320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Kas mitte üks hipsaania hiid ei läinud selle aeda, et Pep polnud põikpäine ja tuli mängijatele vastu? Aga noh, see ärahellitatuse level hakkab vaikselt sinna ühe teise alafoorumi teema kanti kiskuma, kui floppimiseks kutsutakse kolm aastat järjest CLi poolfinaali jõudmist.
    Kuna ma nüüd väga nende Bayerni tegemistega kursis pole, siis kas Pepi aja probleem polnud suuresti see, et pealelööke oli kõvasti, aga ründajad ei suutnud seda võrku õigesti leida.
    Reeglina siunab Pepi kõige sagedamini üks r-tähega sell, aga teda ei tasu väga tähele panna, kuna sealt tuleb 100 postitust, milledest ehk ühes on mõistupärast juttu. Pepi kriitikute arvates oleks Pep ainult siis oma Bayerni perioodil edukaks osutunud, kui ta kolm treblet võitnuks. Kuigi sellest aru ei saada, et kolm järjestikkust poolfinaali pole sellel turniiril just kõige sitem tulemus.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      Kas mitte üks hipsaania hiid ei läinud selle aeda, et Pep polnud põikpäine ja tuli mängijatele vastu? Aga noh, see ärahellitatuse level hakkab vaikselt sinna ühe teise alafoorumi teema kanti kiskuma, kui floppimiseks kutsutakse kolm aastat järjest CLi poolfinaali jõudmist.
      Kuna ma nüüd väga nende Bayerni tegemistega kursis pole, siis kas Pepi aja probleem polnud suuresti see, et pealelööke oli kõvasti, aga ründajad ei suutnud seda võrku õigesti leida.

      Seda saagi pole mõtet enam käima tõmmata, kui soovid, siis mine Pepi lahkumise kuupäeva juurde ja loe, mida toona arvati.
      Tõesti ära hellitatud, sest Jupp ajas lati nii kõrgele ja Pep toodi siia konkreetselt CLi võitma.

      /Minu postitus pärast Pepi lahkumist, kuskilt ei tule välja, et teda täielikuks flopiks ja idioodiks pean.

      telekavaatajalt solid post ja enamusega nõus. Samas see imeliste koduvõitude seeria BLis pole miskit suur üllatus, arvestades, et põhimõtteliselt mitte ükski klubi BLis ei oska väljaspool kodu mängida. Võta ükskõik, mis sats tänavusest BList ja vaata nende away mängude saldot, nutt tuleb ausalt kurku. Koosseis on ka tegelikult ikka väga võimas ning sellega peabki sellistele tulemustele mängima, mis aga muidugi ei vähenda Pepi saavutusi.
      Tegi küll head tööd ja kindlasti ei ole mingi suvaline teetööline, aga päris see, mille järgi ta siia tuli, jäi saamata. Need lambikaotused ei ole ka midagi nii lambised, Saksa superkarika finaalis Wolfsburgilt näiteks oli ka korralik kollaps. CLis on ka see sama kodusaldo võimas, aga võõrsil mängitakse ikkagi kehvasti, põhjuseid võib palju olla muidugi, kõik on kodus kõvad või ise väristatakse ära.
      Ma üldiselt ka ei tembelda teda failiks, aga kindlasti ei saavutanud ta seda, mida mina ootasin ning need CLi poolfinaalid jäävad päris kõvasti hinge närima. Samuti ka see fakt, et ta hakkas võitvat meeskonda kardinaalselt ümber tegema, oma leiutisi katsetama, mis muidugi pole ka halb. Sa räägid, et cojones ja asjad on vennal olemas, aga ma arvan, et tähtsates mängudes lõikaski ta sellega näppu. Eilses mängus oleks võinud ka 1-0 pealt veidi rahulikumalt võtta, mitte kõrge liiniga edasi panna.
      Oma mängu kodus lükanud ja oodanud shanssi, Atletico oleks kindlasti veidi rohkem avanenud, aga ei, miski ei lubanud seda teha. Tagantjärgi hea targutada, aga las ta olla. Gratz Atleticole ja aitäh kõige eest Pepile, oli rõõmsaid hetki kindlasti rohkem kui nukraid, aga fakt on see, et Jupp ajas lati niivõrd kõrgele, et raske oli tema saavutusteni jõuda. Ootan huviga, mis seal Citys saama hakkab.
      Ps. mind veidi häirib, et kuigi ta andis palju mänguaega ja roteeris, siis päris palju mängijaid kadus täiesti suvaliselt pildist. Rode, Gaudino, Green, Höjbjerg, Weiser said mingi hetk kõik kenasti mängida ja siis mingil hetkel otsustati, et jokk, saadame PEH, Weiseri ja Gaudino laenule ning Rode osakaal on ka kukkunud kõvasti. Samuti on ju ka Rafinha, Götze ja Thiagoga. Okei, olid vigastused, aga pärast seda on mehed(eriti Götze ja Thiago) mänginud ikka allapoole igasugust arvestust. Pluss see fakt, et Götzest ei ole siiani suudetud seda maksimumi(ma loodan) välja pigistada.
      Üldse päris palju arusaamatuid otsuseid on Pepilt tulnud, eriti formatsiooni osas, kindlasti ka palju geniaalset, aga see Thiago nii madalal mängitamine, Lahmi ja Alaba keskväljale toppimine, Martineze keskkaitsjaks ehitamine jpm.

      Kommentaar


        Jupp oleks väga hea variant ja kuigi ma väga loodan, et need uudised vastavad tõele, kuid ise ma seda ennem ametlikku teadet pean siiski ilmuks.

        Kommentaar


          Koondise eest algüheteistkümne seas viis Bayerni mängijat. Hummels, Boateng, Kimmich, Rudy ja Müller. Rudy skoorinud Kimmichi söödust seni ja Mülleril väravasööt Wagnerile. Lewa lõi kübara oma riigi eest.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Rudy värav oli mõnus mammu

            Kommentaar


              Ja Kimmich lõi seisuks 3:0

              Kommentaar


                Selle vooru ainukene negatiivne uudis on Alaba vigastus Austria eest, hetkel pole veel teada, et kui tõsise vigastusega on tegemist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Mina olen küll väga rahul, kui Jupp tuleb. Ta ei pea sel hooajal treblet võitma, jääb niikuinii fännide südamesse meie parima hooajaga ja mängustiiliga. Mulle väga meeldiks osrami väljaku ääres nägemine. Ja Pep pole mingit suppi kokku keeranud. Pull arusaam ikka inimestel.
                  Pep ei keeranud kokku midagi va.rikkus korraliku saksa jalgpalli
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Pep ei keeranud kokku midagi va.rikkus korraliku saksa jalgpalli
                    Huvitav küll, mil moel täpsemalt?
                    Milline on üldse saksa jalka?
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Pepi 3x liiga, 2x karikas, 1x klubide MM (okok, jõuti sinna tänu Juppile) ja 1x Euroopa superkarikas, lisaks veel kolm korda Meistrite liiga poolfinaal - jube fiasko küll. Lausa kohutav periood Bayernis.
                      Jah, sest Saksamaal teistest kahe peajagu üle olles on liiga võitmine nii suur saavutus. Eelmine hooaeg oli pukis Carlo, kes meeskonda isegi ei treeninud ja instruktsioone ei andnud aga liiga tuli ikka ära. Ma arvan, et see võtab asja kokku. Klubide MM ja Euroopa superkarikas oli Juppi järellainetus ju. Nagu näha, siis piisavalt võimekust, et Euroopas ennast kusagile vedada Pepil endal polnud ju.

                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Miks seda Pepi nii laidetakse? Vend vedas ülikindlalt Bayerni 3x bundesliga võitjaks -igal hooajal kui eesotsas oli. Mängiti ilusat jalgpalli ja 3x CL poolfinaali jõuda on ka ülikõva tase. Kukuti seal ju välja korra Atletico ja korra Barca ja vastu nii, et ühtegi latialt läbijooksmist polnud. Pep oli Bayerni jaoks suurepärane treener, kes oleks selle Cl ka võitnud sellise stabiilsuse pealt. Nii, et Pepi supi jutuga võite sügavalt küll perse käia kui ta teile lihtsalt ei meeldi.
                      BLi kohta vt ülalt.
                      CLis ei ole Bayerni suuruse klubi jaoks okei poolfinaalis haledalt tappa saada, kui võrdlusbaasiks on isegi LvG juhtimise all finaali jõuda (ja Juppi all võita!)
                      Also, mitu(kümmend) aastat Sinu hinnangul oleks CLi võitmiseks kulunud, kuna ükski aasta seda nägu küll polnud, et finaali oleks võinud pääseda. Ja noh, kui finaali ei jõua siis on raske mingit võistlust võita ju

                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      Aga noh, see ärahellitatuse level hakkab vaikselt sinna ühe teise alafoorumi teema kanti kiskuma, kui floppimiseks kutsutakse kolm aastat järjest CLi poolfinaali jõudmist.
                      Võrdlusbaas. CL wise (mis peaks olema Bayerni mõõdupuu) -> Jupp>LvG>Pep. Nagu päris raske on siin midagi vaielda.

                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Reeglina siunab Pepi kõige sagedamini üks r-tähega sell, aga teda ei tasu väga tähele panna, kuna sealt tuleb 100 postitust, milledest ehk ühes on mõistupärast juttu. Pepi kriitikute arvates oleks Pep ainult siis oma Bayerni perioodil edukaks osutunud, kui ta kolm treblet võitnuks. Kuigi sellest aru ei saada, et kolm järjestikkust poolfinaali pole sellel turniiril just kõige sitem tulemus.
                      Tänud tunnistamast, et minu 100 postituse kohta endiselt 1 mõistlik mõte rohkem tuleb kui Sinu 100 postituse kohta , vähemalt aus.

                      Keegi pole kolme trebelit nõudnud. Aga kolme aasta jooksul finaaligi oleks võinud ju pääseda. Ühe korra. Millest paremat tulemust - ei väsi kordamast - näitasid nii LvG kui Jupp. Seega kolm järjestikust poolfinaali oli nende kolme treeneri peale kõige sitem tulemus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Jah, sest Saksamaal teistest kahe peajagu üle olles on liiga võitmine nii suur saavutus.
                        Miks sa arvad, miks oldi liigas nii peajagu üle teistest?

                        Mitu korda võitis Jupp liigat ja mitmest katsest?

                        Bayerni probleem Pepi ajal, et teised Saksamaal ei küündinudki nende tasemeni ning kevadeni ei olnud ühtegi tõelist vastast, kellega saaks konkurentsi harjutada. Sellega Hispaania klubid Bayernit lõidki. Atletico vastu ei saadud finaali, sest et penaltitelöömine.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Keegi pole kolme trebelit nõudnud. Aga kolme aasta jooksul finaaligi oleks võinud ju pääseda. Ühe korra. Millest paremat tulemust - ei väsi kordamast - näitasid nii LvG kui Jupp. Seega kolm järjestikust poolfinaali oli nende kolme treeneri peale kõige sitem tulemus.
                          telekavaataja jõudis juba ette, aga mind ka huvitab, et kui see BL võitmine peaks Bayerni jaoks justkui elementaarne olema, siis kuidas Jupp ja LvG ainult ühel korral selle tiitli kätte said? Totaalne põrumine ju?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Miks sa arvad, miks oldi liigas nii peajagu üle teistest?

                            Mitu korda võitis Jupp liigat ja mitmest katsest?

                            Bayerni probleem Pepi ajal, et teised Saksamaal ei küündinudki nende tasemeni ning kevadeni ei olnud ühtegi tõelist vastast, kellega saaks konkurentsi harjutada. Sellega Hispaania klubid Bayernit lõidki. Atletico vastu ei saadud finaali, sest et penaltitelöömine.
                            Oldi.
                            Ollakse praegu.
                            Lähitulevikus jäädakse olema (mdea, ei pruugi grammatiliselt korrektne olla, aga Eesti keel ja tuleviku vormid).

                            Minu meelest on see ka üsna selge.
                            Miks? Sest 10st hooajast enne Pepi saabumist võideti 5. Midagi millele ühelgi teisel klubil pole võrreldavat vastu panna.
                            Miks? Sest viimasel hooajal (nagu mainisin) võideti Carlo all liiga nii, et põhimõtteliselt ei tehtud isegi normaalset trenni ja mängijad polnud treeneri seljataga (!)
                            Miks? Sest meeldib see kellelegi või mitte, pikas perspektiivis on klubi finantsvõimekuse ja tulemuste vahel väga tugev seos. Ja Bayern on teistest (sh Dortmundist) tugevalt üle. Selles mustris oli tõesti kõrvalekalle 2 hooaja jooksul kui Dortmundil oli tõeline hiilgeaeg 2010-2011; 2011-2012; 2012-2013; 2013-2014 - aga isegi neist neljast aastast kahel viimasel suutis ikkagi Bayern oma võtta. Ja pärast seda on Dortmund ära vajunud (mida näitab ka nende CL performane ((JÄLLEGI võrreldes varasema baasiga))

                            Jah, Juppi all võideti 1st hooajast 2. BLi vaates oli Pep edukam kui Jupp. Sellega nõus.
                            Samas Juppi all CLis I hooajal finaali jõudmine ; II hooajal võit.
                            Pepi all poofinaal-poolfinaal-poolfinaal.

                            Ühe asja täpsustaks üle - ma ei nõustu absoluutselt selle ideega, et praeguse seisu alus v allakäik oleks saanud alguse Pepi ajastul. Ei. Bayern ei olnud sellel ajal kriisis kui ta lahkus. Ega pannud ta ka alust mingile tulevale kriisile. Klubi oli well-run. Oli noori talente oli kogenuid. Minu kriitika nii minevikus kui ka tulevikus oli konkreetselt tema aja saavutuste pihta.

                            Kommentaar


                              Mis te ikka vaeva näete, rainis oli, on ja jääb (eesti keel ja tulevikuvormid) peetusega vennikeseks.
                              Õnneks satub ta siia harvem ja suure osa sonimisest saab osaks vist Tottenhami teema jälgijaile.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Mis te ikka vaeva näete, rainis oli, on ja jääb (eesti keel ja tulevikuvormid) peetusega vennikeseks.
                                Õnneks satub ta siia harvem ja suure osa sonimisest saab osaks vist Tottenhami teema jälgijaile.
                                Miks nii karmilt, las ta olla.
                                Ma küll ei nõustu tema arvamusega, eriti mis puudutab Dortmundi, kel on väga vägev meeskond (kui kõik terved, siis julgen arvata, et viimaste aastate kõige kõvem komplekteeritus isegi) lõpuks koos aga olnud ebaõnne vigastuste ja treeneri poolt valitud naiivse taktikaga, eriti CLis sel aastal.
                                Ka pole need Bayerni võidetud viis tiitlit liigas tulnud mängleva kergusega.
                                Näiteks Tuchel mängis Pepi pea igal korral üle aga suutsid komistada mingite keskmike otsa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X