320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Costa minek peaks praktiliselt kindel olema (viimased jutud 6 + 40 miljonit, mis on minu arvates üle ootuste hea summa Bayerni kohta). Samuti meedia räägib täna, et Gnabry laen Hoffenheimi on kindel. Seega kaks äärt minema....huvitav.

    Kommentaar


      Bayern andis just teada, et võttis James Rodriqueze Real Madridist kaheaastasele laenule!

      Kommentaar


        Algselt postitas KID Vaata postitust
        Seega kaks äärt minema....huvitav.
        Vanadekodu on ju äärtel olemas.... Kohati ei saa ikka Bayerni loogikast aru. See Costa minemalaskmise teema on minu meelest ikka totaalne ämber. Või noh mitte konkreetselt see minemalaskmine (sest summa on norm) aga just see, et asi nii kaugele üldse läks, et ta lahkuda soovib. Minu meelest oli ta täpselt selline tüüp keda Bayernil vaja oleks. Plahvatuslik äär, kes kaitse ribadeks tõmbab. Võiks sellest Robery kultusest juba üle saada. Miski pole igavene. Kedagi äärele juurde ka tuuakse. Vastasel juhul kõlab nagu järjekordne CL-i fail.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Vanadekodu on ju äärtel olemas.... Kohati ei saa ikka Bayerni loogikast aru. See Costa minemalaskmise teema on minu meelest ikka totaalne ämber. Või noh mitte konkreetselt see minemalaskmine (sest summa on norm) aga just see, et asi nii kaugele üldse läks, et ta lahkuda soovib. Minu meelest oli ta täpselt selline tüüp keda Bayernil vaja oleks. Plahvatuslik äär, kes kaitse ribadeks tõmbab. Võiks sellest Robery kultusest juba üle saada. Miski pole igavene. Kedagi äärele juurde ka tuuakse. Vastasel juhul kõlab nagu järjekordne CL-i fail.
          1) Ehk oled asjaga more in depth kursis, aga minule on jäänud mulje, et Costat lihtsalt ei peetud piisavalt heaks. Et pigem oli klubipoolne soov tema minema saata? KUI (ja rõhutan kui) nii, siis polnud ju "minnalaskmine" vaid nah*ui saatmine.
          2) Kui nüüd vaatad hiljutist pommuudist tšut üleval pool, siis selles ka ehk osa selgitusest?

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            . 2) Kui nüüd vaatad hiljutist pommuudist tšut üleval pool, siis selles ka ehk osa selgitusest?
            Kas James on päris ääremängija? Pigem ütleks nr 10.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Kas James on päris ääremängija? Pigem ütleks nr 10.
              Saab äärel ka hakkama, koondises mängib koguaeg seal, oleneb muidugi formatsioonist.

              Kommentaar


                5M aastas plus 35M väljaostuklausel. Korralik steal ikka Byerni poolt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  5M aastas plus 35M väljaostuklausel. Korralik steal ikka Byerni poolt.
                  allikas? Pls kui panete mingi numbri või kõlaka, siis pange allikas ka.







                  // Suve parim tehing ma usun. Well played Reschke.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Kas James on päris ääremängija? Pigem ütleks nr 10.
                    Kui palju tänapäeval enam traditisioonilisi wingereid kasutataksegi?
                    Ta päris selline Ribery stiilis winger tõepoolest pole, samas pole seda ka otseselt Robben (võiks öelda, et inverted winger). Aga praegu liigub üldine trend sinnapoole, et aina enam kasutataksegi selliseid universiaalseid mehi ründaja taga.

                    Kommentaar


                      Päris tark diil tõesti - 45milli. Olen kindel, et kui Real oleks ta koheselt müünud, poleks summa alla 60. jäänud. 4-2-3-1 formatsioonis pigem tal koht CAM'ina olemas ju.

                      Kommentaar


                        Costa to Juve ka done, super.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Costa to Juve ka done, super.
                          Sky Italia and Sky Germany both confirm Costa to Juve is a done deal: one year loan for €6m + Obligation to buy next summer for €40m
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Jamesi puhul räägitakse kaheaastasest laenust (€5M aastas) ning võimalik väljaost €60M. Kõlab vähe usutavam number kui €35M. James võib mängida edukalt nii keskel, vasakul äärel kui ka paremal äärel. Ancelotti käe all Realis sai väga hästi hakkama ka keskväljakolmikus (valiti liiga parimaks keskpoolikuks).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Jamesi puhul räägitakse kaheaastasest laenust (€5M aastas) ning võimalik väljaost €60M. Kõlab vähe usutavam number kui €35M. James võib mängida edukalt nii keskel, vasakul äärel kui ka paremal äärel. Ancelotti käe all Realis sai väga hästi hakkama ka keskväljakolmikus (valiti liiga parimaks keskpoolikuks).
                              Usutav või mitte aga kõik räägivad, et oli ikka €35M, ka Marca muutis oma esmalt pakutud €60M ära.
                              Arvestades, et klubide juhid saavad hästi läbi, siis pole ka võimatu. Vast varsti selgub ning saame kõik targemaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Vanadekodu on ju äärtel olemas.... Kohati ei saa ikka Bayerni loogikast aru. See Costa minemalaskmise teema on minu meelest ikka totaalne ämber. Või noh mitte konkreetselt see minemalaskmine (sest summa on norm) aga just see, et asi nii kaugele üldse läks, et ta lahkuda soovib. Minu meelest oli ta täpselt selline tüüp keda Bayernil vaja oleks. Plahvatuslik äär, kes kaitse ribadeks tõmbab. Võiks sellest Robery kultusest juba üle saada. Miski pole igavene. Kedagi äärele juurde ka tuuakse. Vastasel juhul kõlab nagu järjekordne CL-i fail.
                                Minu arvates Costa nahhui saatmine ja tema pealt veel teenimine on väga mõistlik tegevus. Costa oli fantastiline esimesed 6 kuud aga seda süsteemis, kus tema tugevused tulid paremini esile. Hiljem hakkas tema või tema agent avalikult palka juurde nõudma ning sellist asja Bayernis ei taluta... mäletame hästi, mis juhtus Kroosiga. Kui sai selgeks, et raha niisama ei jagata muutus ka mäng tujutuks ja kohati lausa piinlikuks. Seega õige otsus ning keegi teda igatsema ei hakka.
                                James suudab mängida ka väga edukalt äärel, koondises ta just tihti seal mängibki. Tasub veel meenutada, et ka Ribery enne meile tulekut äärel väga tihti ei pallinud.
                                Seega äärtel Coman, James, Ribery, Robben + Müller.
                                Kuna häid puhtaid ääri on keeruline leida, siis pigem tundub, et Bayern on vaikselt loobumas sellest taktikast... andes ründavale kolmikule suurema vabaduse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X