320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Stuttgarti tase.

    Kommentaar


      Kuidas....kuidas tra sa sellise eksimuse teed?

      Kommentaar


        Oeh...aga lähme edasi nüüd!

        Kommentaar


          Siit edasiminek oleks veel omavärav ristnurka. Kui peaks juhtuma maailmaime ja Bayern oskab kaks väravat veel lüüa, siis... Juppist on kahju. Mängupilt on hea ja mõlemas mängus on olnud vaid üks tiim platsil aga kui mängijad on harrastusjalgpallurid hooaja olulisemates mängudes, pole midagi teha.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Üks Coman, Robben ja Neuer kuluks ära selles hooaja faasis küll...

            Kommentaar


              LIHTSALT LÖÖGE PALUN OMA OLUKORRAD ÄRA!!!! Kuigi Navas on vist Kahni liha söönud...
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Mul on täiesti savi, kui palju oldi mänguliselt üle ja kui palju loodi olukordi. Fakt on see, et fänne veeti 200% alt oma amatöörliku jandiga. Ulreich jätke koos Rafinhaga Hispaaniasse maha. Aasta saamatud 2017/18. Kaunist und.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Müüge Lewandowski Reali maha ja äkki järgmine aasta õnnestub.

                  Kommentaar


                    Müller - Lewa duo oli tasemel.
                    Meh.

                    Kommentaar


                      Väljalangemises saab ainult ennast süüdistada mitte kohtunikke või Reali ülemvõimu (mida tegelikult polnudki) vms. Otsustavaks said individuaalsed suured prohmakad, mida Rafinha ja Ulreich pole varem terve hooaja jooksul kordagi teinud, aga meelde jäävad nad nüüd just nende stseenide tõttu. Lisaks veel see, et kahe mängu peale ei suudetud kõiki neid tekkinud võimalusi ära lüüa. Siin vaataks just Lewandowski ja ka Mülleri poole, kes olid ikka päris kahvatud. Muidugi ka kõik need vigastatud. Esimeses mängus pidi Jupp kõik 3 vahetust sunnitult tegema.

                      Kommentaar


                        jõhkralt tänulik olen.

                        Jõhrkralt tänulik olen, et mul on kapis rahusteid, fakk.

                        EI oskagi midagi öelda nagu. Võimalusi nagu oli.. tahtmist nagu ka oleks olnud..veidi..aga see, et..
                        ah perse ma ei kirjuta täna midagi, benso hakkas tööle.

                        Head ööd.
                        A kohtunik võiks ikka sisse istuda.moe pärast.
                        MIA SAN MIA!

                        Kommentaar


                          Pinget oli õhus, kuid praegu saab üldiselt süüdistada ennast. Muidugi ei tea, mis oleks olnud kui Marcelo käepalli oleks nähtud, äkki Ramos vs Lewa ei olnud ka puhas, kuid ise sai antud kandikul 2 väravat Realile individuaalsete eksimustega (Ulreich ja Rafinha). Sellises staadiumis ei tohiks nii tihti ennast täis lasta. Realiseerimine olgu, täna vähemalt polnud 100 protsendi võimalusi. Kiidaks vähemalt nii palju, et "maailma parim" oli mõlemad mängud hale vari (täna töötas kaitses natukenegi).

                          Kommentaar


                            Äge mäng oli tegelikult, langeti vägeva võitlusega. Ulreichi eksimus muidugi kokkuvõttes nullis esimese poolaja kindla pendla. Kokkuvõttes kaotasime ikkagi väga kehva kodumänguga.

                            Kommentaar


                              KOLMAS LIIGA on see Ulreich!! Mida see vend mõtles seal? Tra tee neid prohmakaid kuskil lambises Bundesliga mängus, mitte sellises mängus, sellisel ajal.

                              Kommentaar


                                huvitav mida Neuer tunneb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X