320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen ka täitsa nõus, et Saksamaa koondis on tugevam, aga nimetada enamus Elevandiluuranniku mängijaid tavalisteks Aafrika poisteks on ka natuke liig. Soovitan teil vahel muid liigasi peale Saksamaa ka vaadata.

    Kommentaar


      Pooled elevandimehed mängivad Saksamaal.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Pooled elevandimehed mängivad Saksamaal.
        No tegelt ikka ei mängi. Alati ei tasu ka vaadata, kuidas klubi eest mängitakse. Näiteid on mitmeid mängijatest , kes klubi eest on suht kehvakesed aga koondise eest mängivad hästi. Sakslastel endal on hea näide Podolski näol Bayerni aegadest.

        Kommentaar


          Ütleme siis nii, et kui Inglismaal 6 ja Hispaanias 4, siis Saksamaa 3 on üsna suur arv. Mustade meeste teist kodumaad Prantsusmaad pole mõtet arvestada.

          Kommentaar


            Recent call-upside seas on veel kolm. Aga no CY sats on tegelikult ündaval suunal konkreetselt maailma tipp. Kaitse osas ka vähemalt tugev keskmik. Seega maailma 20 kanti reiting on väga õgustatud ja nad saavad seda kindlasti suvisel oma kontinendi MMil parandada.

            Kommentaar


              Austraalia, Ghana, Serbia. Esimesel pilgul väga kõva seltskond, aga samas on sakslased ikkagi selged favoriidid. Elevandiluuranniku-kogemuse pealt ütleks, et kõige ebamugavamad on "mustad tähed". Samuti on Löw ilmselt juba sõprusmängu asjus helistanud Horvaatia või Montenegro jalgpalliliitu.
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


                Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                Austraalia, Ghana, Serbia. Esimesel pilgul väga kõva seltskond, aga samas on sakslased ikkagi selged favoriidid. Elevandiluuranniku-kogemuse pealt ütleks, et kõige ebamugavamad on "mustad tähed". Samuti on Löw ilmselt juba sõprusmängu asjus helistanud Horvaatia või Montenegro jalgpalliliitu.
                Tegelt üpriski tugev seltskond, kõikide koht peaks olema 16 tugevam seas aga kuna Serbial võimas kaitse, siis siint arvatavasti euroopa võistkonnad edasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Tegelt üpriski tugev seltskond, kõikide koht peaks olema 16 tugevam seas aga kuna Serbial võimas kaitse, siis siint arvatavasti euroopa võistkonnad edasi.
                  Jube paha et kaks lemmikut ühte gruppi sattusid, eks ma siis pean lootma, et nii Saksamaa kui Austraalia mõlemad edasi saavad

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Minu arust jälle pole väga kõvad vastased.

                    Austraalia pole teps mitte eriline kõva sats. Ghana eelised loovad aint ründemängus välja ning Serbia pole kunagi suurturniiridel eriti edukas olnd.

                    Kommentaar


                      Mulle tuleb meelde Serbia mäng eelmisel MM-il Argentiinaga, aga jah Serbia on kindlasti tugevamaks muutunud. Muide keda siinne rahvas Saksa esiväravavahina näha tahab: Adlerit, Neuerit, Wieset? Ise kaldun hetkel Adlerit pooldama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KID Vaata postitust
                        Mulle tuleb meelde Serbia mäng eelmisel MM-il Argentiinaga, aga jah Serbia on kindlasti tugevamaks muutunud. Muide keda siinne rahvas Saksa esiväravavahina näha tahab: Adlerit, Neuerit, Wieset? Ise kaldun hetkel Adlerit pooldama.
                        Mina hoopis pakuks Hildebrandi.Vanal on erinevalt neist kolmest piisavalt kogemusi.

                        Kommentaar


                          Hildebrand oli vist viimati koondises 2007? Kahtlen, et ta Löw teda koondisesse kutsub.

                          Kommentaar


                            Ärge Enket unustage. Kui ta vormi jõuab, siis pole temale konkurenti!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gay Fish Vaata postitust
                              Ärge Enket unustage. Kui ta vormi jõuab, siis pole temale konkurenti!
                              Väga sitad naljad sul pedekala.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gay Fish Vaata postitust
                                Ärge Enket unustage. Kui ta vormi jõuab, siis pole temale konkurenti!
                                Ma kohe ei jaganud feili välja kuigi sain aru, et midagi läks nüüd väga valesti. Mis vahtidesse puutub siis vaevalt, et Wiese postide vahele panemata jäetakse. Kõige väiksemad šansud on minuarust Neueril.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X