320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma olen kuulnud, et vigastatud mängijatele makstakse Saksamaal teistmoodi (mingi aeg palka ja siis miinimum või keskmine palk or sth). kuidas on lood vallandatud treeneritega?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      ma olen kuulnud, et vigastatud mängijatele makstakse Saksamaal teistmoodi (mingi aeg palka ja siis miinimum või keskmine palk or sth). kuidas on lood vallandatud treeneritega?
      See vast sõltub tingimustest aga Carlo saab meid lüpsta 2018 aasta lõpuni või kuni leiab uue ameti, ehk siis on tal võimalik puhata ja teenida 15 milkut aastas logelemise eest... ehk siis täpselt see sama tegevus, mida ta on juba aasta + paar kuud harrastanud.

      Kommentaar


        Carlo lahti lasta pole parim asi vast kuna treener ikkagi ju hea. Miks lasti ta lahti ikkagi? Tekib see küsimus?

        Tuchel saab hakkama vä?
        ..ja nii ongi

        Kommentaar


          eks aeg näitab aga Rumminige on ka ühenduses Juppiga ehk tuuakse pensioni põlve pidav Jupp tagasi ja hakkame seda vanat head Bayernit taas nägema.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
            Carlo lahti lasta pole parim asi vast kuna treener ikkagi ju hea. Miks lasti ta lahti ikkagi? Tekib see küsimus?

            Tuchel saab hakkama vä?
            Sest Ancelotti best before on selgelt läbi. Lahti lasti sellepärast, et mängupilt on ideetu ja uskumatult nüri. Ma olen mõnda Bayerni mängu vaadanud see hooaeg ning tuleb tunnistada, et isegi värvi kuivamine on põnevam. Igati õige otsus, sest hetkel on hooaeg veel niivõrd varajases faasis, et uuel treeneril on vähemalt lootus sellele pundile elu sisse puhuda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
              Carlo lahti lasta pole parim asi vast kuna treener ikkagi ju hea. Miks lasti ta lahti ikkagi? Tekib see küsimus?

              Tuchel saab hakkama vä?
              Carlo oli hea, seda kinnitavad varasemad tulemused teiste klubidega aga Bayernis ta ebaõnnestus ja rõõmustav, et seda võimalikult kiiresti mõisteti. Mängupilt oli alguselt peale piinlik, ise oli ta jäärapäine ja keeldus midagi muutmast.
              Loe varasemaid kommentaare ja saad vastused oma küsimustele.
              Isegi jahukott saaks Carlost paremini hakkama

              Kommentaar


                Jumal tänatud, et see juurikas läinud on. Pepi ajal olime tugevad, Carlo muutis selle pundi laisaks ja mõttelagedaks. Tucheli erilist usku ka pole aga vähemalt ehk energiline ja näitab emotsioone välja.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Jumal tänatud, et see juurikas läinud on. Pepi ajal olime tugevad, Carlo muutis selle pundi laisaks ja mõttelagedaks. Tucheli erilist usku ka pole aga vähemalt ehk energiline ja näitab emotsioone välja.
                  Juhul kui tuleb Tuchel, siis minul on näiteks temasse usku.
                  Tal väga konkreetne nägemus ja mis mulle väga meeldib on tema oskus muuta taktikat vastavalt vastasele ning vajadusel mõni suurem nimi ka pingile jätta, kui konkreetsesse plaane sel mängul ei sobi.
                  Aga ootame ja vaatame, mis saama hakkab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Jumal tänatud, et see juurikas läinud on. Pepi ajal olime tugevad, Carlo muutis selle pundi laisaks ja mõttelagedaks.
                    Ei tohiks Carlot ka maatasa kloppida. Võrdle Pepi meeskonda ja Carlo oma. Eelmine aasta võita Bundesliga ja vapralt võidelda Reali vastu sellise meeskonnaga. Justnimelt toonitan sõna meeskond. Hetkel on juba PSG ja vaat, et Monaco väljakul kui ka pingil paremate meestega. Bayern on meeskonna uuenduses ikka väga maha jäänud. Pigem läheb klubi kapsaaeda.
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Ei kommentaari.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                        Võrdle Pepi meeskonda ja Carlo oma. Eelmine aasta võita Bundesliga ja vapralt võidelda Reali vastu sellise meeskonnaga.
                        Nii, millised need suured erinevused nüüd on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                          Ei tohiks Carlot ka maatasa kloppida. Võrdle Pepi meeskonda ja Carlo oma. Eelmine aasta võita Bundesliga ja vapralt võidelda Reali vastu sellise meeskonnaga. Justnimelt toonitan sõna meeskond. Hetkel on juba PSG ja vaat, et Monaco väljakul kui ka pingil paremate meestega. Bayern on meeskonna uuenduses ikka väga maha jäänud. Pigem läheb klubi kapsaaeda.
                          Narkootikumid on pahad

                          Kommentaar


                            Kui palju selles on tõde või mitte ma ei tea, aga panen sellise info siia:
                            Sport1 got some inside details about last night and what led to Carlo Ancelotti being sacked - Next few tweets.. https://twitter.com/iMiaSanMia/statu...148416/photo/1

                            Before the game Carlo put a sheet with the names of the 11 players that will start and left without saying a word. Many were stunned & angry

                            J.Boateng was told that he will be on the bench but he was surprised that he was not included in the squad. Carlo gave him no explanation

                            The players and board felt that Ancelotti wanted to provoke everyone by his acts. There was huge anger and dissatisfaction before the game

                            There was 'extreme dissatisfaction' with Carlo's training methods and intensity which were considered as not appropriate for a top team

                            The board had to act: The decision to sack Carlo was taken in Paris - It was clear that there was no way back for him

                            5 senior players have had enough of Carlo and it was basically a case of him or them: Ribéry, Robben, Müller, Hummels and Boateng (Sport1)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KID Vaata postitust
                              Kui palju selles on tõde või mitte ma ei tea, aga panen sellise info siia:
                              Üsna usutav, sest nagu ma korduvalt olen ka ilkunud, et treeningud olid: soojendus ja pärast 11 vs 11
                              Ka ei põhjendanud ta oma otsuseid kunagi mängijatele ega suhelnud nendega peale trenne.
                              Carlo oli äge vana, meeldivalt hull aga sattus valel ajal Bayernisse.
                              Praegused mängijad vajavad kindlaid liikumisi ja selget plaani, mitte patsutust õlale sõnadega "Teeme nüüd hea mängu"

                              Kommentaar


                                Lugesin mingit Rummenigge intervjuud, kus ta tõi peamise põhjusena välja mängijatega raksu minemise. Ma ise küll arvan, et probleem hakkas pihta Lewandowski hooajaeelsest kommentaarist ja nägime vahepeal ka Ribery põtkimist. Ehk siis meeskond keeras ennast treeneri vastu üles. Tucheli puhul arvestage seda, et ta on küll andekas treener aga nii Dortmundist kui ka Mainzist lahkus ta konfliktiga

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X