320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tõsi või kuulujutt

    Sportneti väitel on Bayern omale 15 miljoni eest Ribery soetanud! Mina ikka lootsin, et meie(ManU) saame ta endale. Või fergie ei soovi teda enam. Kuna ma arvan, et kui tal oleks valida ManU ja Bayeri vahel, siis ta tuleks Manusse, kuigi ManUs ta hakkaks järgmine hooaeg võibollla Giggsiga konkureerima.
    Glooory glooory ManUnited!!!

    Kommentaar




      Quaresma ei taha tulla
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Pohui see Quaresma. Kui see prantslase tulek tõeks osutub siis on tegu viimase...ütleme 4 aasta parima ostuga. Aga ei tasu veel uhkeks mina. Neid kõlakaid on ennegi igasuguseid liikunud.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Muidugi osteti Ribery ära, millal on www.sportnet.ee niisama paska kirjutanud???
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Pohui see Quaresma. Kui see prantslase tulek tõeks osutub siis on tegu viimase...ütleme 4 aasta parima ostuga. Aga ei tasu veel uhkeks mina. Neid kõlakaid on ennegi igasuguseid liikunud.
            Quaresmast olesk ikka 10 korda rohkem kasu kui Riberyst. Ikka palju parem mängija kui arminägu. Aga tervitatav on muidugi ükskõik kumb neist.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
              Quaresmast olesk ikka 10 korda rohkem kasu kui Riberyst. Ikka palju parem mängija kui arminägu. Aga tervitatav on muidugi ükskõik kumb neist.
              Eks noortele fännidele on tõesti südamelähedasem efektsus mitte efektiivsus. Kindlasti on ka Frank mitmekülgsem kui see portu. prantsuse vana võib mis tahe spositsiooni mängida keskväljal, kuid portu kohta seda ma ei ütleks.

              Kommentaar


                Portu mängib nii vasakut/paremat äärt kui ka keskel
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Portu mängib nii vasakut/paremat äärt kui ka keskel
                  Ma ei ole kindel, et Quaresma mängujuhina nii hea oleks kui Ribery.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Ma ei ole kindel, et Quaresma mängujuhina nii hea oleks kui Ribery.
                    Ma ei ole kindel, et nad kumbki mängujuhid erilised on, rohkem ääred. Mängujuhiks sobiks keegi teine.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Ribery küll su tavaline ääremängija pole.
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        On ikka küll.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                          On ikka küll.
                          kalmaar ega sa ju normaalne ka pole.isegi booba on sellest aru saand

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            kalmaar ega sa ju normaalne ka pole.isegi booba on sellest aru saand
                            Normaalsem igaljuhul kui teie siin Te peate ennast siin hirmsateks tarkadeks, mängijate üle otsustate vaid tema nime järgi. Näiteks, et Ribery oleks jumal taevas, samas Quaresmast poleks mingit kasu - tulge mõistusele palux.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Normaalsem igaljuhul kui teie siin Te peate ennast siin hirmsateks tarkadeks, mängijate üle otsustate vaid tema nime järgi. Näiteks, et Ribery oleks jumal taevas, samas Quaresmast poleks mingit kasu - tulge mõistusele palux.
                              No olgem üldse ausad. Bayerni transferipoliitika sarnaneb sellel hooajal minu FMi mängimisega - suure hurraaga tuuakse igasugu täkupoisid kohale ning lõpuks avastatakse, et ohhoo, osad neist ei mahu ju pingilegi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Normaalsem igaljuhul kui teie siin Te peate ennast siin hirmsateks tarkadeks, mängijate üle otsustate vaid tema nime järgi. Näiteks, et Ribery oleks jumal taevas, samas Quaresmast poleks mingit kasu - tulge mõistusele palux.
                                Targad või mitte. Minu sõnum oli see, et Frank oleks sobivam Bayernisse ja on vähe mitmekülgsem. Portu tasemes ma küll ei kahtle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X