320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Ikka muidugi laseme 90+4 Iirlastel viigistada.this is shit
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Aus tulemus, Kroosi individuaalne meisterlikkus viis ette, kuid läks nagu tavaliselt. Päris masendav on üldpilt ja muidugi suutis Götze ühe 100%-lise võimaluse luhata kuskil 80ndate paiku. Pole siin kedagi süüdistada, sellise koosseisu tase ongi iirlastega viik ma pakuks. Müller on hetkel ikka väga kehv, Draxler pole omale pandud lootusi suutnud õigustada, Bellarabilt alles debüütmängud, Götze kohta ma ei viitsi midagi kirjutada, sest ma olen nii faking pettunud temas nii klubi kui koondise särgis. Ginter keskväljal on täielik hädavariant. Podolski teeb oma vähese mängupraktika juures oma asja ära. Kaitseliin veel enamvähem. Oleks võinud ploome ka vabalt saada, sest iirlastel oli veel üks sick võimalus värava ees, kuid selle värava võttis ära Durm, kes hüppas ennastsalgavalt löögile ette, props.

        Kommentaar


          Järgmised 3 valikmängu 2x Gibraltari ja Gruusia vastu samal ajal kui teised hetkel eespool olevad meeskonnad peavad omavahel mängima. Kui sealt 9 punkti ei tule, siis võib kriisist rääkida.
          Hetkel jah kõik alavormis ja veel vigastatud jne. Aga pole ka ime kui arvestada seda, et Bayernis ja Dortmundis on põhimõteliselt sama olukord.

          Kommentaar




            Müller kukkus plaanitult.

            Kommentaar


              Algselt postitas jürks Vaata postitust
              Müller kukkus plaanitult.
              No see oli tegelikult algusest peale selge. Nii debiilselt pole võimalik kogemata kukkuda.

              Kommentaar


                Minu meelest võiks koondise teema ka niiöelda stickyks teha, et ta ilusti kõrgel alati oleks.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Mario Götzega pikemas vestlussaates.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Äärekaitsjate otsingud jätkuvad. Seekord on Löw koondisekutse saatnud FC Kölni vasakkaitsjale Jonas Hectorile. Huvitav fakt on see, et ta pole kunagi ühestki noortekoondisest läbi käinud.
                    Ma ei ise ei oska seda mängijat kommenteerida, sest pole Kölni mänge eriti näinud. Ehk keegi teab rohkem.

                    Koondises on ka tagasi Reus, Khedira, Höwedes, Volland ja L. bender.

                    Kommentaar


                      Täna siis... Gibraltar 21.45
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Löw tahab võimalikult ründavalt Gibraltari vastu minna. koosseis selline täna:

                        Kommentaar


                          Ei üllataks, kui Neuer neile mõne lööb.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Hetkel ainult 3 ja juba 60 mängitud,seega väga ülesõitmist siiski ei tule.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Vähe kesine aga siiski võit. Mängu ei näinud ja sõna võtta sel teemal ei tea.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Ega midagi eriti mängu kohta öelda polegi. Saksamaa domineeris täielikult. Lööke väravale oli 40 kandis, aga ainult umbes 10 läks raami. Löw vist oli andnud kõigile mängijatele ülesandeks värava lüüa, aga lõppudelõpuks see eriti taktikalises mõttes ei toiminud hästi. Võit on siiski võit ja 3 punkti olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X