320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nvm

    ...........
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
      Mis nipiga Bayern 12 mängijat väljakule sokutab ?
      Sest ühe mängija nimi ongi Ishmael või Khalid.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        nvm

        ..........
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Algselt postitas sunseek Vaata postitust
          kuna teada vaevas juba ammu krooniline depressioon, otsustas ta lõpetada. tõsi jutt.
          kas mitte ei olnud see, et palju vigastusi tuli ja sellest andis alla et nüüd aitab. palju suurema aja vigastatud kui terve.

          depressioon oli tal ka muidugi kus ta tükk aega arsti juures oli sellega aga see ei olnud põhjus.

          Kommentaar


            Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
            Nüüd saad aru?
            mina näen seal küll 3 keskkaitsjat + 2 äärekaitsjat + 3 poolikut + 2 ründajat ehk siis 3+2+3+2= ütle nüüd number (väravavaht pane ka veel juurde ehk siis number 1)

            Kommentaar


              Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
              Nüüd saad aru?
              formatsioonis 532-s on mu pakutu
              tundub, et kui matemaatikas liitmist õpetati siis vaatas too Chelsea fänn Chelsea TV-d

              Kommentaar


                Umm...ma paneks ka siis oma ulmeka kui juba formatsioonide loopimiseks läks:

                Rensing
                Sagnol - Ismael - Lucio - Lahm
                Ribery - Van Pomm - Seakasvataja - Ze
                Toni - Klose
                Et miks nii? No vot need on seuksed jorsid kes kindlasti pingil istuda ei saa, vastasel juhul on nutt taevani. Ja kuna nad on korralikud pelajad siis vist Ottol ei jää suurt midagi üle kui 4-4-2 te kasutada. Rensing Olli aseme kuna ta on hoiatanud vähese mänguaja puhul kohvrid pakkida ja see klubile eriti ei meeldiks. Ismael Danieela asemele, kuna Otto viimast eriti ei taluvat ja ka lahkumiskõlakaid on kuulda. Seakasvataja keskel kuna see on temategelik koht. Hooaja keskel võidakse Klose Poldiga asendada, oleneb kuidas kumbki oma vormikõvera püsti saab. Hooaja küsimärgid on muidugi meite latiinod Sousa ja Santos. Üks pole suutnud end mängumehena näidata ja teine on uustulnuk. Ka on mul suured kahtlused Schlaudraff kasulikuses... Mis ülejäänud punti puutub siis internatsionaalid pannakse pinki nüüstama ja noorsakslased üritatakse loodetavasti kuhugi laenule sokutada.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  ei oskagi midagi arvata aga santa claus tegi kolumbia vastu kübara.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    ei oskagi midagi arvata aga santa claus tegi kolumbia vastu kübara.
                    küll ta varsti jälle vigaseks saab...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mehis Vaata postitust
                      küll ta varsti jälle vigaseks saab...
                      loogiline on et varsti on vigane, nagu owen noh......kui välja arvata mänguoskus

                      Kommentaar


                        Vaatame mitu korda ta USA vastu palli puutuda saab, siis võiks nagu edasi arutada. Kolumbia nüüd hetkel küll mingi giga-vinge-mega meeskond pole...
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Võõrsilvorm on siis, ma eeldan, midagi sellist:

                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Võõrsilvorm on siis, ma eeldan, midagi sellist:

                              Juba eelmine hooaeg oli midagi sellist...
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                no las ta olla peale, minu huumor on jah kaunis peenike..
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X