320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Pitsapoistel parimad Prantsuse pitsad pakitud juba vä
    No eks me pärast poolfinaali küsime Prantslaste enda käest neid.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Ma tõesti ei tea, kas sul on need pruunid, kollased võid hoopis punased aga kui probleem on nii tõsine, et teistelt pead seda küsima, siis siin on lahendus... http://www.satulaboratory.com/
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Mnjah, põhihälvar peab jälle tulema kõvatama. Parim võitku, väiksed detailid tõenäoliselt otsustavad. Pakun, et Saksamaa domineerib ja tuleb suht standard 1:0 või 2:1 mäng, kummale poole - hui teab.

        Kommentaar


          Löw läheb Itaalia vastu päris üllatava 3-5-2-ga. Slovakkide mänguga üks vahetus. Dräxleri asemel Höwedes. 3 keskkaitset ja liikuvad ääred Kimmich, Hector. Loodetavasti kui asjad ei suju, siis saab mehed ümber paigutada ning vana hea 4-2-3-1 taktika peale tagasi minna.

          Kommentaar


            Võttis kõige parema mehe välja? Julge otsus igas tahes.
            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

            Kommentaar


              Vägagi kahtlane see Draxleri pingile jätmine. Eelmise mängu parim ja hetkel ka sakslaste parim äär. Itaallaste vastu ma nagu hästi ei kujuta ette, et keskelt läbi saab murda, ei suutnud seda ka hispaanlased. Jälle Löw eksperimenteerib just Itaalia vastu nagu ka 4 aastat tagasi. samas kui see hästi peaks minema, siis on Löw geenius jne.

              Kommentaar


                Suht okei esimene poolaeg, mina olen rahul. Kahju, et Khedira viga sai, aga Piggy on oma siiani täitsa okeilt ära teinud. Teine poolaeg mingi aeg Draxler sisse ja sõidame.
                Aaa ja Joshua Kimmich on muidugi Lahmi teine tulemine.

                Kommentaar


                  Ettenutmine. Miks vabatahtlikult teisena löömine valitakse?!?

                  Kommentaar


                    Julm penaltiseeria. Ei mäleta ühtki varasemat penaltiseeriat, mis oleks nii moodi käed värisema ja higi voolama pannud.

                    Kommentaar


                      Pole vist kunagi penaltiseeria ajal südarile nii lähedal olnud. Kaks korda mängiti võit maha (Boatengi käsi ja Schweinsteigeri pennal), aga õnneks saadi hakkama. Mängulisel oleks see ikka täielik huinjaa olnud, kui Itaalia siit ennast edasi oleks kobistanud. Mänguliselt polnud neil mingit varianti täna Saksamaa vastu. Kahjuks tegi tegi Saksamaa kohati enda poolt kõik, et seda mängu mitte võita.

                      Özili värava üle on hea meel. Hummelsi kaart tuli mõttetus kohas, aga ühe keskkaitsja asendamine peaks olema siiski tehtav. Seda enam on heameel, et Boateng oma brainfarti eest kollast ka ei saanud. Muidu oleks asi juba nutusem.

                      Kommentaar


                        Ma olin ka suht südamerabanduse piirimail. Müller on ikka täiesti lammas, mul nagu ausalt ei ole sõnu. Isegi mu kuradi 7-aastane õde teab, et ta lööb kusiseid siseküljekaid ja palvetab, et väravavaht hüppab eest ära. KUIDAS T*** ta ei õpi?
                        Özil pani juba teise mööda, Schweinsteigeri penalti oli täiesti kohutav. Draxler oli ka sitt ja no kuidas nad selle kiirrünnaku Mülleriga ära vussisid, on ikka geniaalsuse tipp. Okok, jalad on küll nuudlid, aga no cmon.
                        Jinx töötas ja mänguliselt pigem väärisime. Itaalia oli kaitses muidugi väga hea nagu alati.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Hummelsi kaart tuli mõttetus kohas, aga ühe keskkaitsja asendamine peaks olema siiski tehtav. Seda enam on heameel, et Boateng oma brainfarti eest kollast ka ei saanud. Muidu oleks asi juba nutusem.
                          Pakun,et minnakse 433 juurde tagasi ja Höwedes on Boatengi kõrval.

                          Kommentaar


                            Praegune asjades seis on selline, et Hummels nagu juba mainitud on mängukeelu all. Asenduseks Höwedes või Mustafi.
                            Khedira jaoks on turniir läbi. Tõenäoliseim asendaja on Schweinsteiger kui tal keha vastu peab.
                            Gomeze osalemine on hetkel veel küsimärgi all. Teda kui hetkel kõige ohtlikumat ründemängijat meeskonnas on vist kõige raskem asendada. Götzet vaevalt, et enam sellel positsioonil kasutatakse ja Mülleril pole nagunii plaanis sellel turniiril väravaid lüüa, nii et olukord sellele positsioonil pole just hea.

                            Edit: Ametlik - Gomezel ka EM läbi.
                            Edit 2: Schweinsteigeri osalemine on nüüd ka kahtluse all ühe löögi tõttu, mis ta vastu põlve sai.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KID Vaata postitust
                              Khedira jaoks on turniir läbi. Tõenäoliseim asendaja on Schweinsteiger kui tal keha vastu peab.
                              Gomeze osalemine on hetkel veel küsimärgi all.
                              Vastupidi. DFB avalduse järgi on seis selline, et Gomeze jaoks on turniir kindlasti läbi. Lihasrebend paremas tagareies. Khedira puhul on asjad lahtised veel. Poolfinaal jääb kindlasti vahele, aga võimalik finaal pole hetkel veel välistatud. Schweinsteigeri seis on kõige on üsna sama. Samas tema osas pole poolfinaal veel täiesti väistatud. Paranemisaega pidi olema Khedira ja Schweinsteigeri osas keeruline määrata. Arstid teevad endast kõik oleneva, aga seisundid hinnatakse päev päevalt üle.

                              Gomezest kõige rohkem kahju, sest Götze ees tõesti ei toimi. Eks paisab, mis välja mõeldakse. Vb antakse hoopis mõnele üllatajale variant ja tõstetakse rünefaasis asjad veidi ümber. Jama on igatahes.

                              Kommentaar


                                Piggy ei vea kindlasti 90 minutit välja, täiesti raudkindel. Oleneb kuidas me nende vastu muidugi mängime, kui lükkame rohkem palli ja domineerime, siis ehk tõesti, aga kui vaja kaitses ka mees olla, siis on perses. Tean, et ei ole eksperimenteerimiskoht, aga midagi tuleb keskväljaga ette võtta. Treeningul proovigu Weiglit. Dortmundis saab hakkama ja ma olen enam kui kindel, et ka mängiks koondise eest ära, täpselt sama keiss nagu Kimmichiga oli. Need some cojones.
                                Gomeze kaotus on nagu jalaga munadesse saamine. See tähendab, et Müller, kes on muideks olnud ikka täielik kabi see EM, läheb tippu või tuleb sisse Burger King, kes ei ole viimased paar hooaega aru saanud, mis platsil ta viibib.
                                // Tundub, et Schürrle on ka ikka konkreetselt sitt olnud treeningul, et Löw teda üldse ei kasuta, üldiselt on Joachimi üks lemmikuid lapsi olnud.
                                Päris ärev on oodata, mis Löw otsustab. Teda tundes on Piggy ikka keskel, Müller tipus ja Draxler paremal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X