320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah lõpetege, Jamest millegist süüdisada see läheb juba väga piinlikuks!

    Kommentaar


      irww ega James võeti pm 30sekundit pärast seda välja kui oli palli auti löönud. selle ajaga ei oleks martinez suutnud end valmis panna ja vahetust ette valmistada ehk siis see vahetus oli juba varem ära planeeritud. see palli auti löömine ei muutnud midagi.
      Madridista

      Kommentaar


        Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
        Ah lõpetege, Jamest millegist süüdisada see läheb juba väga piinlikuks!
        Keegi pole Jamesi mitte milleski süüdistanud. Tegu on suurepärase mängijaga, kes on hooaja arenedes muutunud järjest olulisemaks lüliks Bayernis. Mõmmik juhtis lihtsalt tähelepanu Jamesi liigsele aupaklikkusele oma endise koduklubi vastu.

        Kommentaar


          Olen ka selles osas poolt, et Robbery tuleks teele saata suurte emotsioonide ja tänuavalduste saatel klubile osutatud au ja teenete eest ja minagi lisaks sinna veel Lewa. Sa võid ju olla 39 värava mees aga kui sind pole hooaja tähtsaimates mängudes kusagil, pole sa järelikult ikkagi nii kuradima hea midagi. Bundesliga konkurentsis lööb sul Bayernis Lukaku kah 39 kolli. Vaja on suurte mängude ründajat. Ma küll ei mäleta nende saldot knockoutides aga kaks Mariot olid mulle meelepärasemad ründajad. Mandzukic oli meeletu töövõimega ja Gomez skooris eikusagilt.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Mariod olid koos mänguaega jagades resultatiivsemad kui Lewa sel aastal. Seda ka CLi playoffides. Kuid eks Müller mängis ka paremini ning tema roll platsil oli selgem. Taktikaliselt tegi Jupp kõik õigesti, et võita seda mängu. Suvel peab hädasti wingeri soetama.

            Kommentaar


              Pean selles osas nõustuma, et ei oleks ülemäära kurb kui Lewa nahhi saadetaks... ilmselt keerulisem küsimus oleks see, et kes asemele tulema peaks?

              Ribery osas tundub küll, et rong on läinud - nagu varasemalt juba mainisin siis süda on sees suur, aga jalad ei liigu enam nii, et midagi teravat luua. Robbeni ma üheks hooajaks jätaks JUHUL KUI ta on nõus aktsepteerima, et ta suures osas mängudes vahetuspingil ja toob sealt vajalikku teravust. Näiteks eilegi - lööge või maha, Robbeni vasakut jalga oleks kohe hirmsasti vaja olnud. Aga no kui ta muidugi sellise pakkumisega ei nõustu siis pole midagi teha. Vähemalt ühte korralikku wingerit oleks vaja nagunii (eeldusel, et Gnarby ei tule ja jalaga ust lahti ei löö kohe)...

              Samas kaitseliiniga on asjad ilusad. Hummels, Boateng ja Süle on päris head keskkaitsjad; Alaba ja Kimmich on minu jaoks lihtsalt absoluutsed maailma tipud. Neueriga kui terveks saab, on väravahtide osas ka asjad timmis. Keskvälja osas praegu suisa ülemehitatus, leidub ka igat masti mehi - on kaitsvamad Martinez ja Rudy; on box-to-box Tolisso ja Vidal; on ründavama suunitlusega mehi nagu Thiago ja James.

              Ehk siis seis on hea, prioriteediks võiks olla nimetet positsioonid - winger, võimalik Lewa väljavahetus ja ideena võiks äärekaitsesse mõelda ka back-up'ide peale...

              Kommentaar


                puhas props Juppile. Vana tuli ja näitas klassi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas feedme Vaata postitust
                  huvitav mida Neuer tunneb

                  https://www.clippituser.tv/c/mqzwdl
                  Mida arvas Tolisso, kui ta ründajale kena pehme palli jooksu peale andis?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    ohh. hommikul nüüd ärgates , rahustite mõju all ilmselt, ei tundugi maailm enam nii rõvedais valge-kuldseis (ega ka kollastes) toonides.
                    Nüüd on õnneks pohlad, moe pärast võiks 'Pool või Roma selle jama nüüd kinni panna, aga me kõik teame, kuidas Ronaldo seda kolmandat tõstab ja siis 15 elulooraamatut kirjutab.

                    Kaitsjatele propsi, et väravaid lõid. Lewa ilmselt oli juba mõtetega ise Bernabeul, Müller ei ole kunagi ega hakka ka särama paremal äärel, aga sättis ka tema nagu naise rindu, seda palli.


                    Õnneks tuleb suvi ja siis saab emm emmil taas poistele kaasa elada, seniks aga hea muusika ja kange weed ja vähem stressi palli pärast - mulle ei maksa keegi 200k nädalas, et ma südari saaks.
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      puhas props Juppile. Vana tuli ja näitas klassi.
                      See ongi asja juures kõige magushapum - treeneritöö on lihtsalt niii maailma teisest klassist, et reaalselt ei ole olemas ühtegi teist vana, kes tuleks ja sisestaks lootust, et järgmine aasta paremini. Mees tegi kõik nii, nagu peab, aga kui töölised töö ajal instasse pilte teevad, siis ei saagi ju see asi kasumit toota.
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        https://www.clippituser.tv/c/bnrlpv - mind jäi see kummitama

                        Sülelt lihtsalt nii hea pall liini taha ning Real magas täiesti maha, kuid edasine on minevik. Keegi teravam oleks võinud selle maasika ära realiseerida. Oleks saanud lüüa ning isegi teise äärde sööta, vaba mees oli jooksmas.

                        Kommentaar


                          Mingil määral kurb väljakukkumine, mänguliselt selgelt paremad, aga kui vastastele kahes mängus niimoodi kinkida, siis sellises faasis juba loeb see kaalukausil päris palju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas denisss Vaata postitust
                            ohh. hommikul nüüd ärgates , rahustite mõju all ilmselt, ei tundugi maailm enam nii rõvedais valge-kuldseis (ega ka kollastes) toonides.
                            Nüüd on õnneks pohlad, moe pärast võiks 'Pool või Roma selle jama nüüd kinni panna, aga me kõik teame, kuidas Ronaldo seda kolmandat tõstab ja siis 15 elulooraamatut kirjutab.

                            Kaitsjatele propsi, et väravaid lõid. Lewa ilmselt oli juba mõtetega ise Bernabeul, Müller ei ole kunagi ega hakka ka särama paremal äärel, aga sättis ka tema nagu naise rindu, seda palli.


                            Õnneks tuleb suvi ja siis saab emm emmil taas poistele kaasa elada, seniks aga hea muusika ja kange weed ja vähem stressi palli pärast - mulle ei maksa keegi 200k nädalas, et ma südari saaks.
                            Midagi taolist?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              umbestäpseltniiongi.
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Comani näol on Frängi koht kaetud. Parem winger aga on vaja tuua keegi maailmastaar. Salah 🤣
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X