320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Atleticol on Allianzil ikka kordi ebamugavam mängida kui Bayernil seda Hispaanias oli. Kui juba võõral oli piisavalt võimalusi võita, pole kodus küsimustki. Ainus teema on ise kiirelt värav saada ja soovituslikult kaks. Ma ei saagi sellest aru, miks enamik kusele on löönud Atletico pärast. Nad on tublid kaitses sitsijad ja müts maha kui nad ime korda saadavad ja finaali pääsevad, aga ma ei usu, et nii juhtub.
    Vastus, miks enamus kusele on löönud - sest äkki Pep mõtleb, et võiks järgmise raamatu jaoks materjali juurde anda ja lõpus miskit huvitavat katsetada taas. Ja siis härra Neuer ei ole kolmandal minutil harjumuspäraselt valmis eksperimenteeriva kaitseliini eksimust päästa.

    Aga ma loodan, et ma valetan iseendale ja nii päris ei lähe. Samas sellist enesekindlust, nagu Ibanez'il, mul küll ei ole
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      Ma olen ka väga ärevil. Atletico ei olnud koduski nii võimas, et tuleks siin nüüd kohe taguots üles ajada ja laadimiseks valmistuda. Boatank on tõenäoliselt tagasi algkoosseisus ja see annab kaitses meeletult juurde.

      Ma tahaks ise midagi sellist näha.
      -----------------Neuer------------------
      Lahm-----Boa--------Martinez---Alaba
      ------------Alonso----Vidal-------------
      Costa-----------Müller----------Coman
      -----------------Lewa-------------------

      Kui vaja kraane keerata, siis Ribery, Thiago ja Götze võimalik juurde võtta. Kui peaksime 2-0 ette minema, siis tõmbaks kohe Lewa välja, sisse Benatia, kes läheks keskkaitsesse Boatengiga ja Martinez võtaks koha sisse Alonso kõrval. Unlikely, sest Martinezest on tehtud ju keskkaitsja, hui teab, kas ta trenniski oma õigel positsioonil mängida saab. Üpris tähtis on see, et suudaks esimesel poolajal ühe ära lüüa ning EI lastaks esimesena Atleticol skoorida, vastasel juhul on kindlasti perses seis.
      Türklane Cuneyt Cakir on kohtunikuks, sama mees, kes vilistas City - Reali duelli Manchesteris. Kaarte seal väga ei jaganud, samas see hooaeg CLis vilistanud 7 mängu(29 kollast, 1 punane, 4! penaltit). Eks näha, kuidas Atletico jõulisse mängu suhtub, äkki on vähe karmim kui Calderonil.
      Kindlasti tuleb väga väga kõva mäng ning parim võitku.
      Let's get this done, boys!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Atleticol on Allianzil ikka kordi ebamugavam mängida kui Bayernil seda Hispaanias oli. Kui juba võõral oli piisavalt võimalusi võita, pole kodus küsimustki. Ainus teema on ise kiirelt värav saada ja soovituslikult kaks. Ma ei saagi sellest aru, miks enamik kusele on löönud Atletico pärast. Nad on tublid kaitses sitsijad ja müts maha kui nad ime korda saadavad ja finaali pääsevad, aga ma ei usu, et nii juhtub.
        Mis maailmas Atletico finaalikoht ime veel on?

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Mis maailmas Atletico finaalikoht ime veel on?
          Võin esitada nimekirja:
          - Ibanezi fantaasiates

          - nimekirja lõpp -

          Triobeti koefid edasipääseja osas on näiteks 2.1 Bayerni finaalipääsu korral ja 1.73 Atletico finaalipääsu korral.

          Selles osas on ka seeme juba mulda pandud, et FB seinale pandi üles pilt viimastest CLi kodumängude tulemustest. Kui sama pilt BLis üles pandi, saadi järgmises mängus Mainzilt ploomid...

          Kommentaar


            Ma selles pildis küll probleemi ei näe, enesekindel peabki olema. Ei tohi minna mõttega, et tra see Atletico on ikka nii kõva sats ja nagunii löövad meile ära. Tulebki taguda mööda rindu kätega ja mõelda, et kodus oleme võimsad ning teeme asja selgeks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Ma selles pildis küll probleemi ei näe, enesekindel peabki olema. Ei tohi minna mõttega, et tra see Atletico on ikka nii kõva sats ja nagunii löövad meile ära. Tulebki taguda mööda rindu kätega ja mõelda, et kodus oleme võimsad ning teeme asja selgeks.
              Noh, eks ta maitse asi ole. Minu meelest jätab arrogantse mulje.
              Vastu rinda tuleb muidugi taguda ja tunnelis ennast üles kütta ja siis mängule enesekindlalt vastu minna.

              Kommentaar


                Ei tea... olete siin ülimalt positiivselt meelestatud, mis on tore, aga minul seda positiivsust endiselt ei ole.
                Seisud on nii kahtlased, et pigem on Bayerni finaali pääsemine ime, kui vastupidi. Olles neid Bayerni väristamisi ikka ja jälle näinud, siis kipun arvama, et Atleticol ei valmista probleemi vähemalt üks koll ära lüüa ning siis kaitses kogu meeskonnaga istuda ning seda viimast nad juba oskavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas v1per Vaata postitust
                  Ei tea... olete siin ülimalt positiivselt meelestatud, mis on tore, aga minul seda positiivsust endiselt ei ole.
                  Seisud on nii kahtlased, et pigem on Bayerni finaali pääsemine ime, kui vastupidi. Olles neid Bayerni väristamisi ikka ja jälle näinud, siis kipun arvama, et Atleticol ei valmista probleemi vähemalt üks koll ära lüüa ning siis kaitses kogu meeskonnaga istuda ning seda viimast nad juba oskavad.
                  Ei usu, et emma-kumma võit IME üldse oleks, kui siis üldse... siis minule isiklikult (loe: nahkpükstes Bayerni fännile) oleks emotsioon pigem... et IMEB, kui me siit edasi ei saa...

                  Kindlasti soovin/usun/loodan võitu aga eks õhtul oleme targemad

                  Kommentaar


                    rainis on üks selle foorumi suurim viriseja ja jalaväristaja. Seega tema inin on mõttetu. Nkn ainus, mis talle loeb on koefitsiendid. Paraku aga mitte reaalsustaju. Need vennad, kes oma lemmikutele ette kaotust ja õudu eeldavad, on äpud ja võiks mingi kudumise valida või midagi.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Need vennad, kes oma lemmikutele ette kaotust ja õudu eeldavad, on äpud ja võiks mingi kudumise valida või midagi.
                      Eks ma loodan ka parimat ja väga ei eelda midagi, tuleb raske mäng ning tuleb valmis olla halvimaks. Paraku on nii, et kas tahame või mitte, siis tõenäosus, et Bayern Atleticole ära teeb sedasi, et ise ka finaali pääseb üsna väike.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        rainis on üks selle foorumi suurim viriseja ja jalaväristaja. Seega tema inin on mõttetu. Nkn ainus, mis talle loeb on koefitsiendid. Paraku aga mitte reaalsustaju. Need vennad, kes oma lemmikutele ette kaotust ja õudu eeldavad, on äpud ja võiks mingi kudumise valida või midagi.
                        Alati intelligentne ja klassiga postitaja. Alati meeldiv lugeda Su analüüse

                        Üsna mitmed inimesed on siin (ja sisuliselt ükskõik kuhu vaatad) välja toonud, et Atleticol on head võimalused finaali saada. Ja Sa räägid "imest". Guugelda enne sõnade tähendust. Mäletad ikka, Atletico on see, kelle vastu nädal tagasi mängitud sai. See võistkond kes värava löödud sai...

                        Ka väide, et keegi "kaotust ja õudu ette näeb" on äärmiselt armas ja siukas. Saab ju olla ainult üks variant, eksole. Aga hea tõestus ju sellele, et Sul on mingi oma alternatiivuniversium. Seal on ainult üks võimalus. Never think, never consider, never calculate. Only blind faith... aga eks lihtsatel inimestel olegi õndsam elu

                        Kommentaar


                          Rahu-rahu velled... mõlemad pooled soovivad ju sama, et Bayern võidaks, lihtsalt võimalusi selleks hinnatakse erinevalt.
                          Mina ka ei arva, et siit 4:0 tuleb aga olukord pole ka võimatu... varemgi sellises seisus oldud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Ja Sa räägid "imest". Guugelda enne sõnade tähendust.
                            Haha selle "ime" definitsiooni üle on juba ühes teises teemas piisavalt argumenteeritud. Võiks aegsasti tuurid mahavõtta enne kui LeeRomero siia jõuab ja 20 lk-d imest kirjutab. Siinkohal muidugi Atletico finaalipääsu selle mõistega iseloomustada ei saa. Eks see tiba tõenäolisem ole. Kindlasti on meil omad oudid, eriti kui õnnestub taga nulli hoida. Loodame parimat!

                            Kommentaar


                              Algkoosseis: Neuer, Ribery, Martinez, Lewa, Costa, Alaba, Alonso, Boateng, Lahm, Vidal ja Müller

                              Kommentaar


                                Algselt postitas v1per Vaata postitust
                                Algkoosseis: Neuer, Ribery, Martinez, Lewa, Costa, Alaba, Alonso, Boateng, Lahm, Vidal ja Müller
                                Wuup-Wuup Müller ka alustab ja Alaba saab lõpuks Riberyga koos lammutada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X