320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu teooria punase puhul on see,et reisisaatja ütles resoluutselt,et kindlalt viimase mehe viga kastis ja kindel punane.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Mis valemiga see targasti on? Ikka viidi liinid kõrgele ja Theo sai 2x ohtlikult läbi, esimest korda oli napilt sulus ja teist korda Neuer tassis. Täiesti outplayed esimene poolaeg.
      Targasti sesmõttes, et Arsenalil lastakse siblida ja väga ohtu ei ole seisul 5-2 ja võib rahulikult võtta. Ja nagu ma ennustasin, siis teisel poolajal Bayern teeb mängu ära, nagu kord ja kohus.

      Kommentaar


        Kohtunik teeb mängu ära mitte Bayern.

        Kommentaar


          Muidu oleks Arsenalil lootust olnud? Võtke reaalselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas N4pster Vaata postitust
            Kohtunik teeb mängu ära mitte Bayern.
            Minu meelest oli kohtunik esimeses mängus täitsa hea.

            Kommentaar


              Kallike me räägime teisest mängust.

              Kommentaar


                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                Kallike me räägime teisest mängust.
                Mis vahet kokkuvõttes on, mis selle mängu tulemus jääb? Lootust polnud ka punase ja pendlata.

                Kommentaar


                  Ma ei tea kas saab ikka päris nii öelda, et lootust polnud, kui polnud väga kaugel, et oleks mindud 2:0 poolajale. Kujutan ette et siin oleks siis ikka päris vängeid sõnu kasutama hakatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                    Ma ei tea kas saab ikka päris nii öelda, et lootust polnud, kui polnud väga kaugel, et oleks mindud 2:0 poolajale. Kujutan ette et siin oleks siis ikka päris vängeid sõnu kasutama hakatud.
                    Ma olen nõus, skoor ei peegelda mängu absoluutselt ja kuni punaseni oli Arsenal täiesti mängus, aga no niimoodi püss põõsasse visata ja kodus fännide ees lihtsalt lõpetada mängimine on lihtsalt täiesti idiootne.

                    Kommentaar


                      kas sa tõesti uskusid sitas vormis olevat Arsenali ,et suudavad 4-0võita isegi ilma sellependla ja punase kaardita
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                        Kallike me räägime teisest mängust.
                        Rahu... rahu... mõistan, et emotsioonid laes ja sellist tulemust kahurid ei väärinud... mul jäi karp lahti, et kui tugevalt tehti pressi mille tulemusena meie mehed lihtsalt palli kaotasid aga palun säilita nüüd ise mingi väärikus (loe: ei ole sulle siin keegi "kallike", või noh kui ka on, siis miks sellest siin foorumis röökida... naistepäev on vist homme)
                        Penalti oli õige ja keegi meist pole Nastja, et ennustada ala... mis siis oleks saanud kui oleks piirdutud kollasega jne.
                        aga ega kohtunik pole selles süüdi, et üldse selline võimalus tekkis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          kas sa tõesti uskusid sitas vormis olevat Arsenali ,et suudavad 4-0võita isegi ilma sellependla ja punase kaardita
                          Las ma selgitan. Enne mängu loomulikult polnud mingit usku. Aga nähes esimest poolaega ja seda, et meestel on lõpuks jälle tahe midagi teha olemas, siis 20 mindi järel kui 1:0 löödi mõtlesin küll, et kui nüüd enne poolaega või kohe teise poolaja alguses 2:0 ära lüüakse, võib asi huvitavaks minna.

                          Kommentaar


                            Nagu vana-aasta õhtu Kölnis. Kari võõramaalasi tuli ja kabistas kohalike tirtse - Too soon?
                            Muidugi Arsenali fännide nazi höiked Neueri suunal oli ka klassika... krdi neandertaalased

                            Kommentaar


                              huh. rasked mängud. õnneks kahe mängu kokkuvõttes kohtunik päästis ja tassis seekord Bayerni edasi. Muidu oleks ikka väga raske olnud
                              /s.
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                isegi ülekanne alahindas Bayerni skoorivõimalusi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X