320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See kaitseliin on küll täielik naljanumber, Di Marial on trennis postidest ka raskem mööda mängida..

    Kommentaar


      Algselt postitas 11Freunde
      Man kann nur erahnen, wie sich ein Mario Gomez fühlen muss im Kreise dieser Mannschaft. Wenn sich seine Kollegen die Selfies zeigen, vom Strand, vom Campo, der Fähre, den Indianern, aus dem Maracana. Wenn sie listig sagen: »Mario, weißt du noch, als... ach nein, weißt du ja nicht. Warst ja nicht dabei.« Und so spielt Gomez auch auf. Ohne Bindung zu den anderen. Die hatte er zwar auch früher nicht. Aber da waren die anderen wenigstens nicht Weltmeister.
      Tõlkida ei viitsi.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        oeh jah, oleks see vaid toimunud varem..

        Kommentaar


          Ei koti mitte kõige vähematki. Seni kuni punktimängudes vajalik ära tehakse.

          Kommentaar


            EM-kvali ja ka 2018 MM-kvali Saksamaa koondisemängude õigused on RTLi käes, mis on ka meie teenusepakkujate kaudu kättesaadav (erinevalt ARD-st ja ZDF-ist, mis tuleb vaid sateliidi kaudu meile).

            Lihtsalt infoks.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              See oli väga hea info! Vaatasin, et mul Starmanis RTL olemas. Saab täna lausa telekast vaadata mängu.

              Kommentaar


                No mõni aasta tagasi kui mul veel STV oli, siis seal olid mul paketis ARD ja ZDF täitsa olemas. Ma loodan, et RTLis on ka asjalikud stuudioanalüüsijad nagu Scholl ja Kahn seda on teistes.

                Aga peagi on algamas I EM valikmäng ning mõni üllatus on ka. Döneri-Kevin istub pingil ning üllatuseks alustab paremas kaitses Hoffenheimi Sebastia Rudy, kes klubis peaks mängima keskväljal. Ees ründes vahetab Mario välja Mario.

                Kommentaar


                  Jumal tänatud, et Grosskreutzi platsile ei pandud, ta oli ikka kohutav selles friendlys.

                  Kommentaar


                    Toomas oma järjekordse koondiseväravaga kildineiude vastu juhtima viinud.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Toomas oma järjekordse koondiseväravaga kildineiude vastu juhtima viinud.
                      Lõpuks lõi ka vajaliku teise 2:1 võiduga alustada on päris hea.Mäng oli suht nii ja naa.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Mäng oli tõesti nii ja naa. Uued äärekaitsjad said küll rünnakutel korralikult hakkama, aga tegutsemine kaitsefaasis jättis veel soovida. Muidugi Löwil on nüüd aega, et leida õiged mehed neile positsioonidele. Argentiina mängu lõpus paremkaitsesse tulnud Rüdigeri tahaks ka pikemalt sel positsioonil näha. samuti on ka veel Schmelzer ja võib olla ka Aogo veel kasutamata.
                        Kroos oleks kindlasti vaja ühe rea võrra ettepoole nihutada ehk siis nr 10 positsioonile. Kaitsva poolikuna on ta teadagi raisatud. Tõenäoliselt seda ka Löw teeb kui keegi valikust Schweinsteiger/Khedira/Bender/Gündogan taas mänguvalmis on. Reus nr 10 kohal oli mulle täna natuke arusaamatu. Ta oleks võinud mängida vasakul äärel, kus ta teadagi hea ja ohtlik on ja siis Götze vastavalt keskel ründaja taga. Loodetavasti pole Reusi vigastus tõsine.

                        Kommentaar


                          Kodus sellise vastasega muidugi kesine tulemus, aga meeste vahetumine ja väsitav MM suvi on argumendid siinkohal.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Kramer vs Morrison

                            Kommentaar


                              Eile Šotimaa värava löönud Ikechi Anya:

                              Kommentaar


                                Tulemas on taas koondiste nädal ning Löw avalikustas mängudeks Poola ja Iirimaa vastu koosseisu. Üle pika aja teenis koondisekutse Kruse ning esimese A-koondise kutse Bundesliga kiireima värava lööja Bellarabi. Kaitse näeb koondisetasandil suht kogenematu, 5-l mängijal on kamba peale kokku ainult 16 mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X