320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Keegi veel ütleb, et Bundesligas on tõsine konkurents?
    http://swissramble.blogspot.com.ee/2...ation.html?m=1
    Much WOW, great blog... siis kül jah
    See, et klubi on finantsiliselt kindel ei välista teiste võimalusi, seda kinnitab ka Rummenigge.
    As Rummenigge admitted, “A new era is about to begin. Everyone has chased us over the last few years. Now we’re doing the chasing!”
    Ehk teadvustatakse, et tulemas on uus ajastu, kus enam ei domineerita.

    Kommentaar


      Rafinha näol on tegemist järgmise mehega, kes uue lepingu sai. Aastani 2018.

      No ma ei tea. Rafinha on küll tore mees ja täielik team-player, aga mu meelest võinuks tal lasta hooaja lõppedes minna. Bossid võiks natuke rohkem tuleviku peale ka mõelda. 2018 lõppevad nüüd mõlema paremkaitsja lepingud. Ehk siis vaevalt uuel hooajal paremkaitsesse kedagi lisandub, kui Kimmich suudab ka veel seda kohta täita. Järgmine hooaeg olnuks just hea mõnele noorele anda sisseelamisaasta ning kui Lahm lõpetab, poleks seal kohal vorsti, mis pole veel grilli pealegi jõudnud.

      Lepingute osas saab ilmselt Robbeniga aasta võrra veel pikendatud ning Comani väljaostuklausel aktiveeritud. Green lastakse vast minema, Starke lõpetab karjääri ning Badstuberiga vaadatakse asju kevadhooajal. Loodetavasti jääb see ka Alonso viimaseks hooajaks Bayernis.

      Kommentaar


        Väidetavalt RB kohale on targetiks Henrichs, Kolasinac ja keskväljale Rabiot, Verratti, Weigl. Ise usun, et üks noorem RB tuleb. Arvestades et Lahm peaks hooaja lõpus üle võtma spordidirektori koha Bayernis, siis on Rafinha jäämine kindlasti kasulik. Boateng on väljas umbes kaheks kuuks.

        Kommentaar


          Algselt postitas feedme Vaata postitust
          Väidetavalt RB kohale on targetiks Henrichs, Kolasinac ja keskväljale Rabiot, Verratti, Weigl. Ise usun, et üks noorem RB tuleb. Arvestades et Lahm peaks hooaja lõpus üle võtma spordidirektori koha Bayernis, siis on Rafinha jäämine kindlasti kasulik. Boateng on väljas umbes kaheks kuuks.
          Kolasinac pole ühestki otsast RB.

          Kommentaar


            Ma ise loodan, et Kimmich võtab Lahmi rolli jäädavalt üle, aga ta vist ikka soovib ise ka rohkem keskväljal mängida. Henrichs muidugi noor & sakslane, sesmõttes poleks midagi selle vastu, aga mu eelistus number1 oleks ikkagi Kimmich.
            Rabiot mulle iseenesest meeldib, aga ta pigem selline lõhkuv poolik vist ja meil on pingil/keskkaitses maailma parim selle positsiooni mees. Tahaks nagu tõsimeeli, et Hummels, Boatank, Stuber ja Javi korraga terved oleksid või mistahes muu ime juhtuks, et Javi LÕPUKS keskväljale satuks. Verratti oleks muidugi märg unenägu, samas kui PSG sama sitasti jätkab, siis on kõik võimalik. Kõik tippklubid soovivad teda enda ridadesse ja miks ta peaks Bayernit eelistama mingile ulmepalgale, mida City/Real/United tõenäoliselt talle pakuksid? fk if i know. Weigl muidugi ideaalne ja ma temale ka vihjanud siin teemas varasemalt, aga Dortmundis ja neil endalgi seal keskväljal raskusi, et loodame pigem mitte.
            Ma arvan, et Jaanuaris paremkaitsja ei tohiks veel olla prioriteet, sest Lahm on veel piisavalt solid ja Kimmich teeb vajadusel oma nagunii ära. Lewa backup oleks armas ja ka keskpoolik, aga ainult juhul, kui tuuakse Verratti või mõni muu tõestanud mees, kes koheselt annaks meeletult juurde, sespildis Weigl näiteks ei oleks loogiline täiendus keskväljale.

            Kommentaar


              Oleks juba loogilisem vana tuttav tagasi tuua - Weiser.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Ma arvan, et Jaanuaris paremkaitsja ei tohiks veel olla prioriteet, sest Lahm on veel piisavalt solid ja Kimmich teeb vajadusel oma nagunii ära.
                Ancelotti on öelnud, et jaanuaris ei tule ühtegi täiendust, kuna koosseis on hetkel täiuslik. Seega kõik võimalikud üleminekud jäävad suvesse. Bildi andmetel on tulekul aga Niklas Süle. Hoffenheim nõustub 25m euroga. Süle diil tundub äärmiselt hea, kuid samas räägib Bild ka Sebastian Rudy kohta, kelle leping on lõpemas. Ise leian, et Rudy Bayernis mänguaega ei saaks. Ei tea just kui palju sellel tõepõhja on, aga võib ju mõelda kuidas see meie koosseisu mõjutaks...

                Kaitses oleks Boateng, Martinez, Hummels ja Süle. Badstruber tõenäoliselt langeb välja? Või kui mingil põhjusel ta jääma peaks, siis koosseisu see enam ei mõjuta. Süle tulekuga läheb Alaba kindlalt LB kohale, mis tähendaks vähem mänguaega Bernatile. Bernat võib soovida klubi vahetust, et tagada kindlam mänguaeg. See seletaks vähemalt Kolasinaci jutte. Keskväljal on Thiago, Vidal, Sanches ja võimalik, et Rudy. Alonso langeb välja? Kimmich liigub Lahmi kohale ja Rafinha roll jääb samaks. Ääred jäävad samaks - CoCo & Robbery. Ründes Lewy ja Müller, kui sinna backup tuleks, siis see peaks olema keegi, kes suudaks mõlema positsiooni täita. Tundub loogiline mõeldes, et Badstuber, Alonso ja Lahm järgmisel hooajal ei jätka. Pool generatsiooni välja vahetatud, jääks vaid Robben, Ribery ja Rafinha.

                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Tahaks nagu tõsimeeli, et Hummels, Boatank, Stuber ja Javi korraga terved oleksid või mistahes muu ime juhtuks, et Javi LÕPUKS keskväljale satuks.
                Mõeldes Javi peale, siis minu arvates ta mängustiil pole enam peale vigastust sama olnud, mis 2013 aastal. Iseenesest tahaks teda keskväljal näha küll, selle asemel et Lahmile see positsioon anda.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kickeri väitel on Süle ja Rudy tehtud diil. Rudy saab 3 aastase lepingu ja Süle hind jääb 25m kanti. Väidetavalt Süle tahab ise Bayernisse ja sellest ka selline hind. Olen kindel, et mõni teinegi BL klubi oli huvitatud ja oleks valmis rohkem maksma olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas feedme Vaata postitust
                      Kickeri väitel on Süle ja Rudy tehtud diil. Rudy saab 3 aastase lepingu ja Süle hind jääb 25m kanti. Väidetavalt Süle tahab ise Bayernisse ja sellest ka selline hind. Olen kindel, et mõni teinegi BL klubi oli huvitatud ja oleks valmis rohkem maksma olnud.
                      Premmi omad olevat kah Süle't tahtnud. Rudy oleks ju täielik Rode vol2.

                      Kommentaar


                        Süle on kahtlemata tore poiss ja suur tulevik ees, aga nahhui? Okei, Carlo roteerib kõvasti, aga CB koha peale Hummels, Boateng, Badstuber, Martinez ja Süle veidi palju pole? Kes neist pingil tahab istuda? Badstuber vast jah tõesti nagunii läheb uuesti katki ja sellega on kõik, aga mis Martinezest saab? Ma ei usu, et Ancelotti mõtleb Martineze tagasi keskväljale panna, kui isegi kordagi pole seda varianti veel proovitudl.
                        Rudy tuleb vabaagendina ja sesmõttes täitsa solid, sest suudab nii keskväljal kui ka paremkaitses mängida.

                        Kommentaar


                          Selles suhtes muutub jah see nimekiri kaitseliinis päris pikaks, keegi pole veel selles vanuses ka, et oleks vaja välja vahetada. Võibolla kui Alonso ja Lahm lahkuvad, siis Javi liigub just sinna. Samas need 3-4 aastat keskkaitses mingil määral välistavad selle variandi. Mingi võimalus on veel see, et keegi tehakse lihtsalt rahaks. a'la Javi eest selline +25-30m ja tuleb keegi hoopis ründesse. Aga eks see veidi ebareaalne ole.

                          Niklas Süle -25m
                          Kingsley Coman -21m

                          Kommentaar


                            Sisetunne ütleb, et Lahm ilmselt lõpetab juba sel suvel ja Alonsoga lepingut loodetavasti ei pikendata. Viimasel tahtmist on ja klassi kah natukene aga raam on juba nii keere, et isegi kuusakoskisse ei kannata enam viia.... ilmselt tuleb ta saata lihtsalt "maale vanaema juurde"... nii kõigile parem.... või Hiina....Hiina võib ta ka saata ning kui tarvis trein ise Alibabasse kuulutuse.

                            25m Süle eest oleks väga väärt hind, arvestades seda mulli mängijateturul.
                            Võrdluseks: BVB küsib Realilt väidetavalt Sokratise eest 60m.... jäi silma selline kõlakas... oli Bild vist.... 60m mida... teokarpe, kanamune, sest 60m mingis valuutas oleks tiba palju. Jah, tegemist on olnud hea kaitsjaga ja pigem peegeldab tema kehvi esitusi mesilaste üldine ma-ei-tea-milleks-seda-nimetada seisund.
                            Draxler, siis väidetavaly liikumas PSGsse.

                            Rudy jah pigem Rode vol 2...mängija, kes teab enda kohta ja ei virise... Ma ei häbene seda avalikult välja õelda... moodsad ajad ja parem tütar lits kui poeg Arsenali fänn aga minule Rode väga meeldis.... meeletu võitleja, alati andis endast kõik.... igatsen.
                            Rode, kui sa oled õppinud ära eesti keele, siis tea.... ma mäletan sind ja tegelikult jälgin mummude mänge ainult sinu pärast... Reus kes????.... RRRRRRRooooooooooodeeee!!!!

                            Fun Fact: noorukese Kimmichi tüdruksõber töötab RB Leipzigi fänni-nänni-poes. See siis uus tase vastaste tahtlikus nõrgestamises... haters gonna hate aga Mia San Mia

                            Tymo käis külas

                            Kommentaar


                              Millal viimati Leipzigiga mängiti, kui üldse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Millal viimati Leipzigiga mängiti, kui üldse?
                                Computer says no..... pole kunagi.... nagu never-ever mängitud nendega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X