320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
    Juulis algab Copa America
    Alright, tundus lihtsalt oma pool aastat tagasi toimunud Rootsi-Saksa mängule, kus Rootslased hakkasid vahetama 80+ mängides muidu põhikooseisuga, samas Saksamaal debuteeris mingi 3-4 meest.

    Väravad siis ka:

    Kommentaar


      Reus lahkuski siis vigastuse tõttu saksa koondise juures... seekord ei olnud kolm kohtu seadus ja mees peab neljandat võimalust ootama..

      Kommentaar


        Badstruberi intekas. Nii siin, kui ka seal kõneleja silmad on juba järgmisel suvel toimuvale EMile suunatud...
        Samal ajal ei saanud sõprusmängus kuni 21 aastaste koondis Portugalile vastu. Kaotati 2-4, väravad: '15 Jan Kirchhoff (1-2) ja '90 Sebastian Rudy (2-4). Sain sellega vastuse ka, miks Holtby'it A koondises ei olnud, nimelt mees U-21 koondise kapten. Lisaks Kirchhoffile, Rudyle ja Holtbyle U-21 koondises nimekamatest mängijatest Portugali vastu olid koosseisus Freiburgi väravavaht Oliver Baumann ja Hannoveris põhitegijate hulka tõusnud Konstantin Rausch. Ilmselt koondise põhitegijate puudumise tõttu, suur koormuse tõttu klubides ja A koondises ei kvalifitseerunud koondis kümnekonna päeva pärast algavale EM finaalturniirile Taanis.
        Kuni A koondisesse edutamiseni ja klubides põhitegijate hulka tõusmiseni esindasid kuni 21 aastaste koondist näiteks vennad Kroosid, Götze, Contento, Ilkay Gündogan ja Andre Schürrle. Muidugi võivad nad niikaua kuni iga võimaldab veel kuni 21 aastatse koondist esindada, listis kõik olemas.

        Kommentaar


          [QUOTE=sambo1;1305481Kuni A koondisesse edutamiseni ja klubides põhitegijate hulka tõusmiseni esindasid kuni 21 aastaste koondist näiteks vennad Kroosid, Götze, Contento, Ilkay Gündogan ja Andre Schürrle. Muidugi võivad nad niikaua kuni iga võimaldab veel kuni 21 aastatse koondist esindada, listis kõik olemas.[/QUOTE]

          Contento peaks siiski kuuluma nüüd Itaalia hingekirja. Kui ma ei eksi siis eelistas mees Saksamaale Itaaliat ju.

          Gomezi esimene värav oli päris muljet avaldav. Temalt poleks selliseid liigutusi oodanud. Uruguay vastu oli seekord siis tegu klubi Gomeze mitte koondise Gomezega

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Contento peaks siiski kuuluma nüüd Itaalia hingekirja. Kui ma ei eksi siis eelistas mees Saksamaale Itaaliat ju.

            Gomezi esimene värav oli päris muljet avaldav. Temalt poleks selliseid liigutusi oodanud. Uruguay vastu oli seekord siis tegu klubi Gomeze mitte koondise Gomezega
            Jep, minu viga. Ei viitsind süveneda, vaatasin, et kutsuti, järelikult on koondises. Tegu on nüüd uue Gomezega, patsutus Götzele õlale ja meeldetuletus, kes tegelikult Super Mario on.

            Kommentaar


              Tänase võõrsil mängu link võõrsil Austria vastu http://www.stadium-live.com/Channel1.html


              Tuleb silmanurgast jälgida nyyd Itaalia Eesti
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Gomez särab, 90' minutil peaga goal ja viib Saksamaa juhtima 2-1.

                Kommentaar


                  Nii on,jätkame täiseduga 6st 6 võitu Soper Mariolt mõlemad kollid,kuigi ega mängupilt teisel poolajal just hea ei olnud,aga nuh võitijate üle kohut ei mõista
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Gomezilt alles 4. ja 5. värav kvalifikatsioonimängudes (ülejäänud sõprusmängudest), aga rõõm näha, et hakkab ka Saksamaa eest väravaid taguma.

                    Kommentaar


                      Wiese mänguks Aseritega koondisega kaasa ei sõida perekondlikel põhjustel.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Klose ei mängi samuti, põhjuseks mõned pooleks ribid. Sai kerge müksu mängu ajal Uruguai vastu. Vidjopilti ei viitsi otsida hetkel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                          Klose ei mängi samuti, põhjuseks mõned pooleks ribid. Sai kerge müksu mängu ajal Uruguai vastu. Vidjopilti ei viitsi otsida hetkel.
                          Ei viitsindki otsida... Igatahes, kui keegi terve mängu leiab siis mingi 70-75 min ajal toimus see kokkupõrge, suht kohe kui Klose sisse toodi. Huvitav igatahes on kui kahe ründajaga mängitakse, aga tahtmatult jääb mulje, et va. mängud Austria, Belgia ja Türgiga on ka valikmängud treeningmängude stiilis, vahetustest noored sisse, katsetamine jne.

                          Kommentaar


                            2/3 mängust mängitud ja Saksamaa Özili ja Gomezi väravatest 2:0 ees, tundub, et perfektne seeria jätkub !

                            Kommentaar


                              1:3 võit Azerbaijani üle tuli siis. Keegi kes mängu vaatas lühiülevaate viitsib teha mängust?

                              Kommentaar


                                Nu lühidalt kõik oli kontrolli all ja muidugi Aserid Berti käeall on arenenud,kerge Saksa mängjoonist oli tunda,aga klassivahe oli siiski olemas 7st 7 siis meile
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X