320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ääred on tõesti väga hõredad. Lahmile pole ühtegi korralikku asendust, Willy kohal saab veel hakkama Brazzo. Suvel temast kah lahti, siis tõesti värsket verd vaja.

    Makaayd ei ole kerge veenda isegi 45 minutit edasi tagasi jooksma. Ta on midagi Ronaldo sugust, et jookseb vastase kasti ja siis loivab tagasi.

    Praeguse seisuga vasakkaitse, ründav poolik ja vasakäär on kõige vajalikumad suvel täiendada. Arvan ma.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Hamit saab ka kenasti äärekaitses hakkama. On ta ju seda positsiooni mänginud Schalke rivistuses.Lisaks veel paremale saate panna Görlitzi.

      Mänguskeemist rääkides oleks ehk otstarbekas minna vana hea 532(352) formatsioonile, mida Otto vägagi tihti mõne aasta eest euroopas kasutas.

      Kommentaar


        Pras jagab teemat! Hamiti ja Görlizi point on õige ja ma lausa jumaldasin vanasti seda 5-3-2 formatsiooni kus äärekaitsjad oli nii ründavad, et läksid kornerini välja. Samas, kas see momendil ka toidaks on iseasi nagu Kuuse Lemps ütleb.

        Kommentaar


          Äärele vist oleks parim Ricardo Quaresma :P
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Meistrite liigasse järgmine hooaeg asja pole ilmselt...
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Ma tahaks näha milliseid "superstaare" me nüüd UEFA kopsikuga meelitama hakkame. Kahjuks oli mul õigus kui ma arvasin, et isegi Otto ei ole nii hea treener kes suudaks sellest loodripundist midagi väljavoolida.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                millal te muide CL-i viimati vahele jatsite, kui uldse vahele olete jatnud muidugi?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Ei tea, vahele on küll neid jäänud kindlalt.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    millal te muide CL-i viimati vahele jatsite, kui uldse vahele olete jatnud muidugi?
                    Vikipedia järgi oli viimane kord 96/97 hooaeg. Siis kui Dortmund asja kinni pani.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Santa Cruz is Bayern's version of Sanjaya.....a running joke that somehow manages to get playing time when an empty bottle of Gatorade would probably be more effective.

                      Ma küll ei e kes see Sanjaya on aga lause on päris naljakas.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Santa Cruz is Bayern's version of Sanjaya.....a running joke that somehow manages to get playing time when an empty bottle of Gatorade would probably be more effective.

                        Ma küll ei e kes see Sanjaya on aga lause on päris naljakas.

                        Sama siin - ma ka ei tea, kes see on...Aga naljakas on küll.

                        Nii, google aitas välja:

                        Suht Santa Cruzi näoga on see vend küll.
                        Sanjaya Shekar Malakar (IPA pronunciation: [sænˈdʒaɪ.ə][1]) (born September 10, 1989) is an American singer who was a Top 7 finalist on the sixth season of American Idol. Malakar gained notoriety during his tenure as an American Idol finalist for being received badly by critics including Simon Cowell, yet remaining and advancing in the contest.[2] He was eliminated from the show on April 18, 2007.[3][4]

                        Kommentaar


                          Väidetavalt olevat Real Betis meie kohaliku Sanjaya eest 3 milli pakunud.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Viigu minema siis juba Ega kellelgi pole mingit huvitavat videomaterjali Jose Ernesto Sosa kohta välja pakkuda? et mida oskab jne. Youtubes aint 3 neid, milledest 2 samast asjast vist...
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Kuuldavasti on Seakasvataja vigastus nii tõsine, et enne järgmist hooaega teda platsil siblimas ei näe.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Kes saksamaa liiga top 10 väravakütti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X