
                            Kohutavalt häirib ikka, et tahetakse ära panna mingites labastes kohtades. Kõik see eelmise hooaja jämm, treble ja nüüd veel Pep vist annab ainult hagu juurde. Kohe kui keegi suu lahti teeb dissimise poole pealt, siis on hundid karjas.
                            Mida suurem ja populaarsem klubi on, seda rohkem on neid, kes seda vihkavad ja igal võimalusel (ning neid võimalusi tuleb hooaja peale väga vähe) seda siis väljendavad. Ei tasu väga morjendada lasta sellest.

                            Kommentaar


                              Mingid count ja asjad mind enam ei häirigi väga, aga kui saksa koondise/klubi toetajad tulevad hatema, siis võtab harja mustaks küll. Eriti sellepärast, et põhjust nagu väga ei tohiks olla. Enamus Bayerni ja saksa klubide fänne hoiavad pigem kokku ja toetavad omasid, mitte ei koondu counti armeesse. Erandeid juhtub, tuleb nendega leppida. Antud juhul mind ajas siiski see loll väide närvi(vihje Bayerni fännide hoiaku kohta, et ollakse ülimad ja alahinnatakse vastaseid ja mida kõike muud), mitte üldiselt see trollimine ja hatemine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Mingid count ja asjad mind enam ei häirigi väga, aga kui saksa koondise/klubi toetajad tulevad hatema, siis võtab harja mustaks küll. Eriti sellepärast, et põhjust nagu väga ei tohiks olla. Enamus Bayerni ja saksa klubide fänne hoiavad pigem kokku ja toetavad omasid, mitte ei koondu counti armeesse. Erandeid juhtub, tuleb nendega leppida. Antud juhul mind ajas siiski see loll väide närvi(vihje Bayerni fännide hoiaku kohta, et ollakse ülimad ja alahinnatakse vastaseid ja mida kõike muud), mitte üldiselt see trollimine ja hatemine.
                                Miks sa nimetad heiteriks inimest kes kõrvaltvaatajana lihtsalt tõde välja ütleb? Ilmselgelt ei suuda sa ise ju asja objektiivselt hinnata.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X