320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma küll Londonis liiga palju ei roteeriks. Ega see ikka päris külasats ka pole, kes Emiraatidel mängib.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Sihuke huvitav ajalugu
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Bayern oli suht hambutu, aga lõpp oli kõva! Tundus, et siit küll ära ei tule, aga Robert tassis. Väike kukepoks ka lõppu. Hertast oli täitsa kahju kohe
        AILTON

        Kommentaar


          Õiglus võidutses. Daivist saadi värav, üleajal lükati tagasi
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Tänase puhul võib vast ajalugu meenutada...



            made my day juba ma ei tea mitmendat korda
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              Kas mulle on sattunud nii või Bundesliga näitabki Bayerni mänge keskmisest rohkem? Täna erilist põnevusmängu nkn pole aga sellisest ühepoolsest pelast on ikka midagi tasavägisematki.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Kas mulle on sattunud nii või Bundesliga näitabki Bayerni mänge keskmisest rohkem? Täna erilist põnevusmängu nkn pole aga sellisest ühepoolsest pelast on ikka midagi tasavägisematki.
                Mitte lihtsalt keskmisest rohkem vaid täiesti ebareaalselt palju. Aga noh, Bayernit on telekanalile alati mõistlikum näidata kui mingit keskmike tasavägist mängu.

                Kommentaar


                  Kui Bayern mängib 16.30 laupäeval, siis Eurosport näitab alati neid. Vaadatavuse küsimus.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                    Hamburgi grillmeistrid hõõruvad taaskord käsi

                    Naljakas kuidas HSV alati taguotsa ette keerab kui Bayerni vastu mängitakse.

                    Kommentaar


                      Kena laupäeva õhtune treeningmäng HSV-ga. Mängu ise vast väga palju kommentaare ei vaja - skoor ütleb kõik ära. Ancelotti sai ilusa treenerikarjääri 1000. mängu.

                      Ma arvan, et ma ei eksi, kui väidan et Euroopa tippliigade klubidest jookseb Eestis Bayerni fännide koju telerisse kõige rohkem mänge.
                      Bundesliga - Eurosport2 peaaegu kõik hooaja mängud.
                      Meistrite Liiga - VSB/TV6/ZDF. Kui mingi põnev vastasseis Bayernil, siis VSB/TV6. Kui Bayerni mäng juhtub olema kolmapäeval, siis tavaliselt ZDF, kus härra Kahn eksperdina ning ei pea kuulama Peeter Soo möla.
                      DFB-Pokal - VSB feat. Peeter Soo.

                      Kommentaar


                        Suurim võidu skoor kahe aasta jooksul. Wait... siis sai ka Burger 8:0

                        Kommentaar


                          No uskumatu vana see Robben ikka! Kuidas keegi siiamaani teda peatada ei suuda, kui ta lööb neid väravaid koguaeg ühtemoodi.

                          Kommentaar


                            jah, kui kohe vasakuga lajatada ei saa, siis võtab korra paremale ja lõpetab ikka nii nagu alati
                            FC Bayern München!

                            Kommentaar


                              No see oli ikka filigraanselt tehtud ka. Võttis paremale, tegi kerge stopi ja 90 minutit kutsikana jooksnud kaitse ei suuda elusees enam selle vastu midagi teha. Valus vägistamine ikka. Mülleril oli ka võimalus ise ära lükata, aga andis Alabale tap-iniks, meeskonnamängija ja seda on suurepärane näha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NEY Vaata postitust
                                No uskumatu vana see Robben ikka! Kuidas keegi siiamaani teda peatada ei suuda, kui ta lööb neid väravaid koguaeg ühtemoodi.
                                Robben avaldab sulle saladuse:Robben on his cut inside trick: "You have to do it at exactly the right moment. It's still a surprise because I often do something different.



                                Ribery tundub, et on jälle terveks saanud. Laupäeval oli mees juba pingil, ilmselt see nädal saab ka mõned minutid kirjad. Boatengi naasmine hakkab ka juba suhteliselt lähedale jõudma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X