320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Mina ainult tema puhul nii kriitiline poleks, sest see tal alles esimene mäng peale vigastust.
    Loogiline, et tema vorm pole veel selline nagu peaks olema.
    Ei no, füüsis füüsiseks, aga no tra. Esimese värava puhul tegeles ta millega? Fakk, sa ei ole left winger ja kui ei jaksa tagasi joosta, siis ei roni nii kõrgele. See, kuidas Mbappe ta löögipettega marju korjama saatis on ka legendaarne. Ma kujutan ette, kuidas irvhambad seda gifi igale poole toppima hakkavad. Miksivad sellel Boatengi kaerajaani vs Messi ka juurde ja ilus kombogif.
    Muidu ma väga ei virisegi, sest PSG on lihtsalt nii clutch ja meil kaitseliinis aeglane Martinez + noor Süle ja väravas Ulreich.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Ei no, füüsis füüsiseks, aga no tra. Esimese värava puhul tegeles ta millega? Fakk, sa ei ole left winger ja kui ei jaksa tagasi joosta, siis ei roni nii kõrgele. See, kuidas Mbappe ta löögipettega marju korjama saatis on ka legendaarne. Ma kujutan ette, kuidas irvhambad seda gifi igale poole toppima hakkavad. Miksivad sellel Boatengi kaerajaani vs Messi ka juurde ja ilus kombogif.
      Muidu ma väga ei virisegi, sest PSG on lihtsalt nii clutch ja meil kaitseliinis aeglane Martinez + noor Süle ja väravas igihaljas Sven.
      Ära nende irvikute pärast muretse, netis ka piisavalt materjali kuidas sakslased Braziiliat mõnitasid või kuidas Messi Schweinsteigeri poolt kotti pandi, eks selliste Gifijate ainuke lõbu olegi need üksikud hetked.

      Kommentaar


        Carlo - parima istekohaga pealtvaataja juba aastast 2016
        Hingan sügavalt sisse ning homme loodetavasti ärkan uudise peale, et Carlo jäi Pariisi, sest sealt on odavamad otselennud Itaaliasse.

        Kommentaar


          saab guardiola vilju maitsta, miks kõik carlot heidivad, mängijad olid platsil. Rib ja Rob juba vanad kah.

          Hooaja alguses ütlesin, et saab raske olema ja kõik olid siin püha viha täis ja rääkisid kui hea seis on.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            saab guardiola vilju maitsta, miks kõik carlot heidivad, mängijad olid platsil. Rib ja Rob juba vanad kah.

            Hooaja alguses ütlesin, et saab raske olema ja kõik olid siin püha viha täis ja rääkisid kui hea seis on.
            Miks kõik Carlot heidivad?
            Sest ta kordab samu vigu, ikka ja jälle uuesti.
            Tema juhendamisel on Bayern ainult üksikud korrad näidanud head mängu, samas need samad mängijad säravad oma koondiste eest mängides. Seege on Carlo ühine nimetaja ja selge süüdlane kõigile, kes Bayernit iga mäng vaatavad.
            Ka trennides laseb ta ainult sooja teha ja siis mängitakse 11 vs 11.
            Puuduvad ideed, visioon või miskit plaanilaadsedki.

            Kommentaar


              Andke Carlo aga heaga meile. Win-win.

              Kommentaar


                Kui eelnev treener lasi mõnuga vanade rasvade peal ja meeskonna tuleviku peale ei mõelnud, siis nii juhtubki.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Kui eelnev treener lasi mõnuga vanade rasvade peal ja meeskonna tuleviku peale ei mõelnud, siis nii juhtubki.
                  No ma pole kunagi Pepi fännanud ja mulle tema stiil ei istunud aga oli näha, et meestel on konkreetsed suunitlused antud, isegi mina sain aru, mis eesmärgil teatuid liikumisi tehakse jne.
                  Tõsi, et Pepil on oma osa selles, et lasti mitmed talendid nagu Götze raisku ja kohe ei taibanud ka tema kuidas Müllerit õigesti kasutada aga kõik vähemalt toimis meeskondlikult.
                  Carlo puhul ei saa ka mängijad aru mida neilt soovitakse, sest pole ühtegi liikumist, mida oleks harjutatud... ma vaatan neid trenne lives ja olen näinud kuskil maakoolis ka paremat ettevalmistust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Andke Carlo aga heaga meile. Win-win.
                    Olge lahked, ise tuleb järgi minna või saadame lähimasse pakiautomaati.
                    Raha võite kanda minu osta.ee kontole.
                    Aga hoiatan, et isend on kasutatud ja võib esineda defekte.*
                    Üks kulm tal oli kohe tehasest tulles selline ja tasuta anname kaasa 3 kilo Nicorette nätsu.
                    Enne kauba soetamist julgelt helistada.

                    * kastreerimine lisatasu eest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Kui eelnev treener lasi mõnuga vanade rasvade peal ja meeskonna tuleviku peale ei mõelnud, siis nii juhtubki.
                      Mis siis Carlo point treenerina on? lihtsalt istuda ja vaadata? 2 suve on tal olnud Robbenile ja Riberyle väärilised asendused leida või Lewale konkurentsi tuua...

                      Kommentaar


                        Päris palju kornereid, täitsa tubli esitus heh

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Luukere Vaata postitust
                          Mis siis Carlo point treenerina on? lihtsalt istuda ja vaadata? 2 suve on tal olnud Robbenile ja Riberyle väärilised asendused leida või Lewale konkurentsi tuua...
                          tänapäeval ei saa 30 milliga enam mehi nii kergelt.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Suvel pandi Hoffenheimis valele lepingule allkiri Sule või Rudy asemel oleks pidanud Nagelsmanni tooma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              tänapäeval ei saa 30 milliga enam mehi nii kergelt.
                              Asi pole ju mängijates, sest samad mängijad on koondiste eest kunnid.
                              Pigem sõitis Carlo oma esimene hooaeg Pepi rasva peal ja nüüdseks on ka see täielikult ammendunud.
                              Kvaliteeti on platsil ja pingil piisavalt aga kui puudub plaan, siis see näebki välja nagu külajalgpall jaaniõhtul.

                              Kommentaar


                                Tunnen end praegu Moyesi aegse Unitedi fännina,heh

                                Kommentaar

                                Working...
                                X