320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Robben oli ses mängus äärmiselt sümpaatne, nagu vanadel headel aegadel juba
    Mia san mia

    Kommentaar


      Äärekohtunik X olgu nomineeritud tiitlile "Aasta suurim suluseisu bläkk"
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Aílton Vaata postitust
        Äärekohtunik X olgu nomineeritud tiitlile "Aasta suurim suluseisu bläkk"
        Kui aus olla, siis sellist p*ska ei mäletagi CL-is vilemeeste poolt, et vähemalt 2m suluseis läbi lastakse.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aílton Vaata postitust
          Äärekohtunik X olgu nomineeritud tiitlile "Aasta suurim suluseisu bläkk"
          seria A on teised reeglid vist
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Väga hea mäng polnud,aga mis peamine võit ja võõralt väljakult
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Oeh, realiseerimine oli täna päris kehva. 3x tabati kokku ka väravaraame ning hulk teisi kasutamata võimalusi. Samal ajal PSV tuleb ja teeb ühe kiire reidi Bayerni poolel ning lõpuks lükatakse ka sulust värav.

              Positiivne on see, et alagrupist on nüüd edasi pääsetud. Nüüd tuleb kuidagi sealt Rostovist ka punktid ära tuua ning seejärel maiuspalaks kodus Atletico. Ja noh, Atletico poisid suutsid muidugi täna lisaajal Rostovi vastu 2-1 ära kobistada.

              Kommentaar


                Säästu režiimil mängimine kodusel arenal tõi hädise 1-1 Hoffenhaimi vastu ja muidugi Müller sisuliselt tühi värav 90+3 min ees suudab 3-4m mööda lüüa
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Jah, see Mülleri värava eest posti löök oli küll suhteliselt wtf moment. Coman lükkab kandikul Müllerile palli ette nii et on vaja ainult raami lüüa ja värav olemas. Hummelsil ei taha ka mitte ükski pall Bayerni särgis väravasse minna. Päris palju on tal viimasel ajal neid võimalusi tekkinud, täna ka jälle posti.

                  Peale koondiste pausi võõrsil Dortmundi poistega madistamine. Tõotab tulla huvitav mäng.

                  Kommentaar


                    Sel aastal ei tunne, et Meistrite liiga lootust oleks.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Leipzig viigistas tabeliseisus punktide poolest Bayerniga. Vähemalt motivatsiooni järgmiseks mänguks võõrsil Dortmundiga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Sel aastal ei tunne, et Meistrite liiga lootust oleks.
                        Ma nii negatiivne poleks. Aastad on õpetanud, et raske algus ei pruugi tähendada pörumist.

                        Kommentaar


                          Viimastel aastatel (Pepi ajal) on alati olnud oktoober ja november olnud sellised kuud, kus Bayern mängib praktiliselt hooaja parimat jalgpalli. Bundesligas löödi tavaliselt 3-4 väravat, hävitati Arsenal, Roma jne. See aasta on asjad tõesti teistmoodi. Praeguses olukorras kui peaksin CL ennustuse tegema, siis arvaksin samuti, et see aasta pole sealt midagi võtta.
                          Aga ma siiski loodan, et Ancelotti suudab asjad selliselt korraldada, et sel hooajal ollakse parimas vormis just märtsis-aprillis. Kui läheb tõesti nii, et pärast talvepausi hakkab mängupilt aina paremaks minema, siis ka mina arvan, et mingit põrumist siit ei tule.

                          Kommentaar


                            Mõtlesin siit uurida et milles selle nv Bayerni vormide konks seisnes aga leidsin juba sotsmedist:

                            Bayern Munich will wear kits made entirely from recycled ocean plastic this weekend to raise awareness for ocean pollution.

                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Mõtlesin siit uurida et milles selle nv Bayerni vormide konks seisnes aga leidsin juba sotsmedist:

                              Bayern Munich will wear kits made entirely from recycled ocean plastic this weekend to raise awareness for ocean pollution.



                              Real mängib ka nendega mingil hetkel Novembris.

                              Kommentaar


                                Coman sai koondise juures vigastada ja peab 2 kuulise pausi tegema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X