320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ju ei väidagi et ballack halb mängija on. Kui ta bayernis oli oli ta raudselt kõige olulisem mängija

    Kommentaar


      Krt pinda käib kui keegi 2 postitust järjest teeb. Ajab natuke segadusse vahest kui vaatan, kas keegi midagi on kirjutanud. Oli küll off topic aga elame üle.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas karl15 Vaata postitust
        schweini ju noor ka 22 vist oli.Tal aega ennast tõestada küll.Koondises ta põhitegija ja ka hitzfeld usaldab teda
        Usu mind pole ta enam mingi põhitegija. Pärast suurepräast hooaega on sellele kohale Hitzls ikka pädevam. Lisaks saab ka Hitzls koguaeg praktikat.

        Üldiselt on sellel noormehel kõik eeldused olemas, et ässata räigelt kuid tema põhiprobleem on see tühi pea mis eriliselt ideid ei anna peale keskele kontrollimise ning umbes peale lajatamise. Vahest tal isegi joppab.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Usu mind pole ta enam mingi põhitegija. Pärast suurepräast hooaega on sellele kohale Hitzls ikka pädevam. Lisaks saab ka Hitzls koguaeg praktikat.

          Üldiselt on sellel noormehel kõik eeldused olemas, et ässata räigelt kuid tema põhiprobleem on see tühi pea mis eriliselt ideid ei anna peale keskele kontrollimise ning umbes peale lajatamise. Vahest tal isegi joppab.
          Paraku olen ka mina samal arvamusel. Kuid, mina usun, et seoses tema vanusega on tal lootus areneda ja vaneda mingist uuest küljest. Kui ta ei õpi äärel lõpuni minema, siis ehk areneb nagu Ze Robertogi keskele kas kaitsvamasse(jumal teab) või ründavamasse vormi. Aega nagu on - kaugelt meenutab kuju Effiet ja lootus uuest Effiest oleks taevalik.

          Kommentaar


            tõesti jumal andku et schweinist tuleks uus effie siis oleks Bayern päästetud
            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

            Kommentaar


              Effenberg oli ründaja jh.Koos Elberiga olid nad päris tugev jõud

              Kommentaar


                tänud

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                  Effenberg oli ründaja jh.Koos Elberiga olid nad päris tugev jõud
                  Effenberg oli minu tead poolkaitsja. Janker oli Elberiga ründes
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    ja effie oli poolkaitsja rünnakute algatja mängujuht ja suurepärased karistus löögid....
                    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                    Kommentaar


                      Effenberg oli poolkaitsja, mis krdi ründaja. Pealegi Basleri karistuslöögid olid etemad.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        eriti see löök oli hea baslerilt mis ta manu vastu 99 lõi.Kahju muidu lõpust krt

                        Kommentaar


                          Täna mäng siis burghauseniga.Klose ja Ribery ka tagasi

                          Kommentaar


                            VS2 näitab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Effenberg oli poolkaitsja, mis krdi ründaja. Pealegi Basleri karistuslöögid olid etemad.
                              Seda kindlasti...Minu läbi aegade lemmikpallurid on just karistuslöökidega silmapistnud - Brehme, Basler, Scholl... Kuigi ilusaimad on ikka mängust löödud - Brehme Serbia vastu MMil 4-1 võidumängus keerutas ühe vasakult parema jalaga ja no see Basleri värav Kiievi Dünamo vastu paremast nurgast vasakuga taha ülesse - legendaarne!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                VS2 näitab.
                                Lisaks Viasat Spordile näitab seda mängu ka ARD ehk Saksa 1.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X