320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksa klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Saksa klubid Euroopas\'

    Jep, sama siin - võimalus oli nautida Leverkuseni haledust. Mina hakkan nüüd neile pöialt hoidma. Newcastle heaks tegid nad kõik ära ja tegelikult üsna sümpaatne klubi. Kuid jah, mängiti ikka väga ebakindlalt ja tekkis tunne, nagu ükski mees ei tunneks teineteist. Ei lugenud küll, kuid üsna palju oli selliseid täiesti mittemõistmisi nii läbijooksude kui ka kombinatsioonide kohapealt. Teisel poolajal lasi jah Newcastle natuke kummi lõdvemaks ja siis nägime tegelikult veelgi haledamalt, kuidas Leverkusen alla on käinud. Kuidagi ei suudetud mingeid kombinatsioone ega ohtlikke kokkumänge teha, lihtsalt söödeti ja oodati ja vaadati...pole hullu, loodame, et mäng hakkab tulema mingil hetkel, sest kuidas on see võimalik, et eelmise aasta 2. meeskond Meistrite Liigas nii sitasti mängib...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Saksa klubid Euroopas\'

      Sellised asjad on ometigi võimalikud.Kaks selle ja minu jaoks üldse viimaste aegade suurimaid ärakukkumisi on tulnud Saksamaalt.Leverkusen ja Kaiserslautern - meeskonnad ,kes on täis eri riikide internatsionaale ja kes on olnud eelmistel hooaegadel täiesti teisest klassist tulemustega jäävad äkitselt alla järjekindlalt liigade nõrgeimatele klubidele.See on müstika.Ma seletakse seda ja saksa klubide ebaedu Saksa koondise eduga MMil.Kahjuks ei oska ma öelda ,kus see seos on ,aga see peab sellest olema. Eile õhtul kukkusid UEFA karikast välja viimased Bundesliiga esindajad. - hooaja positiivne üllatus stuttgart läks õnnetut Glasgow mängu heaks tegema ja jäi esimese 20ne minutiga 0-2 taha.Sealt küll kogui end ja võideti 3-2 aga edasi sellega ei saa.Ja samamoodi käis ka Herta käsi, kes läks 3-2 võitu kaitsma ja lasi 85.minutil portugalastel otsustav võiduvärav lüüa ning väljas nad olidgi.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Saksa klubid Euroopas\'

        Eriti kahju on noorest ja andekast Stuttgartist, kes hetkel oma noortetöö vilju naudib. Celticu vastu alustati uljalt, kuid kaitse jäeti unarusse. Rünnauvaimustus ikkagi säilis ning hea õne koraal oleks isegi edasiviinud 5:2 olnud võimalik. VfB mängib ka liigas kõige lahedamat kiiret vutti: igal juhul värt meeskond, kes võiks igati CLi pääseda (hetke 3. koht viiks kvalifikatsiooni).

        Hertha kirstunaelaks sai Boavista vv Ricardo, kes pareeris Alvesi ja Preetzi ülihead võimalused. Kehavas partiis olid portugaallased nõutud külaliste tiheda kaitseliini vastu. Seda õnnetum, et võiduvärav sündis minuteid peale seda, kui ka Boavista oli ühest mehest eemaldamise tõttu ilma jäänud (Hertha poolel läks teise poolaja alguses Dardai end varakult pesema).

        Lisame siia kolmapäevase õnnetu (kuigi teenitud) Portillo viigivärava Dortmundi vastu, saame päris musta euronädala Bundesliga vaatenurgast. Viimased aastad on päris viljakad olnud, eks ikka kord peab üks halvem aasta olema. Statistika teab, et viimati ei pääsenud ükski Saksa klubi eurosarjade veerandfinaali 1983/84 aastal.
        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Saksa klubid Euroopas\'

          Lihtsalt kurb. Dortmund ütles eile viimase BLi klubina aidaa, kuigi võitis Milaanos. Madrid peab tänama moskoviitide saamatust pall healt positsioonilt võrku saata ning tubli mängu teinud Casillast.

          Borussia oli minu arvates grupis samaväärne, paraku pidi üks kolmest välja jääma. 10 punktiga ei jääda just tithti ukse taha. Kirstunaelaks osutuski Portillo üleminutitel löödud värav kaks vooru tagasi.

          Nüüd võib Sammer & Co. liigale keskenduda, kus meistritiitli rong on juba läinud, kuid see-eest on hoos tuline võitlus järgmise aasta CLi piletite lunastamise pärast.
          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Saksa klubid Euroopas\'

            Lohutuseks võib mainida, et Dortmund oli esimene saksa klubi, kel üle väga pika aja õnnestunud Milani tema koduväljakul võita. Viimane kord juhtus selline asi 47 aastat tagasi. Ligilähedaselt samal ajal (1956/57) oli viimane kord, kui Saksamaal polnud esindajat üheski eurosarja veerandfinaalis. Seda siis enne käesolevat hooaega....
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Saksa klubid Euroopas\'

              Dortmund suutis kenasti võita tõesti, kuid peab tunnistama, et Milani ebaefektiivsus ajas lausa haigutama. Ründajateni jõudis pall ikka uskumatult harva.
              Aga Jan Koller on ikka uskumatu fenomen - tema mäng tänavuses CL-s jääb mulle küll kirka täpina meelde. Dortmundi eemalejäämine võib tähendada, et CL play-off jääb tänavu Itaalia, Hispaania ja Inglismaa siseasjaks. Ajaxil on muidugi veel võimalus.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Saksa klubid Euroopas\'

                Mul on hoopis üks küsimus aga me ei leidnud sobivat kohta, nii siis küsin siin!
                Iga kasutaja saab panna endale mingi logo või märgi oma kontaktinfo lehele.
                Mina panin Bayern Müncheni oma, kuna see mu lemmik team. Point on aga selles et sellel logol mis seal paistab on Fc Bayern München EV aga teami ametlikul koduleheheküljel on logol lihtsalt Fc Bayern München seega ma küsingi miks on siinsel logol see EV lõpus ja mida see tähendab?
                ettetänades euro_boss

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Saksa klubid Euroopas\'

                  Originally posted by euro_boss


                  Mul on hoopis üks küsimus aga me ei leidnud sobivat kohta, nii siis küsin siin!
                  Iga kasutaja saab panna endale mingi logo või märgi oma kontaktinfo lehele.
                  Mina panin Bayern Müncheni oma, kuna see mu lemmik team. Point on aga selles et sellel logol mis seal paistab on Fc Bayern München EV aga teami ametlikul koduleheheküljel on logol lihtsalt Fc Bayern München seega ma küsingi miks on siinsel logol see EV lõpus ja mida see tähendab?
                  ettetänades euro_boss
                  Sõber euroboss, eV tähendab vist midagi tulundusühistu laadset vms. Nagu on Eestis aktsiaselts ja osaühing ja tulundusühing ja mittetulundusühing, on Saksamaal näiteks GmbH, eV ja ilmselt veel midagi.
                  Kui see sulle midagi ütleb
                  ¡No Pasarán!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Saksa klubid Euroopas\'

                    ma ei oskagi öelda kui palju see nüüd mulle midagi ka ütles või tähendas aga no fakt on see et NÜÜD ma TEAN

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Saksa klubid Euroopas\'

                      \"New Bayern screensaver\"

                      no mida veel nad suudavad välja mõelda- juba praegu on nii et sa võid üleni riietuda oma lemmiklubi rõivastesse+ kotid, tekid, padjad, linad, pastakad, ajalehed, raadio jne jne kuid varsti on nii et sa võid osta oma lemmiklubi wc-paberit et sellega wc käiguajal ikka oma lemmiklubile mõelda. lihtsalt hämmastav

                      Kommentaar

                      Working...
                      X