320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KID Vaata postitust
    Kui siin tuli juba jutuks Löwi lahkumine koondise juurest, siis avaldan ka natuke oma arvamust. Tegelikult võib päris tõenäoline olla kui poolfinaali ei jõuta, et Löw saadetakse minema.
    Aga siiski praegu ma veel Löwi suhtes alla ei anna. Siis aga küll kui ta prantslaste vastu mingi jama kokku keerab.
    No kui soovunelmatest rääkida, siis minu helesinises unistuses elab siiski lootus, et Jupp püütakse Lõuna-Saksamaa Alpides liblikavõrguga kinni ja kutsutakse kodumaad teenima. Lootus ka sellel, et vaheaastaga on mehel uuesti nälg tekkinud. Pealegi, rahvuskoondis on ju veel ainuke koht, kus tal oma hiilgava treenerikarjääri jooksul saavutusi pole. Teeks mõned aastab head tööd ja siis saaks koondise mõnele tõsiselt heale uuema generatsiooni mehele üle anda, Hetkel neid muidugi täpselt üks ja tema on, nagu KID mainis, Dortmundiga veel mõned head aastad tugevalt seotud. Aga see selleks.

    Reaalsetest variantidest rääkides, siis päris huvitav oleks ka Thomas Tuchel. Kui Löw peakski nüüd lahkuma, siis oleks mees ka kohe saadaval vabana, sest Mainziga sai tal joon alla tõmmatud. Oleks igatahes huvitav minu meelest. Noor, sakslane ning ülikõva motiveerija pealekauba. Viimane omadus on koondise puhul eriti tähtis.

    Kommentaar


      Õnneks keegi meie otsustada neid asju ei anna. Lahm võiks küll rb kohale tagasi paigutuda. Täielikult päri. Miroslav ja Müller koos alustama poleks ka paha.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        See, et Saksamaa kaitse reedel on Hummels, Merte, Boateng ja Höwedes on umbes sama kindel kui see, et Neuer on väravas.
        Durmi ei tooda põhisse, sest sel juhul oleks talle varem mängupraktikat antud. Lahm jääb ka kindlasti keskväljale, ükskõik ka kui totter see ka ei tundu.

        Üldiselt võib oletada, et lisaks eelnevalt nimetatud mängjatele kuuluvad 90% algkoosseisu ka Kroos, Schwein ja Müller.
        Ainukesed lahtised otsas on minu jaoks äärepoolikud. Podolski,Özili,Götze ja Schürlle seast panustaks ise Özili ja Schürlle peale.

        Mingi variant võiks ka Khedira olla, aga siis peaks taktikat suhteliselt palju muutma, mis ei tundu väga tõenäoline.

        Tucheli kiidan heaks!
        Müün jalkasärke!:
        http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Götze oli kehv nagu ta terve hooaja on olnud(vabandust rainis & co), mina dropiks ta algkoosseisust. Sai ühe 100% võimaluse, kui Kroos tulistas allanurka ja Götze oli reboundiks kohal ning mida härra tegi? Selle asemel, et Mülleril lasta tühja lükata, otsustas noorsand ikka ise peale lüüa ja muidugi väravavahti tabada, shit happens. Özil on olnud ebanormaalselt sitt, mu lemmikmängija, aga no ei saa hakkama. Kurat küll, kaua võib seda firmakat teha. Sai korra läbi korralikult ning kaitsja jõudis katma ning muidugi tuleb jälle see kannatagant pete, mida teab absoluutselt iga vend, kes kunagi Özili mängu vaadanud on. Ründefaasis ei ole tema ka millegagi silma jäänud, otsib ja otsib, kuid iseloomustama jäävad teda paljud välesöödud ja liigsed pallihoidmised, mis lõpevad pallikaotusega.
          Ootamis ? Ei ole mina siin Götzet küll oma mälu järgi haipinud. Aa... kurat, minupaha, kontrollisin üle - toona, enne Portugali mängu tahtsin Götzet algkoosseisu mingil kahtlasel põhjusel, eelnevat koosseisu vaadates lugesin pigem välja nii, et keskväljal oleks olnud Lahm-Khedira ja siis ründaja all kolmik Scürrle-Özil-Poldi , sellisel juhul tundunuks kuidagi nii, et loovust vähe - ääred võtavad ette ja keskväli kiigutab. Praegusel juhul olen igati nõus, et üks paarist Scürrle-Poldi peaks alustama (kui mitte mõlemad). Kui on Lahm-Swaini keskpoolikus ja Kroos/Özil keskel siis võiks vabalt ka mõlemad koos alustada. Turniir on näidanud, et teravust on vaja.
          Üldiselt nõustun Sinu postis toodud koosseisuga. Küsimus ainult kes nr10't mängiks. Özil on olnud üsna keskpärane ning 90 min ta vaevalt välja veab... Seega äkki alustaks Kroosiga ja tooks vahetusest Özili ?

          Algselt postitas KID Vaata postitust
          Sellisel juhul keda pakuksite uueks treeneriks? Praegu on ju ainult üks mees, kes oleks suuteline koondist edasi viima, aga tema on ühe kollase klubi eesotsas.
          Aga siiski praegu ma veel Löwi suhtes alla ei anna.
          No see on ikka selline poeetiline liialdus kohe kindlasti, et herr Klopp ainus mees on. Absoluutselt nõustun, et tegemist on väga hea treeneriga, aga see ei tähenda, et mingeid muid variante polekski. Üks tema parimaid külgi paistab olema ka selline man management ja mängijate arendamine, samas ma usun, et puht taktika osas on treenereid, kes talle alla ei jää. Pean silmas kedagi sellist pragmaatilist ja konkreetse stiiliga treenereid nagu LvG (jah, võite nüüd teha nalju tema Bayerni viimase hooaja teemal) vaadake mis ta on välja pigistanud Hollandi praegusest koosseisust! Tema läheb nüüd küll ManUsse ja mitmed teised hiilgavad taktikud on hõivatud, aga see oli rohkem toodud näitena. Aga muidugi kui soovida jätkata seda rida, et Saksa koondises ainult Saksa lootsid, siis on keerulisem see valik. Juppi toomisele kirjutaks kahe käega alla muidugi!

          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Õnneks keegi meie otsustada neid asju ei anna. Lahm võiks küll rb kohale tagasi paigutuda. Täielikult päri. Miroslav ja Müller koos alustama poleks ka paha.
          Eeem, Prantsusmaa keskvälja vastu ma nüüd küll kahe ründajaga mängima ei läheks. Ja olen siin avaldanud soovi, et Klose võiks saada natukene rohkem mänguaega, aga praegu, veerandfinaalis Prantsusmaa vastu ei ole see koht mu meelest, kus (võrreldes Mülleriga näituseks) väiksema töövõimega meest alustama panna.

          Kommentaar


            LAHM ON KAITSES, MA KORDAN, LAHM ON KAITSES! Tipus on Klose, kes läheb Ronaldot lööma!!! Tigu nimega Mertesacker pingil. Keskel Khedira-Swaini. Me like. Täna tuleb võit!

            Kommentaar


              Just hakkasin kribama, väga hea, et Lahm paremal ja keskkaitsepaar Hummels-Boateng!
              Keskväljal Schweini ja Khedira kõlab ka hästi. Väga rahul lineupiga.

              Los, Deutschland!

              EDIT:
              Kuna trennis prooviti Grosskreutzi paremal, siis tõenäoliselt ei vedanud välja. Kuigi Höwedes on kõvasti kriitikat saanud, siis ma enamvähem isegi rahul, õhus on ta väga võimas ja palliga kõige sitem ka ei ole.

              Kommentaar


                Kõigepealt positiivne - koosseis on umbes selline nagu kõik soovisid, kindlasti prantslased ei oodanud sellist koosseisu. Võimalik negatiivne külg on see, et meeskond on harjunud teistmoodi mängima ja ma ei tea kui hästi suudetakse prantslaste vastu oma vana mängujoonis toimima saada. Hummelsi ja Boatengi kokkumäng, terve turniiri on ta Mertesackeriga olnud ja loodetavasti ei tooda uus keskkaitsepaar mõnda ränka eksimust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas KID Vaata postitust
                  Kõigepealt positiivne - koosseis on umbes selline nagu kõik soovisid, kindlasti prantslased ei oodanud sellist koosseisu. Võimalik negatiivne külg on see, et meeskond on harjunud teistmoodi mängima ja ma ei tea kui hästi suudetakse prantslaste vastu oma vana mängujoonis toimima saada. Hummelsi ja Boatengi kokkumäng, terve turniiri on ta Mertesackeriga olnud ja loodetavasti ei tooda uus keskkaitsepaar mõnda ränka eksimust.
                  Oleme ausad, Merte oleks täna ära söödud, ta lihtsalt on niii faking aeglane.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Oleme ausad, Merte oleks täna ära söödud, ta lihtsalt on niii faking aeglane.
                    Õige partneriga pole tema aeglus probleemiks. Arsenalis toimib koos Kosiga ülihästi - üks jookseb ringi ja teine mängib ajudega. paraku on saksamaa ülejäänud keskkaitsjad kõik samuti aeglased. Jah veidi kiiremad kui Per aga siiski mitte märkimisväärselt. Boateng ehk on sutsu kiirem teistest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Õige partneriga pole tema aeglus probleemiks. Arsenalis toimib koos Kosiga ülihästi - üks jookseb ringi ja teine mängib ajudega. paraku on saksamaa ülejäänud keskkaitsjad kõik samuti aeglased. Jah veidi kiiremad kui Per aga siiski mitte märkimisväärselt. Boateng ehk on sutsu kiirem teistest.
                      Täiesti nõus, eriti kui on ääred, kes oskavad ka palli ettepoole viia, mitte nagu kõrval oli Mustafi..

                      Kommentaar


                        Muidu, ma kõiki Saksamaa mängijaid ei tunne aga kas keegi oskab arvata millest selline keskkaitsjate uputus on tulnud ? Kas Durm ja Grosskreutz on lihtsalt ilus välja nägema toodud ?

                        Kommentaar


                          Hea ja kindel töö!

                          Kommentaar


                            Neuerilt väga hea tõrje lõpus ja hea mäng kogu meeskonnalt, ning taaskord mängitakse poolfinaalis.

                            Kommentaar


                              Minu jaoks on miinimumsoov käes, edasi karikavõiduni!
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Saksamaa ruulib! Schürrle on pask! Brasiilia/Colombia - Saksamaa tuleb väga magus mäng



                                JUMAL:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X