320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poldi ongi poolik. Aga ääres. Kui mängitakse kahe ründajaga keskel, siis tõsi ta on - Poldi teeb sama ära. Kiesslingi puhul ma kahtleks - kuid tegelikult saaks nii tema kui ka Klose sellega hakkama. Cacau ka, aga ka temal nagu kahel eelmisel pole see sööt nii hea. Gomez ei sobi kuhugi mujale kui värava ette, aga nagu me teame on ta seal ka õnnetu. Sellest hoolimata on ta võimas ja hea kohavalikuga ja teeb kaitsjatele peavalu , mis avab võimalusi teistele.
    Mulle meeldiks variant , et kaks ründajat peal ja üks neist oleks Poldi. See jätaks vasaku ääre Pjotorile või Markole, kes mõlemad erineval viisil sealt ohtlikud oleks.

    Kommentaar


      Sakslased lähevad peagi algavale suurturniirile enda vutiajaloo ühe noorima pundiga, sest üksnes 1934 aastal pallinud meeskond oli keskmise vanuse poolest noorem. Sel morral mängijate keskmine vanus on turniiri alguses 24,96 ning kui üksnes väljakumängijad arvesse võtta, siis see langeb 24,3:ni. Võib seega öelda, et millenniumi paiku nähtud mansadega on võrdlemisi radikaalne erinevus.

      Tänases Bosnia ja Hertsegoviina vastu mängitavas kohtumises saab juba esimesi vastuseid mõningatele lahtistele küsimustele ja sellele, milliseks algkoosseis on kujunemas. Eeldatavasti selgub, kummal äärel Lahm hakkab mängima, kes teisele äärele paigutatakse ning kellel on kõige paremad võimalused teiseks keskkaitsjaks. Keskvälja parema sektori positsioon on samuti veel lahtine, mis tõotab veel tihedat konkurentsi selle nimel, kes suudab mainitud positsiooni endale vallutada. Praegusel hetkel kindlad algkoosseisu mängijad on kõikide eelduste kohaselt Neuer, Mertesacker, Lahm, Khedira, Schweinsteiger, Özil ning eeldatavasti ka Klose ja Podolski, hoolimata kõigest.

      Kaitseliinist rääkides Friedrich on eeldatavasti see kõige tõenäolisem variant Mertesackeri partneriks, juba üksnes enda kogemuse ja rahuliku mängustiili tõttu. Teise äärekaitsja koht on veel mõistatus, kuna see oleneb paljunisti just sellest, kummale äärele Jogi kapteni paigutab. Eeldates, et Arne pallib keskel, paremale äärele jääks sedasi ainukeseks variandiks Boateng ning vasakule omakorda konkureerivad Aogo, Jansen ja Badstuber. Tõenäoliselt just äsja mainitud nokkimisjärjekorras.

      Keskvälja parempoolset tiiba üritavad endale saada nii Trochowski, Marin, Müller, kui ka Kroos. Vasakule konkurentsi pole, sest Podolskil näib olevat otsepilet algkoosseisu. Ründeliiniga on lood nii nagu nad on, vaatamata sellele, et alternatiive iseenesest piisab (Klose, Gómez, Kießling, Cacau). Klose on hetkehinnangul esimene variant põhikoosseisu, olgugi et mänguminutid jäid tänavu minimaalseteks. Gómezi puhul sama jutt, kuid selle erinevusega, et Klose on koondises tunduvalt teravam olnud. Kießling on heast BuL-i hooajast hoolimata koondisesärgis suhteliselt tagasihoidlikuks osutunud. Cacau seevastu on tõeline jokker, kes tänu heale kevadele võib kaardipaki veel täielikult segi lüüa.

      Kommentaar


        Antud peaproovi näidatakse täna ka kanalil Viasat Sport Baltic, seega on paljudel võimalus ise pilk peale visata, mida selleaastane koondis endast kujutab.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Cacault täna super mäng. Ei imestaks kui ennast algkoosseisu varsti mängib. Samuti tundub et Marin hakkabki mängu lõpu poole vahetusest tulema. Super energiat toob mängu alati. Müllerit näen kindlasti ka palju platsil.

          Kommentaar


            Kohtunikult ikka jumala kehv partii täna.

            Kommentaar


              Marin peaks mängima algusest peale Trochowski ning Kroos või Aogo võiksid mängida Khedira asemel.

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                Cacault täna super mäng. Ei imestaks kui ennast algkoosseisu varsti mängib. Samuti tundub et Marin hakkabki mängu lõpu poole vahetusest tulema. Super energiat toob mängu alati. Müllerit näen kindlasti ka palju platsil.
                Tundub, et Cacau on ennast põhikoosseisu murdmas. Vähemalt eilse alusel ei tohik asja suhtes enam kahtlust olla.

                Podolski oli küll aktiivne vasakul äärel, kuid on nii väga ühekülgne. Kui kaitsja annab veidigi ülearust ruumi, kasutab selle mõistagi ära ning laseb nagu auduvedur rööbastel, kuid mingisuguseid variatsioone seejärel enam pole. Selles on üsnagi meeletu erinevus Mariniga, kellel on sada korda rohkem erinevaid variatsioone oskuste pagasist kohe võtta. Vahetusest sekkudes Marin organiseeris kohe paari minuti jooksul ohtliku olukorra ning teenis hetk hiljem meeskonna kasuks penaldi. Võib muidugi öelda ka samas, et vastane oli selleks hetkeks juba väsinud, kuid on juba kaugeltki näha, kumb paremas vormis antud hetkel on.

                Marin, Cacau ja Müller olid kõik energilised vahetusest sekkudes ning vähemalt nii teoorias Podolski, Klose ja Trochowski peaksid jääma pigem pingile. Lahm mängis paremal, mis eeldatavasti vihjab ka sellele, et sinna ka ta jääb. Sellest võib ilmselt teha ka selle järelduse, et Jogi on tõsiselt Badstuberit vasakule äärele paigutamas. Ei tundu just kõige kindlama variandina, kuid samas ega need ülejäänud alternatiivid ka oluliselt paremad pole.

                Kommentaar


                  Eile ma peale mängu mõtelsin palju kooseisule ja võimalikule algkooseisule. Ma nägin teist poolaega, nii, et Klose kahvatut esitust ma ei näinud, aga Cacau kaks seinasöötu olid maailmaklass. ilma kahtluseta. MArin oli hea, aga tal on kogu aeg üks miinus - ta ei oska väravat lüüa. Aga jah creativity ja ohtlikkus räägib tema kasuks. Netzer pakkus Cacau taha kolmiku Poldi-Özil-Müller kui ma õigesti mäletan(selles variandis kõik kolm väravale minejat - keegi ei jää äärelt tsenderdama ehk lootus äärekaitsjatele ja need mehed suunduvad sisse keskele).
                  Huvitav on see äärekaitse teema küll. Minu arust on Badstyber kaitsvat tüüpi äärekaitsja ja teine optsioon Jansen oleks vastu pidi ründav. Plussiks siis et toeataks äärt ründes ja oleks väravale oht ka. aga mulle tundub, et momendi keskpoolikutega sobib Badstyber kui kaitse vend paremini. Kumbki poolik keskel pole päris kaitsev poolkaitsja, Schweini on keskpoolkaitsja natuke ründav ja Khedira on keskpoolkaitsja natuke kaitsev. Ja kui tulevad mingid vasturünnakud, siis mina küll loodaks, et Badstyber on taga olemas aitamaks kaht keskkaitsjat, sest oht on, et mõlemad keskelt ja Janssen on palli alt ära läinud. Holger poiss seda väga ei tee.
                  Minu jaoks on huvitav, et Özilit mängitatakse keskel ja Trochowskit paremal - nad nagu on minu jaoks mälus konkreetselt üks paremäär ja teine vasakäär , aga ju Löw teab, mis ta teeb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Huvitav on see äärekaitse teema küll. Minu arust on Badstyber kaitsvat tüüpi äärekaitsja ja teine optsioon Jansen oleks vastu pidi ründav. Plussiks siis et toeataks äärt ründes ja oleks väravale oht ka. aga mulle tundub, et momendi keskpoolikutega sobib Badstyber kui kaitse vend paremini. Kumbki poolik keskel pole päris kaitsev poolkaitsja, Schweini on keskpoolkaitsja natuke ründav ja Khedira on keskpoolkaitsja natuke kaitsev. Ja kui tulevad mingid vasturünnakud, siis mina küll loodaks, et Badstyber on taga olemas aitamaks kaht keskkaitsjat, sest oht on, et mõlemad keskelt ja Janssen on palli alt ära läinud. Holger poiss seda väga ei tee.
                    Samas lähtudes selles, et Poldi pallib vasakul äärel, on see nii Löwi vaatevinklist täitsa arusaadav otsus istutada Badstuber vasakule, et väljakule tasakaalu tekitada. Poldi on niigi ründava orientatsiooniga ning kaitsetöös sedavõrd kesine, et vasakkaitsjal eriti üles liikuda ei tasu. Lahm saab sedasi teisel äärel rohkem võimalusi tõusta. Bayernis oli tänavu olukord vastupidine, sest Lahm jäi tihtipeale Robbeni äärt kindlustama ning Holger tõusis äärelt vapralt rünnakuid toetama. Kuid nii iseenesest ründavam roll sobikski rohkem Lahmile, sest mehe kreatiivsus ja teravus ründesektoril on siiski paari kraadi võrra parem, kui Badstuberil.
                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Minu jaoks on huvitav, et Özilit mängitatakse keskel ja Trochowskit paremal - nad nagu on minu jaoks mälus konkreetselt üks paremäär ja teine vasakäär , aga ju Löw teab, mis ta teeb.
                    Positsioonid on võrdlemisi palju vahetunud: kord keskel, kord paremal, kord vasakul, ei saa öelda et midagi konkreetset välja oleks kujunenud. Eks neid kreatiivseid poisse ongi veidi raskem ahelates hoida kindlal kohal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Badstyber
                      Holger Badstuber
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Mul on ta mõnuga jätkuvalt Badstyber kardetavasti. aga no kui poiss end MMil tõestab, siis eks peab austust õppima nime õigesti kirjutama.
                        Üks asi tuli veel meelde. Nimelt miks võiks kasutada ründavaid äärekaitsjaid ehk Lahmi ja Jannsenit - meil on tõenöoliselt parim viskega rünnakut avada suutev väravavaht ja see võib olla päris hea eelis.

                        Kommentaar


                          Saksa U-21 koondis alustas pühapäeval reisi Lõuna-Aafrika Vabariiki. Saksa vaatenurgast tuleb põnev MM: teatepulga on võtnud üle uus, välismaailmale suuresti tundmatu põlvkond, kellest ei oska midagi oodata ja kel lasub seetõttu mõneti teistsugune vastutusekoorem. Ootused? Mõõdukas optimism. Eeskätt edurivis keerutab paar tehniliselt võrratut, kiiret ja osavat kutti, kes suudavad teha sellest suurvõistlusest samasuguse maiuspala kui kodune MM nelja aasta eest. Ega's midagi, õnn kaasa!
                          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                          Kommentaar


                            Kuna MM finaalturniir on juba uksele koputamas, paneks ka siia kirja ajakava "meie" mehepoegade kohta.

                            13/06 20:30 Saksamaa - Austraalia
                            18/06 13:30 Saksamaa - Serbia
                            23/06 20:30 Ghana - Saksamaa
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Poldi vajutas ära, 1:0 Austraalia vastu , ca 10 mängitud.

                              Kommentaar


                                Tore algus minu kolmandalt lemmikult. Ei oskagi millegi kallal kiruda. Muidugi võiks vinguda,et palju võimalusi raisati, aga see pole üldse tähtis, sest 4 tükki leidsid tee väravasse.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X