320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    Kahjuks vaatasid sa siinkohal Mülleri statistikat. 22 aastaga pea 50 mängu oleks päris hull. Mõelda vaid, mis numbrid 10 aasta pärast veel oleks. Götze on A-koondise eest pidanud siiski 29 mängu, mille jooksul on löönud pärast eilset 9 väravat = pea iga kolmas mäng värav.
    Aijah, ei kirjutanud piisavalt selgesti. Minu mõte oli seal see, et (nimi jäi vahele kirjutamata) :

    " Muidu olen koosseisuga üsna nõus, aga ei näe põhjust, miks peaks Götze ründajana alustama. Ma täpselt ei taju, mis mõttes MÜLLERIGA rahul pole olnud - mees tegi klubi eest oma resultatiivseima hooaja karjääri jooksul (26 kolli)... "

    Ehk siis see point, et mina pigem alustaks Mülleriga ründes mitte Götzega. Aga jah, sellest lausest, tunnistan, oli raske nii aru saada.

    Kommentaar


      rainis, eks ma veel selles sõprusmängudes sees, Müller oli üpris kahvatu. Absoluutselt nõus, et Müller tegi väga hea hooaja & on selline mees, kes võib terve mängu lost olla, aga siis õige avanemise teha ja ära lükata. Vabalt võib Mülleri sinna ette panna, Götzega suht samal tasemel, vb isegi etem tõesti. Tööd teeb rohkem ja jõulisem ning ka kliinilisem.

      Juri, see kaitsev keskväli on jah murekoht, Benderid mulle väga ei ole tegelikult silma jäänudki Bundesligast, aga kahtlemata oleks hea seal valikuvõimalusi omada. Ma ei ole Khedira mängitamiseski kindel. Gündoganist on kõige suurem puudus minu arust.

      Kommentaar


        Löw kinnitas pressikonverentsil, et Lahm hakkab keskväljal mängima nagu ka MM-i peaproovis Armeenia vastu. See omakorda tähendab, et kaitseliin on praktiliselt paigas. Väike küsimärk on võib olla ainult vasakkaitsja positsioon, kuhu konkureerivad Höwedes ja Durm. Kaitsvate poolikute seas on Lahmi koht kindel ja tema kõrvale hakatakse roteerima Khedira ja Schweinsteigeriga.

        Kommentaar


          Aga Kroos? Oh juudas, Lahm - Khedira poolkaitsepaar ei tõota küll head, kumbki ei suuda mängu ehitada, kaitset lukku oskavad panna, aga me ju ei mängi sellist mängu? Ma isiklikult prooviks Lahm - Kroosi, tundub kõige parem kombo, aga kui Löw teda seal ei kasuta, siis ma ei tea küll, mis toimuma hakkab.

          Kommentaar


            Misajast Höwedes vasakut kaitset mängib, ta ju ikka pigem paremal/keskel?
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Eem, Löw ütles ju, et Portugali vastu alustab Lahm 6 peal, mitte et ta terve turniiri seal mängiks. Ma küll praegu ei viitsi tänast pressikat järgi vaadata, kuid lähtun sellest, mis Bild kirjutab. Põhiosa peaksid siiski kaitsva pooliku kohta mängima Khedira, Schweinsteiger ja Kroos. Kaitse tsementeerimisega turniiri ei võida (Khedira-Lahm). Ma tahaks näha samasugust mängupilti ja atraktiivsust nagu LAV-is. Ainult mingi närune Puyoli header rikkus kõik ära. Materjali et atraktiivselt mängida on kõvasti. Muret valmistab see, et suure tõenäosusega Portugali vastu alustav keskkaitse nelik Höwedes-Hummels-Mertesacker-Boateng on liiga puised.

              Üldiselt Portugali vastu on hea ajalugu ning keine sorgen.

              Kommentaar


                Nagu Madridi vastu oli hea ajalugu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jürks Vaata postitust
                  Nagu Madridi vastu oli hea ajalugu.
                  Portugal ei ole Madrid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                    Muret valmistab see, et suure tõenäosusega Portugali vastu alustav keskkaitse nelik Höwedes-Hummels-Mertesacker-Boateng on liiga puised.
                    Kõik keskkaitsjad tegelikult... Milleks üldse sellist asja harrastada kui sul on puhas äärekaitsja olemas kuid selle asemel et teda enda positsioonil mängitada (kus ta on 'arguably' parim mängija maailmas) lükkad teda keskväljale kus on niigi head mehed ees olemas? Belgia vähemalt saab välja vabandada kuna neil lihtsalt ei ole ühtegi arvestatavat äärekaitsjat kuid Sakslastest küll aru ei saaks.

                    Kommentaar


                      Mõttetu jah.
                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Kõik keskkaitsjad tegelikult... Milleks üldse sellist asja harrastada kui sul on puhas äärekaitsja olemas kuid selle asemel et teda enda positsioonil mängitada (kus ta on 'arguably' parim mängija maailmas) lükkad teda keskväljale kus on niigi head mehed ees olemas? Belgia vähemalt saab välja vabandada kuna neil lihtsalt ei ole ühtegi arvestatavat äärekaitsjat kuid Sakslastest küll aru ei saaks.
                      https://granito.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Portugal ei ole Madrid
                        Ronaldo on Portugal

                        Kommentaar


                          Bastian pani helikopteriga Brasiiliast Mainzi, noh, arsti juurde. Loodan, et alustab homme.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jürks Vaata postitust
                            Bastian pani helikopteriga Brasiiliast Mainzi, noh, arsti juurde.
                            Seemneid söönud või?

                            Kommentaar


                              Bastian käis siiski Brasiilias mingil FIFA poolt hiljuti veel vigastatud oldud mängijate jaoks nõutaval uuringul. Neuer ja Lahm läbisid sarnase uuringu juba saksamaal.

                              Väidetavalt tänase lõputreeningu põhjal on sakslaste homne koosseis mõneti üllatuslik:
                              Neuer - Höwedes, Hummels, Mertesacker, Boateng - Khedira, Lahm - Podolski, Kroos, Schürrle - Müller

                              Kommentaar


                                oh jumal küll..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X