320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    80-85%? Tulge nüüd maa peale tagasi.
    Kodus lööme kindlasti vähemalt ühe, iseasi on see, kuidas Atletico sellele vastab.

    Seda ma ju ka rääkisin, et ühe lööme ikka ära, aga arvestades Atletico võimsaid esitusi ning Bayerni soperdamisi, siis 80-85% tõenäosusega läheb finaali Atletico. Loomulikult ma ei taha seda ja loodan, et eksin, kuid hetke pildi põhjal ma niimoodi prognoosin.

    e: Kui 1 ära lööme, siis hästi, lootes, et ise apsakaid sisse ei lase, läheb mäng lisaajale, sellisel juhul tekiks Bayernil võimalus, kuna tundub, et füüsis neil nõksa parem, aga kui Atletico vastu peab, siis pendlad on ju puhas loterii, kuid arvestades Atletico pendlaid PSV vastu, kus kõik väga kindlalt virutasid, siis pigem läheb ka siin osas kaalukauss vastaspoolele.

    Kommentaar


      Ma ise arvan, et Bayern läheb siit paarist finaali ainult juhul, kui kodus hoitakse oma seljatagune puhtana. Kui Atletico lööb ühe ära, peab Bayern juba kolm lööma, mis saab olema päris raske ülesanne kuna see hooaeg on ainult korra löödud Atleticole kolm tükki ja seda nende enda koduväljakul, kui Hispaania karikasarja veerandfinaali kordusmängus kaotati Celta Vigole 2-3. Siis seisis Atletico väravas nende teine väravavaht Moya, mitte Oblak.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Comani asemel alustaks ehk Riberyga.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Comani asemel alustaks ehk Riberyga.
          Nõus, Bernat pingile, Alaba enda kohale, Benatia ja/või Boateng platsile.
          Olen vanameistri vastu karm aga Alonso koht pole 11 alustava mängija hulgas juba mitu kuud enam teenitud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
            Kummalisel kombel on mäng päris tihti Atlético vastaste oma, aga väravaid see väga ei tooda.
            Senimaani on Atletico taktika "tugevamate" vastu toiminud kenasti, kuid oleks huvitav näha mis mängu siis mängitakse kui esimese 20 minuti jooksul ülikõrget pressi tehes väravat ära ei lööda. Muidugi hetke seis on selline, et enam pole pressida vaja ja võib kohe algul panna 10 meest oma kasti ära. Ei suutnud Barcelona neile niimoodi lüüa, ning läheb ka Bayernil raskeks. Muidugi Bayernil on võrreldes Atletico eelmise vastasega rohkem jõudu teisel korrusel, ning ise arvan, et just sealtkaudu tuleks seda kaitset proovida murda.

            Kommentaar


              Sisetunne ütleb, et see löömata jäänud võõrsilvärav saab otsustavaks. Ükskõik kelle vastu veel võiks vajadusel kolm lüüa, aga praeguses vormis Atletico vastu..... mkm.

              Aga noh, eks järgmine nädal näeme.
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Ma loodan, et Atletico läheb edasi. Atletico on lihtsalt mänguliselt parem. Lisaks sellele ka palju sümpaatsem klubi kui Bayern, kes ostab teised saksa klubid lihtsalt tühjaks ja siis fännid kõvatavad, et panid bundesliga mingi 55. korda kinni. Praegune Hummelsi ümber toimuv näitab selgelt, mis klubiga tegu. Lisaks oli hea meel viimases mängus näha seda võimsat saksa tuumikut teil platsil. 2 sakslast vist põhis. Jätkake samamoodi ja varsti ongi kogu sats hispaanlasi ja lõuna-ameeriklasi täis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                  Ma loodan, et Atletico läheb edasi. Atletico on lihtsalt mänguliselt parem. Lisaks sellele ka palju sümpaatsem klubi kui Bayern, kes ostab teised saksa klubid lihtsalt tühjaks ja siis fännid kõvatavad, et panid bundesliga mingi 55. korda kinni. Praegune Hummelsi ümber toimuv näitab selgelt, mis klubiga tegu. Lisaks oli hea meel viimases mängus näha seda võimsat saksa tuumikut teil platsil. 2 sakslast vist põhis. Jätkake samamoodi ja varsti ongi kogu sats hispaanlasi ja lõuna-ameeriklasi täis.
                  i don't even...
                  no ma ei tea, kellaaeg selline, et sa vist sama täis kui mina, aga no misasi see nüüd oli.
                  Ma ei tea, miks ma üldse vaevun vastama, aga sina kui mingi ManCity toetaja tuled täiesti lambist kõvatama siia?
                  Shitty on toonud omale Sterlingu, Bony, Delphi(lol), Clichy ja mõne tolguse võibolla veel. See nimekiri oleks kindlasti pikem, kui keegi reaalselt tahaks sinna tulla, te olete faking iga mängija jälil, kes vähegi paremini pilti jääb ja suht alati saadetakse kaarega persse, kui just rahaga oimetuks ei suuda lüüa.
                  Tiitlite üle peabki uhke olema, kuna te võidate nii harva midagi, siis tulebki kadedusest kritiseerida neid, kes võidetud autasude üle rõõmu tunnevad.
                  Boateng - vigane, Stuber - vigane. Neuer, Lahm, Müller kindlad põhimehed ja Kimmich, Götze tähtsad mängumehed. Rodega vist keeks. Palju su Citys inglasi algkoosseisu mahub? Palju teil neid üldse meeskonnas on?
                  Mind ka see häirib, et saksa tuumikut vähe on, aga see on tänapäeval suhteliselt paratamatu, kui tahad tippkonkurentsis püsida.
                  Kokkuvõtteks palun mine perse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    i don't even...
                    no ma ei tea, kellaaeg selline, et sa vist sama täis kui mina, aga no misasi see nüüd oli.
                    Ma ei tea, miks ma üldse vaevun vastama, aga sina kui mingi ManCity toetaja tuled täiesti lambist kõvatama siia?
                    Shitty on toonud omale Sterlingu, Bony, Delphi(lol), Clichy ja mõne tolguse võibolla veel. See nimekiri oleks kindlasti pikem, kui keegi reaalselt tahaks sinna tulla, te olete faking iga mängija jälil, kes vähegi paremini pilti jääb ja suht alati saadetakse kaarega persse, kui just rahaga oimetuks ei suuda lüüa.
                    Tiitlite üle peabki uhke olema, kuna te võidate nii harva midagi, siis tulebki kadedusest kritiseerida neid, kes võidetud autasude üle rõõmu tunnevad.
                    Boateng - vigane, Stuber - vigane. Neuer, Lahm, Müller kindlad põhimehed ja Kimmich, Götze tähtsad mängumehed. Rodega vist keeks. Palju su Citys inglasi algkoosseisu mahub? Palju teil neid üldse meeskonnas on?
                    Mind ka see häirib, et saksa tuumikut vähe on, aga see on tänapäeval suhteliselt paratamatu, kui tahad tippkonkurentsis püsida.
                    Kokkuvõtteks palun mine perse.
                    Ei tasu ärrituda või miskit. Antud härra ajab kelbast igas teemas põhimõtteliselt. Argumendid meenutavad ühte Richardit Reali teemast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      i don't even...
                      no ma ei tea, kellaaeg selline, et sa vist sama täis kui mina, aga no misasi see nüüd oli.
                      Ma ei tea, miks ma üldse vaevun vastama, aga sina kui mingi ManCity toetaja tuled täiesti lambist kõvatama siia?
                      Shitty on toonud omale Sterlingu, Bony, Delphi(lol), Clichy ja mõne tolguse võibolla veel. See nimekiri oleks kindlasti pikem, kui keegi reaalselt tahaks sinna tulla, te olete faking iga mängija jälil, kes vähegi paremini pilti jääb ja suht alati saadetakse kaarega persse, kui just rahaga oimetuks ei suuda lüüa.
                      Tiitlite üle peabki uhke olema, kuna te võidate nii harva midagi, siis tulebki kadedusest kritiseerida neid, kes võidetud autasude üle rõõmu tunnevad.
                      Boateng - vigane, Stuber - vigane. Neuer, Lahm, Müller kindlad põhimehed ja Kimmich, Götze tähtsad mängumehed. Rodega vist keeks. Palju su Citys inglasi algkoosseisu mahub? Palju teil neid üldse meeskonnas on?
                      Mind ka see häirib, et saksa tuumikut vähe on, aga see on tänapäeval suhteliselt paratamatu, kui tahad tippkonkurentsis püsida.
                      Kokkuvõtteks palun mine perse.
                      Ei tasu kohe solvama ka hakata eks? Fakt on see, et Bayernist tuli 7 maailmameistrit 2014 aastal, aga praegu oleks sellise situatsiooni kordumine võimatu, sest lihtsalt pole piisavalt sakslasi. Aga tõesti, Hummelsi te nüüd toote. Palju õnne. Teil peaks häbi olema oma konkurenti nii tühjaks osta. Sellest ei võida lõpuks te ise ega ka Bundesliga. Teie loogika on selline, et vaatate, et üks meeskond on tugev ja siis ostate kõik ta mängijad ära. See oleks sama, kui City ostaks Manu tühjaks. Aga me ei tee seda, sest meil on mingigi austus oma vastaste suhtes ja lisaks poleks Manust meile kedagi võtta ka, aga see juba teine jutt.

                      Tegelt ka, ostke terve Borussia ära siis juba, ei peaks seda tsirkust taluma enam.

                      Kommentaar


                        Vaene Hummels, kohe vägisi tahetakse teda vastiku konkurendi juurde kiskuda. Lewal sai ka leping läbi, ega muud võimalust ei olnud ju, tuli nutt kurgus Bayernisse minna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          Ei tasu kohe solvama ka hakata eks? Fakt on see, et Bayernist tuli 7 maailmameistrit 2014 aastal, aga praegu oleks sellise situatsiooni kordumine võimatu, sest lihtsalt pole piisavalt sakslasi. Aga tõesti, Hummelsi te nüüd toote. Palju õnne. Teil peaks häbi olema oma konkurenti nii tühjaks osta. Sellest ei võida lõpuks te ise ega ka Bundesliga. Teie loogika on selline, et vaatate, et üks meeskond on tugev ja siis ostate kõik ta mängijad ära. See oleks sama, kui City ostaks Manu tühjaks. Aga me ei tee seda, sest meil on mingigi austus oma vastaste suhtes ja lisaks poleks Manust meile kedagi võtta ka, aga see juba teine jutt.

                          Tegelt ka, ostke terve Borussia ära siis juba, ei peaks seda tsirkust taluma enam.

                          Päris rumal jutt... ja seda minu kui bayerni põhi hateri vaatevinklist. Asju tuleb vaadata ka mängijate vaatenurgast mitte ainult klubide. Lugesin, et Hummelsi pere jms kõik Münchenis ning mees soovib Saksamaale jääda. Mis see teine alternatiiv siis oleks? Paratamatult praegusel hetkel Saksamaal kaks klubi selgelt üle teistest. Inglismaal vähe rohkem seda valiku võimalust kuhu minna, tiitli peale mängivad päris mitmed satsid. LOL@city-manu respekt muidugi... whatever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                            Ma loodan, et Atletico läheb edasi. Atletico on lihtsalt mänguliselt parem. Lisaks sellele ka palju sümpaatsem klubi kui Bayern, kes ostab teised saksa klubid lihtsalt tühjaks ja siis fännid kõvatavad, et panid bundesliga mingi 55. korda kinni. Praegune Hummelsi ümber toimuv näitab selgelt, mis klubiga tegu. Lisaks oli hea meel viimases mängus näha seda võimsat saksa tuumikut teil platsil. 2 sakslast vist põhis. Jätkake samamoodi ja varsti ongi kogu sats hispaanlasi ja lõuna-ameeriklasi täis.
                            Ei teagi kohe kuidas sulle viisakalt vastata, et sa ei solvuks (üldse aru saaksid, kas teisipäev või reede) aga nii rumalaid väiteid (loe: lalisemist) pole juba ammu lugenud.
                            Mitte ühelgi sinu toodud näitel pole kaalu - muide, peale delfis kirumise ja porri vaatamise, kasuta sellist asja nagu Google... kus enne kontrolli oma väiteid (ja päriselt, ei KAPO, ei sisalikud, ei Siim Kallas isiklikult ei jälgi sinu tegemisi seal)

                            Arsenal oleks ju 10 aastat jutti võitnud, sest Wenger on geenius aga kuri City, kes ostab nad mängijatest tühjaks...
                            Nasri, Sagna, Clichy.... NÄITAB SELGELT, MIS KLUBIGA TEGU jne.

                            Kommentaar


                              mehed, kamoon tartanjan on ju varikonto ja troll. Miks te üldse tema teksti loete ? veel enam reageerite ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                mehed, kamoon tartanjan on ju varikonto ja troll. Miks te üldse tema teksti loete ? veel enam reageerite ?
                                See on tegelikult ääretult kurb, et meie seas on inimesi kellel pole midagi targemat/huvitavamat teha, kui varikonto all soccernetis hangida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X